Wypożyczalnia Samochodów Chorwacja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 172 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 15 lis 2019, 03:32 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Chorwacja

Mały samochód

Mały samochód

Od 172 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 lis 2019, 03:32 .

Ta oferta została znaleziona 15 lis 2019, 03:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Chorwacja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Chorwacja:

4.6 do 5 (209 oceny)

(4.2 do 5)
Szybka i prosta rezerwacja.
Ocena wynajętego samochodu przez Ilona G.- 17 lip 2015, 17:10
(4.7 do 5)
Obeszło się bez rekamacji, dziękujemy!
Ocena wynajętego samochodu przez Klaudia E.- 17 lip 2015, 10:40
(4.8 do 5)
Strona mi się podoba.
Ocena wynajętego samochodu przez Alicja W.- 18 lip 2015, 14:00
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Chorwacja

Tanie wynajęcie samochodu Chorwacja

Chorwacja to kraj pełen tradycji i naturalnego piękna. Tu mogą Państwo oczekiwać przepięknych położonych na Morzu Adriatyckim wysp i dziewiczej natury, która każdego roku przyciąga w te strony tysiące turystów. Dzięki licznym autostradom przecinającym kraj, mogą Państwo wszędzie szybko i bez problemu dojechać samochodem. Wynajem samochodu w Chorwacji to najlepsza opcja na podróż. Z HAPPYCAR przeżyją Państwo niezapomniane wakacje.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Chorwacja

Republika Chorwacji położona jest na zbiegu Europy Południowej z Europą Środkową i graniczy m.in. ze Słowenią, Bośnią i Hercegowiną, a najkrótszą swoją granicę, ok. 22 km dzieli z Czarnogórą. Państwo ma także dostęp do Morza Adriatyckiego od zachodu. 1 lipca 2013 roku Chorwacja została 28. członkiem Unii Europejskiej. W skali świata Chorwacja ma bardzo urozmaicone i wyjątkowe wybrzeże. Znajdują się tu liczne podłużne wyspy ustawione równolegle do linii brzegowej. Ten typ wybrzeża nazwano dalmatyńskim. Głównym sektorem chorwackiej gospodarki są usługi, gdzie w okresie letnim znaczącym źródłem dochodów staje się turystyka. Głównym regionem turystyki jest Dalmacja i Półwysep Istria, gdzie znajduje się wiele uzdrowisk i kąpielisk morskich. Pełne atrakcji turystycznych są wciąż miasta takie jak Pula, Split i Dubrownik.

Wycieczka po Chorwacji wynajętym samochodem

Wynajem samochodu w Chorwacji to bardzo dobra opcja aby wybrać się w objazdową wycieczkę po tym wspaniałym kraju. Podróż można zacząć w jednym z chorwackich miast, jak wspomniana wcześniej Pula. Jest to największe miasto na Półwyspie Istria nad Morzem Adriatyckim. W mieście znajduje się wiele zabytków. Amfiteatr w Puli jest obecnie jednym z najlepiej zachowanych amfiteatrów starożytnego Rzymu. Obejrzeć można także Forum wybudowane za czasów Cesarstwa Rzymskiego. Ponadto ciekawe punty stanowią także wspaniała Świątynia Augusta I, Katedra Wniebowzięcia NMP, Łuk Sergiusza czy Brama Herkulesa. Kolejne warte odwiedzenia miasto to Split. Znajduje się ono na niewielkim półwyspie na południowym-zachodzie. Jest to drugie co do wielkości pod względem liczby mieszkańców miasto Chorwacji z dostępem do portu lotniczego. Znajduje się tu wiele zabytków godnych polecenia. Znajdujący się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO pałac cesarza Dioklecjana został założony na planie rzymskiego obozu wojskowego. Warto zobaczyć także bramę pałacową Porta Aurea czy oktagonalne mauzoleum Dioklecjana, które zostało przebudowane na katedrę św. Dulj w VIII wieku. Od VIII wieku baptysterium było niegdyś świątynią Jupitera. Kościół św. Franciszka to dawniej gotycki kościół, który został przebudowany. W środku znajdują się nagrobki znanych mieszkańców miasta takich jak archidiakon Tomasz (pierwszy historyk dalmatyński), pisarz Marko Marulić czy kompozytor Ivan Lukaćica. Dodatkowo, miasto oferuje sporo różnych muzeów. Kolejne z wartych odwiedzenia miast to Dubrownik. Znajduje się w południowej Chorwacji – było niegdyś ośrodkiem handlu rangi europejskiej, dziś jest ważnym ośrodkiem turystycznym. Najbardziej znaną częścią Dubrownika jest stare miasto stanowiące tylko niewielką część obecnego miasta. Stare miasto jest unikalnym na skalę europejską układem urbanistycznym średniowiecznego miasta z umocnieniami obronnymi, w całości wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. W starym mieście znajdują się właściwie wszystkie zabytki miasta, składające się na system fortyfikacji miejskich, który zachował się niemal w niezmienionym stanie. Są to mury miejskie czy umocnienia poza murami. Fosa, która okalała mury miejskie została częściowo zasypana, stworzono tu ulicę, parking i skwery.

Odkryj różnorodność Chorwacji wynajętym samochodem

Chorwacja oferuje bardzo dużo możliwości na spędzenie udanych wakacji. Oprócz przepięknych kurortów, cieszących się powodzeniem wśród Europejczyków, warto odwiedzić również Zagrzeb – stolicę Chorwacji. Zagrzeb jest rozbudowany i tłoczny, jednakże urokiem nie odbiega od innych europejskich stolic. Choć stolica nie ma dostępu do morza, jak większość turystycznych kurortów w Chorwacji, warto wybrać się na przejażdżkę do Zagrzebia, aby oprócz pięknych plaż poznać miejskie życie Chorwatów. Wynajem samochodu w Chorwacji będzie świetnym sposobem na to, aby bezproblemowo podróżować po całym kraju.

Wypożyczenie samochodu w Chorwacji pozwoli Państwu odkryć wiele idyllicznych wiosek i miejscowości, które są bogate w architektoniczne perełki. Począwszy od antycznego stylu, skończywszy na renesansie. Zauważyć tu można także wpływy romańskie. Chorwacja oferuje wspaniałe kościoły, dobrze zachowane zamki, ukazujące jak wyglądało życie w dawnych czasach. Większe miasta kryją w sobie całe mnóstwo zabytków i turystycznych atrakcji. Chorwację zamieszkują także znakomici artyści, tworzący wyjątkowe obrazy i rzeźby. Kto ma ochotę na zapoznanie się z ta niezwykłą różnorodnością kraju jakim jest Chorwacja powinien już dziś zaplanować swoją podróż. Wynajęcie samochodu w Chorwacji daje możliwość na przeżycie niezapomnianej przygody w tym niezwykłym miejscu, a HAPPYCAR to Państwu ułatwi.