Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Czarnogóra

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Czarnogóra

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Czarnogóra:

4.7 do 5 (67 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Czarnogóra

Czy wybierają się Państwo na wczasy do Czarnogóry? Jeśli tak, to zachęcamy Państwa do wynajęcia samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wypożyczeniu samochodu w Czarnogórze z pewnością Państwa pobyt w tym kraju będzie jeszcze przyjemniejszy.

Wypożyczalnia samochodów – Czarnogóra

Czarnogóra jest stosunkowo młodym Państwem, ponieważ powstała dopiero w 2006 roku po odłączeniu się od Serbii. Konstytucja tego państwa pochodzi z 2007 roku. Czarnogóra jest małym Państwem, zamieszkałym przez nieco ponad 650 tysięcy osób. Jej sąsiadami są: od wschodu Serbia oraz Kosowo, od północnego-zachodu Bośnia i Hercegowina oraz Chorwacja, od południa Albania. Ponadto niewątpliwym atutem Czarnogóry jest jej dostęp od południowego-zachodu do Morza Adriatyckiego. Stolicą tego kraju jest Podgorica. Innymi większymi miastami są: Budva oraz Kotor. Walutą obowiązującą w Czarnogórze jest Euro. Głównie kraj ten znany jest w związku ze swoimi nieprzeciętnymi walorami turystycznymi. Poza turystyką w Czarnogórze popularne są rybołówstwo oraz rolnictwo.

Rent a car Montenegro

Czarnogóra jest krajem nastawionym bardzo mocno na turystykę. Co roku odwiedza ją bardzo dużo turystów. Dzieje się tak dlatego, iż panuje tam bardzo ciepły klimat, a zarazem kraj ten ma dostęp do Morza Adriatyckiego, jego linia brzegowa wynosi blisko 300 kilometrów. Najlepszym pomysłem do zwiedzenia Czarnogóry jest wynajęcie sobie samochodu, ponieważ jest to kraj, w którym można zobaczyć naprawdę przepiękne widoki. Największe miasto, czyli Podgorica położone jest w południowej części kraju. Znajdą tam Państwo bardzo dużo miejsc godnych zwiedzenia. Po przyjeździe do tego miasta proponujemy Państwu udanie się na spacer po zbudowanej w III oraz IV wieku n.e. starówce. Jest to niewątpliwie gratka dla miłośników historii. Jeśli lubią Państwo zakupy to kolejnym miejscem, które Państwu bardzo serdecznie polecamy jest Plac Republiki. Jest to największy plac w mieście. Znajduje się tam bardzo dużo sklepów. Następnym bardzo ciekawym miejscem w tym mieście jest wieża zegarowa Sahat Kulla. Została ona zbudowana w XVI wieku. Należy także dodać, iż w jej skład wchodzą 3 części. Następnie mogą Państwo zwiedzić także Katedrę Zmartwychstania Chrystusa, która jest największą świątynią w Podgoricy. Ciekawym także zabytkiem jest Kościół Św. Grzegorza, który pochodzi z X wieku. Znajduje się on zaraz na zboczu słynnego wzgórza-Gorica.

Zwiedzanie Czarnogóry wynajętym samochodem

Czarnogóra to jednak nie tylko Podgorica, znajduje się tam bardzo dużo ciekawych miejsc. Jeśli lubią Państwo wyzwania, to jedną z największych atrakcji tego Państwa jest ogromny kanion. Znajduje się on na północ od Podgoricy, blisko dwie i pół godziny drogi samochodem. Przepływa przez niego rzeka Tara. Należy także wspomnieć, iż ten kanion jest jendym z najgłębszych na całym świecie oraz najgłębszym w Europie. Jego głębokość wynosi 1300 metrów, jest on długi na około 80 kilometrów. Ponadto regularnie odbywają się tam spływy, czyli rafting, w których również mogą Państwo wziąć udział. Jeśli interesują się Państwo przyrodą to proponuejmy wycieczkę wynajętym samochodem do Parku Narodowego Biogradska Góra. Jest on położony we wschodniej części Czarnogóry. Będą mieli Państwo tam możliwość zobaczenia bardzo starych, bo aż około 500-letnich drzew. Ponadto kolejną ciekawostką są motyle, których żyje tam blisko 80 gatunków. Kolejnym ciekawym miejscem do zobaczenia w Czarnogórze, do którego mogą się Państwo wybrać wynajętym samochodem jest miasto położone nad Morzem Adriatyckiem, a mianowice Herceg Novi. Jest to bardzo mała miejscowość. Słynie ona jednak ze swoich twierdz, których ma aż 3. Ich nazwy to: „Forte Mare” pochodząca z XIV wieku, „Španjola” zbudowana w XVI wieku oraz  „Kanli Klula” powstała prawdopodobnie w XVII wieku Jednak Czarnogóra słynie także ze swoich wspaniałych kurortów. Najbardziej znanym jest kurort Budva, położony nad Morzem Adriatyckim. Jest to bardzo stare miasto, znajduje się tam również bardzo dużo interesujących zabytków, jednym z nich jest np. Katedra Św. Jana zbudowana w VII wieku n.e. W Budvie oraz w jej okolicach znajduje się bardzo dużo plaż, jedną z nich jest Slovenska plaża, ma ona długość 1,6 kilometra. Około dwa kilometry na południowy-zachód od Budvy położona jest kolejna ciekawa plaża, a mianowicie Bečići. Jest ona określana, jako jedna z najładniejszych na całym Morzu Adriatyckim. Ma prawie 2 kilometry długości. Kolejną plażą jest Velika plaža, czyli Wielka plaża położona na samym południu kraju, bardzo blisko Ulcinja.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dzisiaj zarezerwować sobie samochód za pomocą portalu HAPPYCAR w Czarnogórze. Dzięki naszej pomocy z pewnością znajdą Państwo najlepszy samochód. Dzięi wynajęciu samochodu Państwa pobyt w tym bardzo interesującym kraju będzie jeszcze bardziej udany.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży