Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Grecja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Grecja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Grecja:

4.9 do 5 (184 oceny)

(5 do 5)
Wszystko w porzadku, podziekowania dla Pan ktore wydawaly auto i dla duetu ktory przyjmowal odbior.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan L.- 14 gru 2018, 20:03
(5 do 5)
Wszystko
Ocena wynajętego samochodu przez Daniel G.- 11 gru 2018, 12:57
(4.5 do 5)
Prosty system rezerwacji i cena.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk C.- 08 gru 2018, 08:55

Wypożyczalnia samochodów Grecja

Słoneczna Grecja z wieloma plażami, wyspami, dobrym jedzeniem i winem co roku przyciąga całe mnóstwo turystów. Nie ma znaczenia na którą z wysp się Państwo zdecydują, czy to będzie rozrywkowa Kreta czy malownicze Korfu, każda z nich jest wyjątkowa i oferuje niezliczone atrakcje, a także wypożyczenie samochodu.

Grecja to różnorodne krajobrazy, wspaniały klimat, rajskie plaże, malownicze miasteczka, wspaniała kultura i sztuka, a także starożytna historia. Wynajmując samochód w Grecji można równocześnie cofnąć się w czasie i zanurzyć się w filozoficznych myślach razem z Platonem, Sokratesem czy Arystotelesem. Warto także zapoznać się z mieszkańcami tego wspaniałego kraju. Grecy to bardzo otwarty i wesoły naród, dlatego nie powinno być większych problemów z nawiązaniem kontaktu. Wynajmując samochód z HAPPYCAR mogą Państwo na własnej skórze przekonać się o tych wszystkich wspaniałościach.

Wycieczki po Grecji

Częstym kierunkiem wakacyjnych wojaży, poza Włochami, Hiszpanią czy Cyprem jest Grecja i nie ma w tym nic dziwnego. Jest to kraj wypełniony atrakcjami i możliwościami spędzenia wolnego czasu dla turystów z każdej grupy wiekowej. Warto jednak trochę wcześniej zaplanować wszystkie szczegóły, chociażby wynajem samochodu. Spektakularne wykopaliska i interesujące muzea sprawiają, że Grecja jest uważana za prawdziwe Eldorado dla miłośników sztuki, a do tego to wspaniałe miejsce na połączenie zwykłego leniuchowania na plaży z doznaniami kulturalnymi. Najmniej uczęszczanym, a jednocześnie najciekawszym z miejsc jest rejon Peloponez. Wybór konkretnego miejsca do odwiedzenia jest trudny, ponieważ oferta jest szeroka, można tu odwiedzić Olimpię, Mykeny, Epidauros, Mistre czy Korynt. Oprócz mniejszych miejscowości i wspaniałych wysp, warto odwiedzić Ateny, będące jednocześnie stolicą tego starożytnego raju. Podróżując wynajętym samochodem po kontynentalnej Grecji nie można ominąć Salonik, czyli greckiego miasta o macedońskim pochodzeniu.

Wynajem samochodu w Grecji

Podróżowanie po Grecji nie jest skomplikowane, gdyż praktycznie każdy kurort posiada lotnisko, które chętnie przyjmuje turystów z całego świata. Największym jest oczywiście port lotniczy w Atenach, jednakże lotnisko w Salonikach nie odbiega jemu na krok. Na każdym lotnisku jest szeroki wybór wypożyczalni samochodowych, dzięki którym wynajem samochodu w Grecji okaże się trafnym wyborem, aby cieszyć się w pełni urlopem i nie martwić się o dojazdy.

Atrakcje Grecji

Prastare budowle wybudowane jeszcze przed powstaniem cywilizacji helleńskiej, to potężne kamienne mury, które tak mocno zadziwiały starożytnych Greków, że ich zbudowanie przypisano cyklopom. Za wejście służyła Lwia Brama. Mykeny występowały także w homerowskiej Illiadzie. Poetycka opowieść w wielu miejscach została potwierdzona wykopaliskami w Mykenach. Obowiązkowym punktem każdej wyprawy jest odwiedzenie stolicy Grecji, czyli Aten. W większości, zwiedzanie Aten sprowadza się do Akropolu i okolic. W tym wypadku warto poświęcić większość czasu na zwiedzanie Propyleji, Partenonu, Erechtejonu, świątyni Nike. To nie są tylko przepiękne budowle ale także świadkowie kolebki europejskiej kultury. Poleca się także odwiedzenie dzielnicy Plaki, która zachowała urok i atmosferę starej dzielnicy. Dla niektórych Delfy, to tylko kilka kamieni, które zachowały się tak jak powinny, czyli w pionie, ale dla wielu romantyków to idealna sceneria trzech kolumn, pozostałości okrągłego Tolosu, które wystarczają by przekonać się o harmonii i pięknie całej budowli. Poza tym znajdują się tu także ruiny świątyni Apollina. Według starożytnych Greków Delfy były środkiem świata. W archipelagu Wysp Jońskich znajduje się Zakhyntos, grecka wyspa której stolicą jest Zante. Jest to niewielki, ale bardzo urokliwy kawałek lądu. Magiczne krajobrazy, klimat i przyjazne nastawienie mieszkańców przyciągają każdego roku mnóstwo turystów. Zakhyntos słynie także z olbrzymich żółwi Carretta, które wybrały ten ląd na swój dom. Nazywana przez mieszkańców Kalliste, Santorini to skalista wyspa położona w archipelagu Cyklad na Morzu Egejskim. Cechuje się niepowtarzalnymi krajobrazami i dość oryginalnym kształtem, co jest wynikiem wybuchu wulkanu ponad 3600 lat temu. Dotychczas okrągła wyspa została prawie zatopiona na dnie dnie morskim i od tego momentu ma kształt półksiężyca. Wyspa Rodos, Korfu czy miejscowość Chania są wspaniałym wyborem, jeżeli interesują Państwa kąpiele słoneczne, długie, piaszczyste plaże i zabawy o zmroku. Bogactwo kulturowe Grecji sprawia, iż turyści powracają tutaj chętniej, niż do jakiegokolwiek innego miejsca!

Wypożyczenie samochodu w Grecji z HAPPYCAR, jeśli już dziś planują Państwo swój urlop, jest szczególnie dobrą opcją, aby podróżować komfortowo i niezależnie!