Wypożyczalnia Samochodów Podgorica

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 100 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 15 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 27 wrz 2020, 07:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Podgorica

Mały samochód

Mały samochód

Od 100 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:06 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:06 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 139 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:06 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:06 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 154 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:06 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Podgorica

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Podgorica:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Kompetentna obsługa, ceny też w porządku, ogólnie jestem zadowolony.
Ocena wynajętego samochodu przez Mirosław Z.- 23 lip 2015, 20:02
(4.2 do 5)
Super opcje ubezpieczenia, w przeciwnym razie nawet w przypadku niewielkiej ryski na szybie można pójść z torbami!
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł K.- 23 lip 2015, 20:47
(4.6 do 5)
rezerwacja przebiegła bez większych problemów, pozdrawiam!
Ocena wynajętego samochodu przez basia- 23 lip 2015, 14:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Podgorica

Wynajem aut Podgorica

Powszechnie wiadomo, że planowanie wszelkich wycieczek zawsze trzeba zacząć z pewnym wyprzedzeniem. W przypadku wyjazdu do Czarnogóry, wynajem samochodów to zdecydowanie pierwsza kwestia, którą należałoby się zająć.

Dzięki HAPPYCAR możesz dokonać rezerwacji jeszcze w Polsce, tak żeby po rozpoczęciu urlopu nie musieć się już niczym martwić! Jeśli przylatujesz do Podgoricy samolotem, najwygodniejszą opcją będzie zarezerwowanie pojazdu w porcie lotniczym. Wynajem aut w lotniskowej strefie car rental jest też trochę tańszy niż w samym mieście. Ponadto, każda licząca się wypożyczalnia samochodów Podgorica ma na lotnisku swoje biuro - są to na przykład takie firmy jak:

Oczywiście, te oraz wiele innych wypożyczalni mają swoje punkty odbioru również w mieście, w razie gdyby nie odpowiadał Ci wynajem aut tuż po przylocie. Tak czy inaczej z pewnością będziesz miał z czego wybierać!

Wynajem samochodów Podgorica to zdecydowanie pierwszy krok do udanych wakacji, a skorzystanie z usług HAPPYCAR zagwarantuje, że będzie to krok w dobrym kierunku! Planując urlop w Czarnogórze naprawdę warto wykorzystać możliwości, jakie stwarza nasza internetowa porównywarka ofert.

Jeśli nie masz pomysłu na to, jak zaplanować wycieczkę po Podgoricy i okolicach, również chętnie pomożemy, udzielając kilku wskazówek.

Co Podgorica ma do zaoferowania turystom?

Historia Podgoricy sięga bardzo daleko w przeszłość - okoliczne równiny były zasiedlone tak naprawdę już w czasach prehistorycznych, ale miasto de facto powstało w czasach rzymskich.

Niestety, z powodu ogromnych zniszczeń, jakie przyniosła temu miastu druga wojna światowa, w Podgoricy nie zachowało się wiele zabytków. Natomiast te, które przetrwały są rozsiane w sporych odległościach od siebie, dlatego podczas zwiedzania miasta i okolic wynajem aut Podgorica to wręcz konieczność. W przeciwnym wypadku można ograniczyć się tylko do krótkiego spaceru po centrum.

Zatem nie ma się co zastanawiać - rezerwuj z HAPPYCAR już dziś! Gdy już dotrzesz na miejsce, a wypożyczalnia samochodów Podgorica wyda Ci pojazd koniecznie musisz pojechać nim do:

Jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów Podgorica, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się również gdzieś dalej - nawet na wycieczkę objazdową po całej Czarnogórze.

Jeśli wynajem aut jest dla Ciebie nowym doświadczeniem, poniżej na pewno znajdziesz kilka przydatnych informacji na temat wypożyczania pojazdów za pośrednictwem HAPPYCAR.

Wynajem samochodów z HAPPYCAR - co należy wiedzieć?

Czy wiek kierowcy ma znaczenie?

W trakcie wyszukiwania należy wybrać odpowiedni przedział wiekowy, gdyż w przypadku niektórych ofert obowiązują dodatkowe opłaty dla młodych oraz starszych kierowców.

Czy rezerwacja będzie natychmiast potwierdzona?

Rezerwacja jest zawsze dostępna na życzenie. Pomimo statusu “natychmiast dostępny”, wynajem aut Podgorica musi zostać potwierdzony przez lokalną wypożyczalnię. Przetworzenie rezerwacji przez usługodawcę może potrwać do 72 godzin. Gdy tylko rezerwacja zostanie potwierdzona przez usługodawcę i organizatora, na podany adres mailowy otrzymasz automatycznie wygenerowany voucher na wynajem pojazdu.

Czy numer lotu jest potrzebny?

Jeżeli Twój numer lotu został dodany do rezerwacji, lokalna wypożyczalnia samochodów Podgoricabędzie powiadomiona o opóźnieniu lotu i w większości przypadków przytrzyma dla Ciebie zamówiony samochód. Jeśli numer lotu nie zostanie dodany do rezerwacji, nie ma podstaw do zwrotu kwoty za wynajem.

UWAGA! Spóźnienia niewynikające z winy przewoźnika należy natychmiast zgłosić lokalnej wypożyczalni. Dane kontaktowe wypożyczalni znajdują się na voucherze.

Czy można odebrać pojazd w hotelu? Ile kosztuje ta usługa?

Niektóre wypożyczalnie oferują usługę podstawienia samochodu pod hotel za dodatkową opłatą. Zespół HAPPYCAR z przyjemnością sprawdzi, czy dana wypożyczalnia samochodów Podgorica oferuje tę usługę.

Jakie jeszcze opcjonalne usługi można dodać do rezerwacji?

DODATKOWY KIEROWCA

Aby prowadzić pojazd na zmianę.

UWAGA! Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

FOTELIK DZIECIĘCYJeśli podróżujesz z dzieckiem, nie musisz zabierać własnego fotelika na urlop, z łatwością możesz wypożyczyć odpowiedni fotelik razem z autem.
GPSBardzo pomocny w poruszaniu się po nieznanym mieście i jego okolicach.
PRZEKROCZENIE GRANICYWystarczy, że poinformujesz nas o chęci przekroczenia granicy, abyśmy mogli sprawdzić, czy dana wypożyczalnia samochodów wyraża zgodę na przekroczenie granicy wynajętym autem.

Pamiętaj, że każda wypożyczalnia samochodów Podgorica pobiera płatność za opcjonalne dodatki dopiero w momencie odbioru pojazdu, a więc nie są one zawarte w cenie wyświetlonej w portalu HAPPYCAR.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.