Wypożyczalnia Samochodów Split

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 50 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 08:41 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Split

Mały samochód

Mały samochód

Od 50 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 60 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 84 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 178 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 08:41 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Split

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Split:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Ekstra stronka
Ocena wynajętego samochodu przez Beata L.- 20 lip 2015, 16:10
(4 do 5)
Ludzie z infolinii rozwiali wszelkie wątpliwości jakie powstały podczas rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Ilona K.- 20 lip 2015, 09:34
(4.7 do 5)
Happycar jest ok
Ocena wynajętego samochodu przez Bożydar Ż.- 20 lip 2015, 08:16
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Split

Tanie wynajęcie samochodu Split

Split to drugie, co do wielkości chorwackie miasto - port, położone u brzegów Morza Adriatyckiego. Split jest stolicą Dalmacji i stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych regionu. Starożytny i bogaty w zabytki historyczne Split, to jeden z obowiązkowych punktów do zwiedzenia w podróży po Chorwacji. Posiada rozbudowane lotnisko, które znajduje się w odległości 25 km od miasta. Split Airport jest jednym z największych i najbardziej uczęszczanych portów lotniczych w kraju, według statystyk ruchu, rocznie obsługuje ponad 1,5 mln pasażerów. Tak nasilony ruch wymaga rozbudowanej infrastruktury, lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z miastem, co ma

szczególne znaczenie dla użytkowników zainteresowanych podróżowaniem wynajętym samochodem. Wynajem samochodu w Splicie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla większości podróżujących. Przed podróżą warto skorzystać z internetowej wyszukiwarki, która umożliwia znalezienie samochodu najlepiej odpowiadającego potrzebom podróżujących. Wyszukiwarka gwarantuje również znalezienie oferty najbardziej atrakcyjnej cenowo.

Atrakcje, wynajem samochodu Split

Położony na półwyspie Split może poszczycić się długą historią, sięgającą czasów starożytnych. Jako pierwsi, dogodną lokalizację półwyspu, na którym położony jest Split, docenili starożytni Grecy, którzy założyli w tym miejscu osadę. Jednak prawdziwą sławę miejscowość zyskała za sprawą rzymskiego cesarza Dioklecjana, który w latach 295 - 305 wybudował tam swój pałac. Ciekawostkę stanowi fakt, że miasto wznosi się na pozostałościach cesarskiej rezydencji, rozciągającej się na przestrzeni 38 000 m². Pałacowe

zabudowania z czasem zmieniły swój charakter i przekształciły się w domy mieszkalne i budynki użyteczności publicznej. Obecnie w obrębie fortyfikacji, które stanowiły granicę pałacowych zabudowań, wznoszą się 203 budynki, zamieszkane przez ok 3 000 ludzi.

Zwiedzanie warto zacząć od lokalnych restauracji. Dalmacka kuchnia bazuje przede wszystkim na owocach morza i warzywach, jest więc bardzo korzystna dla zdrowia. Ze względu na bogactwo śródziemnomorskich ziół, obficie wykorzystywanych podczas przyrządzania potraw, jest wyjątkowo aromatyczna. Restauracje, które podają tradycyjne dania noszą nazwę konoba, dzięki nim, poznawanie Splitu od strony gastronomicznej może być fascynująca wędrówką przez różnorodne smaki. W Splicie na lotnisku wynajem samochodu jest szczególnie interesującą opcją dla wszystkich turystów, którzy cenią sobie

niezależność. Wynajmując samochód nie trzeba zaprzątać sobie głowy opóźnieniami środków transportu publicznego, można samemu określić czas i cel podróży. A miejsc wartych zwiedzenia w mieście i jego okolicach jest bardzo dużo. Pierwszym, to wspomniane już pozostałości po pałacu cesarza Dioklecjana. Najlepiej zachował się główny dziedziniec, na którym odbywają się liczne koncerty. Pozostałe zabytki to Złota Brama, mauzoleum, świątynia Jowisza oraz ruiny komnat cesarza. Miejscem, którego nie może zabraknąć w planach wycieczki jest wzgórze Marjan. Wypożyczenie samochodu w Splicie umożliwia łatwy i szybki dojazd do parku. Strefa zieleni, rekreacji i wypoczynku, atrakcyjna zarówno dla mieszkańców Splitu jak przyjezdnych, jest wzbogacona o liczne trasy wędrówek pieszych, rowerowych oraz miejsca przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi.

Okolice Splitu wynajętym samochodem

Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Splicie oferują doskonały sposób na zaplanowanie wycieczki po okolicznych miasteczkach. Bogate w historyczne dziedzictwo i zabytkową architekturę miejscowości, takie jak Sinj, Solin, Kastel Stari lub sąsiadujące wyspy, dostępne dzięki dogodnym przeprawom promowym, można odwiedzić na własną rękę. Korzystając tu z promu czy statku mają Państwo okazję dostać się także do Włoch. Tym którzy wolą pozostać przy Chorwacji proponujemy wizytę w oddalonym o 15 km Trogirze. Jest to bardzo urokliwe miasto, także zachwycające swoją historyczną zabudową. Choć oddalony, to wart odwiedzenia jest Dubrownik. Jest to "perła Adriatyku". Miasto zachwyca, a wybrzeże rozciągające się od Splitu do Dubrownika należy do najpiękniejszego w całej Chorwacji. Jego ciekawe i dobrze zachowane Stare Miasto, że w całości zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Uważa się, że Dubrownik jest największym konkurentem Wenecji w basenie Morza Adriatyckiego. Swój urlop w Dubrowniku mogą zacząć Państwo od najpiękniejszej ulicy w całej Chorwacji, czyli Stradun. Wynajmując samochód na wyprawę po Splicie i okolicach zapewniacie sobie Państwo niezależność, swobodę w działaniu i wyborze tras wycieczek oraz nieporównywalny z niczym komfort podróżowania. Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.