Wypożyczalnia Samochodów Gdynia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 05:54 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Gdynia

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 4 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 05:54 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 05:54 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 20 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:54 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:54 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 49 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:15 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:15 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Gdynia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Gdynia:

4.6 do 5 (197 oceny)

(5 do 5)
Doskonala obsluga klienta, dobre ceny
Ocena wynajętego samochodu przez Grazyna W.- 10 sty 2018, 08:39
(5 do 5)
Bardzo niska cena
Ocena wynajętego samochodu przez Mariusz w.- 01 lis 2018, 11:08
(5 do 5)
Szybka bezproblemowa rezerwacja
Ocena wynajętego samochodu przez Tomasz W.- 13 lut 2019, 14:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Gdynia

Gdynia to miasto położone w północnej Polsce, nad Morzem Bałtyckim. Już samo to zachęca do odwiedzenia okolicy i zobaczenia na własne oczy pięknego polskiego wybrzeża. Nie tylko jednak plaże są warto odwiedzenia, ale również i miasto, pełne zabytków i interesujących miejsc. Jest ich tak wiele, że dobrym pomysłem będzie wynajęcie samochodu na okres pobytu. Dzięki temu zyskuje się nie tylko komfort podróży, ale również zdobywa się pewną, swoistego rodzaju niezależność, gdyż można dostać się w każde miejsce w Gdyni o każdej porze dnia. Nie ma potrzeby przejmowania się rozkładem jazdy, czy też odległością. Samochody są po prostu bardziej komfortowe i szybsze od podróży na piechotę, czy za pomocą komunikacji miejskiej.

Wynajem samochodu Gdynia

Zanim jednak wynajmiemy samochód, warto dobrze zorientować się w cenach, jakie za takową usługę oferują różnorakie firmy. Pomoże nam w tym internetowa porównywarka cenowa, które sortuje wspomniane oferty i pozwala nam wybrać najlepszą z nich. W takiej porównywarce znajdziemy możliwość wyboru miejsca, gdzie chcemy odebrać wybrany przez nas pojazd, do tego datę początkową - od kiedy zamierzamy wypożyczyć nasz samochód - oraz końcową, czyli kiedy zamierzamy go oddać do wypożyczalni. Oczywiście istnieje również możliwość zaznaczenia, że życzymy sobie oddać samochód w innym miejscu, niż na parkingu wypożyczalni, co proponuje nam na przykład jeden z partnerów wyszukiwarki, czyli firma o nazwie AutoEurope.

Atrakcje Gdyni

Gdynia to duże miasto, mające prawa powiatu, a więc wypożyczenie samochodu w Gdyni nie sprawi żadnej trudności odwiedzającym to miejsce. Miasto położone jest w województwie pomorskim, wchodzi również w skład tak zwanego Trójmiasta, czyli połączenia trzech nadmorskich miasta, Gdyni właśnie, Gdańska i Sopotu. Miasta te współpracują ze sobą zarówno pod względem ekonomicznym, jak i przemysłowym. Prawa miejskie uzyskało 10 lutego 1926, ale już dużo wcześniej zauważono, jak piękna jest okolica Gdyni. Znajdują się tutaj bowiem na przykład klify, czyli nagłe, piękne uskoki terenu, spadające prosto w Morze Bałtyckie - albo na niżej położony teren. Jednym z największych klifów w Gdyni jest tak zwany Klif Orłowski, który to ma ponad sześćdziesiąt metrów wysokości, a widok z jego szczytu jest naprawdę piękny. W Gdyni wynajem samochodu przyda się nam między innymi do odwiedzenia właśnie takich miejsc.

Inne interesujące tereny, to parki i rezerwaty. Bardzo znany jest Trójmiejski Park Krajobrazowy, w którym to parku możemy napotkać lasy bukowo - dębowe, aż dwa rezerwaty przyrody i sporą ilość pomników przyrody.

Co warto zwiedzić, kiedy już wypożyczymy samochód?

W samym mieście znajduje się na przykład - jeżeli mowa o zabytkach - stary kościół pod wezwaniem świętego Michała Archanioła, pochodzący z osiemnastego wieku. Jeżeli zdecydujemy się na wypożyczenie samochodu w Gdyni, dostaniemy również szansę na objazd po trasie łączącej kościoły protestanckie, których w mieście jest naprawdę spora liczba.

Do tego cała masa zabytkowych budynków świeckich, jak chociażby Dom Marynarza Szwedzkiego, Dom Kuracyjny, stare domki mieszkalne oraz zabytkowy hotel "Bristol". Wypożyczalnia samochodów w Gdyni - na przykład firmy Avis, która oferuje samochody wyposażone w specjalne foteliki przystosowane do przewozu małych dzieci - umożliwi nam zobaczenie wszystkich tych pięknych budowli na własne oczy.

Warto również oczywiście udać się do teatru, czy do muzeów, których w mieście jest dosyć sporo, a każde z nich oferuje ciekawą tematykę. Można również odwiedzić dwie polskie jednostki morskie, które są przycumowane do brzegu, są to niszczyciel ORP „Błyskawica” - okręt - muzeum od 1976 roku - i żaglowiec „Dar Pomorza” - statek - muzeum od 1983 roku.

Wycieczka po okolicach Gdyni wynajętym samochodem

W Gdyni wynajem samochodu to w zasadzie kluczowa sprawa. Bez skorzystania z usług jednej z firm - może to być na przykład Europcar, który umożliwia swoim klientom skorzystanie z naprawdę szerokiej floty pojazdów do wyboru - trudno nam będzie dostać się do wspomnianych atrakcji. Rezerwatów przyrody, czy też parku, a także któregoś ze szlaków turystycznych, jak na przykład do jednego z najdłuższych szlaków prowadzących z okolic tego miasta czyli szlaku Pustki Cisowskie - Cisowa. Pustki Cisowskie to dzielnica położona na obrzeżach Gdyni, wciąż znajdują się tam jeszcze rowy przeciwczołgowe z czasów drugiej wojny światowej oraz pozostałości po kilku bunkrach będących ówcześnie własnością niemieckiej obrony przeciwlotniczej. Wspomniany szlak kończy się w Cisowej - również Gdynia - i chociaż ma tylko nieco ponad cztery kilometry, należy do jednych z najpiękniejszych w okolicy.

Wypożyczalnia samochodów w Gdyni pozwoli nam przebyć ten szlak mobilnie - i przygotować się na zdobycie Długiej Góry, która wznosi się nad Cisową na wysokość stu czterdziestu czterech metrów nad poziomem morza. Częścią tej dzielnicy jest również fragment Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, dzięki czemu możemy liczyć na podwójną dawkę pięknych widoków i atrakcji.

Jeśli ten krótki opis atrakcji jakie oferuje Gdynia Państwa zachęcił, już dziś zapraszamy do rezerwacji samochodu z HAPPYCAR.