Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Grecja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Grecja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Grecja:

4.6 do 5 (73 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Grecja

Słoneczna Grecja z wieloma plażami, wyspami, dobrym jedzeniem i winem co roku przyciąga całe mnóstwo turystów. Nie ma znaczenia na którą z wysep się Państwo zdecydują, czy to będzie rozrywkowa Kreta czy malownicze Korfu, każda z nich jest wyjątkowa i każda oferuje niezliczone atrakcje, jak również wypożyczenie samochodu.
Grecja to różnorodne krajobrazy, wspaniały klimat, rajskie plaże, malownicze miasteczka, wspaniała kultura i sztuka, jak również starożytna historia. Wynajmując samochód w Grecji można równocześnie cofnąć się w czasie i zanurzyć się w filozoficznych myślach razem z Platonem, Sokratesem czy Arystotelesem. Warto także zapoznać się z mieszkańcami tego wspaniałego kraju. Grecy to bardzo otwarty i wesoły naród, dlatego nie powinno być większych problemów z nawiązaniem kontaktu. Wynajmując samochód z HAPPYCAR mogą Państwo na własnej skórze przekonać się o tych wszystkich wspaniałościach.

Wycieczki po Grecji

Częstym kierunkiem wakacyjnych wojaży, poza Włochami, Hiszpanią czy Cyprem jest Grecja i nie ma w tym nic dziwnego. Jest to kraj wypełniony atrakcjami i możliwościami spędzenia wolnego czasu dla turystów z każdej grupy wiekowej. Warto jednak trochę wcześniej zaplanować wszystkie szczegóły, chociażby wynajem samochodu. Spektakularne wykopaliska i interesujące muzea sprawiają, że Grecja jest uważana za prawdziwe Eldorado dla miłosników sztuki a do tego Grecja jest wspaniałym miejscem na połączenie zwykłego leniuchowania na plaży z doznaniami kulturalnymi. Najmniej uczęszczanym rejonem jest Peloponez ale jest jednocześnie najciekawszym z miejsc. Wybór konkretnego miejsca do odwiedzenia jest trudny, ponieważ oferta jest szeroka, tu możemy znaleźc Olimpię, Mykeny, Epidauros, Mistre czy Korynt. Oprócz wspaniałych wysp, równie piękne są Ateny, będące jednocześnie stolicą tego starożytnego raju. Podróżując wynajętym samochodem po kontynentalnej Grecji nie można ominąc Salonik, czyli greckiego miasta o macedońskim pochodzeniu.

Wynajem samochodu w Grecji

Podróżowanie po Grecji nie jest skomplikowane, gdyż praktycznie każdy kurort posiada lotnisko, które chętnie przyjmuje turystów z całego świata. Największym jest oczywiście port lotniczy w Atenach, jednakże lotnisko w Salonikach nie odbiega jemu na krok. Na każdym lotnisku jest szeroki wybór wypożyczalni samochodowych, dzięki którym wynajem samochodu w Grecji okaże się trafnym wyborem, aby cieszyć się w pełni urlopem i nie martwić się o dojazdy.

Atrakcje Grecji

Prastare budowle wybudowane jeszcze przed powstaniem cywilizacji helleńskiej, to potężne kamienne mury, które tak mocno zadziwiały starożytnych Greków, że ich zbudowanie przypisano cyklopom. Za wejście służyła Lwia Brama. Mykeny występowały także w homerowskiej Illiadzie. Poetycka opowieść w wielu miejscach zostala potwierdzona wykopaliskami w Mykenach. Obowiązkowym punktem każdej wyprawy jest odwiedzenie stolicy Grecji, czyli Aten. W większości, zwiedzanie Aten sprowadza się do Akropolu i okolic. W tym wypadku warto poświęcić większość czasu na zwiedzanie Propyleji, Partenonu, Erechtejonu, świątyni Nike. To nie są tylko przepiękne budowle ale także światkowie kolebki europejskiej kultury. Poleca się także odwiedzenie dzielnicy Plaki, która zachowała urok i atmosferę starej dzielnicy. Dla niektórych Delfy, to tylko kilka kamieni, które zachowały się tak jak powinny, czyli w pionie, ale dla wielu romantyków to idealna sceneria trzech kolumn, pozostałości okrągłego Tolosu, które wystarczają by przekonać się o harmonii i pieknie całej budowli. Poza tym znajdują sie tu także ruiny świątyni Apollina. Według starożytnych Greków Delfy były środkiem świata. W archipelagu Wysp Jońskich znajduje się Zakhyntos, grecka wyspa której stolicą jest Zante. Jest to niewielki kawałek lądu, ale bardzo urokliwy. Magiczne krajobrazy, klimat i przyjazne nastawienie mieszkańców przyciągają każdego roku mnóstwo turystów. Zakhyntos słynie także z olbrzymich żółwi Carretta, które wybrały ten ląd na swój dom. Nazywana przez mieszkańców Kalliste, Santorini to skalista wyspa polożona na archipelagu Cyklad na Morzu Egejskim. Cechuje się niepowtarzalnymi krajobrazami i dość oryginalnym kształtem, co jest wynikiem wybuchu wulkanu sprzed ponad 1600 lat p.n.e. Dotychczas okrągla wyspa została prawie zatopiona na dnie dnie oceanu i od tego momentu ma kształt półksiężyca. Wyspa Rodos, Korfu czy miejscowość Chania są wspaniałym wyborem, jeżeli interesują Państwa kąpiele słoneczne, długie, piaszczyste plaże i zabawy o zmroku.  Bogactwo kulturowe Grecji sprawia, iż turyści powracają tutaj chętniej, niż do jakiegokolwiek innego miejsca!

Wypożyczenie samochodu w Grecji z HAPPYCAR, jeśli już dziś planują Państwo swój urlop, jest szczególnie dobrą opcją, aby podróżowac komfortowo i niezależnie!