Wypożyczalnia Samochodów Cagliari

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 23 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 09 wrz 2020, 07:37 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Cagliari Elmas Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 23 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 07:37 .

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 07:37 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 54 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 09:47 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 09:47 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 68 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2020, 04:49 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2020, 04:49 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 121 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 09:06 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 09:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Cagliari Elmas Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Cagliari Elmas Lotnisko:

4.9 do 5 (211 oceny)

(4 do 5)
Oferty dopasowane do mnie.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin Z.- 18 lip 2015, 22:50
(4.9 do 5)
Super opcje ubezpieczenia, w przeciwnym razie nawet w przypadku niewielkiej ryski na szybie można pójść z torbami!
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł K.- 19 lip 2015, 08:49
(4.4 do 5)
Zero problemów przy rezerwacji, tak trzymać.
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł M.- 19 lip 2015, 21:15
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Cagliari

Jeśli wybierają się Państwo na Sardynię, a mianowicie do Cagliari to proponujemy Państwu wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki naszej pomocy będą czuć się Państwo bardziej niezależni, ponieważ korzystanie tylko z komunikacji publicznej oraz z taksówek nie będzie konieczne.

Rent a car Cagliari Airport

Cagliari jest miastem położonym w południowej części Sardynii, jest to największe miasto tej wyspy, zamieszkałe przez ponad 150 tysięcy osób. Sardynia należy do Włoch. Cagliari jest bardzo często odwiedzane przez turystów, tak samo zresztą jak sama Sardynia, na której znajduje się aż 1800 kilometrów wybrzeża. Lotnisko Cagliari-Elmas co roku obsługuje około 3,6 miliona osób. Lotnisko jest oddalone od centrum Cagliari o blisko 10 kilometrów, więc najlepszym pomysłem jest wynajęcie samochodu na lotnisku w Cagliari i udanie się nim do centrum Cagliari, a następnie po całej Sardynii.

Zwiedzanie Cagliari wynajętym samochodem

Cagliari jest znakomitym miejscem do wypoczynku. Będą Państwo mieli tutaj mnóstwo atrakcji. Będąc w Cagliari nie należy zapomnieć o spacerze po starym mieście. Znajduje się ono na stromym wzgórzu i jest otoczone starymi murami. Znajdą Państwo tam bardzo dużo interesujących budynków. Jedną z najsłynniejszych budowli w Cagliari, ale również całej Sardynii jest Rzymski Amfiteatr (Anfiteatro Romano), który wybudowano w II w. n.e. Jest on największą rzymską budowlą znajdującą się na Sardynii, jego powierzchnia to 1150 m². Kolejnym bardzo ciekawym zabytkiem, do którego warto się wybrać jest Sanktuarium Matki Bożej z Bonaria (Basilica di Nostra Signora di Bonaria). Jest ona wyznania rzymsko-katolickiego. Warto także dodać, iż jest to najczęściej odwiedzane miejsce przez pielgrzymów w całej Sardynii. Kolejną znakomitą budowlą, którą gorąco Państwu polecamy jest Katedra Santa Maria di Castello. Katedra została wybudowana w XIII, ale wielokrotnie ją przebudowywano. Cagliari to oczywiście nie tylko same zabytki. 1 maja co roku odbywa się tutaj bardzo popularny festiwal na cześć San’Efisio (jest to patron Sardynii). Każdego roku przyjeżdża w zwiąku z tym świętem mnóstwo zagranicznych turystów. Cagliari oraz jego okolice to bardzo różnorodne miejsce, doskonałe na wypoczynek. Nie brakuje tutaj również bardzo ciekawych i przyjemnych plaż. Są to m.in. oddalona o około 10 kilometrów w kierunku południowo-wschodnim od Cagliari plaża Poetto. Zaraz obok Poetto mogą Państwo się wygrzewać na kolejnej malowniczej plaży, a mianowicie plaży Calamosca. Jednak najbardziej popularne plaże w południowej Sardynii są oddalone o około 50 kilometrów od Cagliari w kierunku południowo-zachodnim. Są to plaże w Chia. Dzięki wynajęciu samochodu będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia każdej z tych plaż w inny dzień.

Zwiedzanie Sardynii wynajętym samochodem na lotnisku w Cagliari

Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo mieli możliwość zobaczenia niezwykłych krajobrazów oferowanych przez tą piękną włoską wyspę. Proponujemy podróż na południowy-zachód, do oddalonej o około 40 kilometrów miejscowości Nora. Miejscowość ta słynie ze swoich zabytków, osoby zainteresowane architekturą na pewno będą miały co podziwiać, można bowiem oglądać tam szczątki świątyń oraz amfiteatr. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Caglari będzie świetną opcją, aby podróżować w te bardziej odległe zakątki na wyspie. Około 150 kilometrów na północ od Cagliari znajduje się Nuoro Gennargentu, jest to także bardzo popularne miejsce na Sardynii. Ma ono do zaoferowania Państwu m.in. bardzo dużo ciekawych drzew, np.dąb skalny oraz cis. Trzeba dodać, iż jest to teren górzysty, najwyższym punktem jest położony 1834 m. n. p.m. szczyt La Marmora. Warto wiedzieć także to, że z tego miejsca wypływają prawie wszystkie rzeki tej pięknej wyspy. Kolejną atrakcją Sardynii jest położone około 130 kilometrów na północny-zachód od Cagliari królestwo skał Ogliastra, będą Państwo mieli tam możliwość podziwiania bardzo ciekawych klifów oraz wydm. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Cagliari sprawdzi się szczególnie, jeżeli chcieliby Państwo udać się na północ Sardynii – do Olbii, aby odpocząć na tamtejszych szmaragdowych plażach.

Dzięki wynajętemu samochodowi za pomocą portalu HAPPYCAR na lotnisku w Cagliari na pewno będą się Państwo czuć bardziej niezależni w zwiedzaniu tego niezwykłego miejsca. Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do zwiedzenia Cagliari oraz całej Sardynii, a także do skorzystania z naszej oferty wynajęcia samochodu. Dlatego proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć sobie najodpowiedniejszy dla Państwa samochód na lotnisku w Cagliari.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży