Wypożyczalnia Samochodów Czarnogora

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Czarnogóra

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Czarnogóra:

4.5 do 5 (206 oceny)

(4.2 do 5)
Przystępne ceny oraz komfortowe samochody, szczególnie na dłuższą podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamila T.- 20 lip 2015, 10:44
(4 do 5)
POZDRAWIAM!
Ocena wynajętego samochodu przez Remek P.- 20 lip 2015, 12:43
(4.7 do 5)
Happycar jest ok
Ocena wynajętego samochodu przez Bożydar Ż.- 22 lip 2015, 06:06
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Czarnogora

Czy wybierają się Państwo na wczasy do Czarnogóry? Jeśli tak to zachęcamy Państwa do wynajęcia samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wypożyczeniu samochodu w Czarnogórze z pewnością Państwa pobyt w tym kraju będzie jeszcze przyjemniejszy.

Wypożyczalnia samochodów – Czarnogóra

Czarnogóra jest stosunkowo młodym Państwem, ponieważ powstała dopiero w 2006 roku po odłączeniu się od Serbii. Konstytucja tego państwa pochodzi z 2007 roku. Czarnogóra jest małym Państwem, zamieszkałym przez nieco ponad 650 tysięcy osób. Jej sąsiadami są: od wschodu Serbia oraz Kosowo, od północnego-zachodu Bośnia i Hercegowina oraz Chorwacja, a od południa Albania. Niewątpliwym atutem Czarnogóry jest jej dostęp do Morza Adriatyckiego. Wybrzeże morskie znajduje się w południowo - zachodniej części kraju. Stolicą Czarnogóry jest Podgorica. Inne większe miasta to Budva oraz Kotor. Walutą obowiązującą w Czarnogórze jest Euro. Głównie kraj ten znany jest w związku ze swoimi nieprzeciętnymi walorami turystycznymi. Poza turystyką w Czarnogórze popularne są rybołówstwo oraz rolnictwo.

Wynajem samochodu - Czarnogóra

Czarnogóra jest krajem nastawionym głównie na turystykę. Co roku odwiedza ją wielu turystów z całej Europy i nie tylko. Dzieje się tak dlatego, iż panuje tam bardzo ciepły klimat i jak wspomniano kraj ten ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Jego linia brzegowa wynosi blisko 300 kilometrów. Najlepszym pomysłem do zwiedzenia Czarnogóry jest wynajęcie sobie samochodu, ponieważ jest to kraj, w którym można zobaczyć naprawdę przepiękne widoki. Największe miasto, czyli Podgorica położone jest w południowej części kraju. Znajdą tam Państwo bardzo dużo miejsc godnych zwiedzenia. Po przyjeździe do stolicy proponujemy Państwu udanie się na spacer po zbudowanej w III oraz IV wieku n.e. starówce. Jest to niewątpliwie gratka dla miłośników historii. Jeśli lubią Państwo zakupy to kolejnym miejscem, które Państwu bardzo serdecznie polecamy jest Plac Republiki. Jest to największy plac w mieście. Znajduje się tam wiele, różnego rodzaju sklepów. Następnym bardzo ciekawym miejscem w tym mieście jest wieża zegarowa Sahat Kulla. Została ona zbudowana w XVI wieku. Należy także dodać, iż w jej skład wchodzą 3 części. Następnie mogą Państwo zwiedzić także Katedrę Zmartwychwstania Chrystusa, która jest największą świątynią w Podgoricy. Ciekawym także zabytkiem jest Kościół Św. Grzegorza, który pochodzi z X wieku. Znajduje się on zaraz na zboczu słynnego wzgórza-Gorica.

Zwiedzanie Czarnogóry wynajętym samochodem

Czarnogóra to jednak nie tylko Podgorica, znajduje się tam wiele innych ciekawych miejsc. Jeśli lubią Państwo wyzwania, to jedną z największych atrakcji przyrody nieożywionej tego Państwa jest kanion rzeki Tara. Znajduje się on na północ od Podgoricy, blisko dwie i pół godziny drogi samochodem. Należy też wspomnieć, iż jest on najgłębszym z takich obiektów w całej Europie, a także jednym z najgłębszych na całym świecie. Jego głębokość wynosi 1300 metrów, a długość to ponad 80 kilometrów. Regularnie organizowane tam spływy kajakowe oraz rafting, w których polecamy wziąć udział. Jeśli interesują się Państwo przyrodą to proponujemy wycieczkę wynajętym samochodem do Parku Narodowego Biogradska Góra. Jest on położony we wschodniej części Czarnogóry. Będą mieli Państwo możliwość zobaczenia tam bardzo starych, bo aż około 500-letnich drzew. Ponadto kolejną ciekawostką są motyle, których żyje tam blisko 80 gatunków. Innym ciekawym miejscem do zobaczenia w Czarnogórze, a do którego mogą się Państwo wybrać wynajętym samochodem jest miasto Herceg Novi położone nad Morzem Adriatyckiem. Jest to bardzo mała miejscowość, aczkolwiek polecana. Słynie ona ze swoich twierdz, których ma aż 3. Ich nazwy to: „Forte Mare” pochodząca z XIV wieku, „Španjola” zbudowana w XVI wieku oraz „Kanli Klula” powstała prawdopodobnie w XVII wieku. Swą popularność wśród turystów Czarnogóra zawdzięcza przede wszystkim wspaniały kurortom. Najbardziej znany z nich to kurort Budva, położony nad Morzem Adriatyckim. Jest to bardzo stare miasto, pełne interesujących zabytków. Jednym z nich jest np. Katedra Św. Jana zbudowana w VII wieku n.e. W Budvie oraz w jej okolicach znajduje się bardzo dużo piaszczystych i kamienistych plaż, a jedna z nich, Slovenska plaża, ma około 1,6 kilometra długości. Około dwa kilometry na południowy-zachód od Budvy położona jest kolejne ciekawe kąpielisko o nazwie Bečići. Jest ono określane, jako jedne z najładniejszych na całym Morzu Adriatyckim. Ma prawie 2 kilometry długości. Kolejną plażą jest Velika plaža, czyli Wielka plaża położona na samym południu kraju, bardzo blisko Ulcinja. Jak widać jeśli chodzi o wypoczynek jest w czym wybierać.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dzisiaj zarezerwować sobie samochód za pomocą portalu HAPPYCAR w Czarnogórze. Dzięki naszej pomocy z pewnością znajdą Państwo najlepszy samochód. Dzięki wynajęciu samochodu Państwa pobyt w tym bardzo interesującym kraju będzie jeszcze bardziej udany.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży