Wypożyczalnia Samochodów Katowice

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 gru 2019, 04:57 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Katowice

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 04:57 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 04:57 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 4 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 02:30 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 02:30 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 18 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:21 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:21 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 39 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 09:23 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 09:23 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Katowice

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Katowice:

4.6 do 5 (196 oceny)

(5 do 5)
Szybko i latwo
Ocena wynajętego samochodu przez Jacek B.- 24 maj 2018, 14:18
(5 do 5)
szybko i klarownie
Ocena wynajętego samochodu przez Grzegorz G.- 14 cze 2018, 17:35
(5 do 5)
Strona mi się podoba.
Ocena wynajętego samochodu przez Wiktoria P.- 19 lip 2015, 23:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Katowice

Katowice jako stolica aglomeracji śląskiej są najszybciej rozwijającym się ośrodkiem całej południowej Polski. Tempo zmian w tym mieście jest nadzwyczajne. Mimo pogłębiającej się nowoczesności, Katowice przyciągają turystów również swoim historycznym, pofabrycznym, industrialnym charakterem. Połączenie tych dwóch (tylko na pierwszy rzut oka) sprzecznych elementów daje obraz nieszablonowego ośrodka miejskiego, który po prostu trzeba zobaczyć, by przekonać się, że stereotyp o brudnych, starych Katowicach to już od paru dobrych lat jedynie legenda. Jako, że miasto i jego dzielnice są rozrzucone na dużych przestrzeniach do zwiedzania najlepiej zabrać się wynajmując samochód. Niezależność i swoboda sprawi, że dotrzeć możemy do miejsc tajemniczych, ukrytych i trudno osiągalnych.

Atrakcje, wynajem samochodu Katowice

Katowice jako miasto są dowodem na to, że wielokrotnie powtarzane kłamstwo nie tyle staje się prawdą, co prawdą wydaje się być. Ich często powielany wizerunek nijak ma się do rzeczywistości. Jak się bowiem okazuje, wystarczy kilka godzin w stolicy Śląska by odkryć, że jest to miasto pełne zieleni, pozytywnie nastawionych ludzi i uroczych miejsc. Przymierzając się do wizyty warto szczególnie zwrócić uwagę na nowo wybudowaną strefę kultury. Znajdująca się nieopodal legendarnej hali Spodek strefa to miejsce szczególnie lubiane ostatnio przez młodych ludzi. Muzeum Śląskie, budynek Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i Międzynarodowe Centrum Kongresowe przyciągają tłumy na organizowane wydarzenia. Sama przestrzeń wokół nich zaś przyciąga codziennie mieszkańców i turystów swoim nietypowym charakterem. W miejscu tym można poczuć nowoczesny charakter miasta. Rzut beretem stamtąd znajduje się rynek miejski, którego generalny remont właśnie ma się ku końcowi. Warto rzucić okiem na to jak się zmienił. Opuszczając centrum należy wybrać się w pierwszej kolejności w dwóch kierunkach. Na zachód i na południowy wschód. Na zachodzie, jakieś 4 kilometry od wspomnianej wcześniej hali Spodek, zaczyna się teren Parku Śląskiego (w większości już w granicach administracyjnych Chorzowa). Jest to ogromny teren leśny w samym centrum aglomeracji. Projekt niespotykany na skalę światową. Wystarczy wspomnieć, że jest on 2 razy większy od nowojorskiego Central Parku. Park Śląski to nie tylko lasy, ale też nieograniczona strefa rozrywki na którą składają się m.in. wesołe miasteczko, park linowy, zoo, planetarium, rosarium, Stadion Śląski, skansen, ścieżki rowerowe, kolej linowa czy kolejka wąskotorowa. Jeden dzień to za krótko by skorzystać ze wszystkich atrakcji parku.

Odwiedzający miasto muszą koniecznie zobaczyć Nikiszowiec. Historyczna dzielnica miasta, budowana początkowo jako osiedle górnicze dla robotników kopalni "Giesche" jest architektoniczną perłą miasta. Zabytkowe familoki pełne zagadkowych, tajemniczych bram i podwórek potrafią pobudzić wyobraźnie i zainspirować. Jako, że do Nikiszowca jest względnie daleko i nawet dojazd komunikacją miejską może sprawić kłopoty, najlepiej wybrać się tam samochodem.

W Katowicach wynajem samochodu nie jest najmniejszym problemem. W mieście operuje co najmniej kilka sporych firm takich jak: Europcar, Hertz czy Avis. Dzięki internetowej porównywarce cenowej można łatwo uzyskać bardzo atrakcyjną, niską cenę i pożądaną niezależność. Sieć drogowa miasta i całej aglomeracji należy do najbardziej rozwiniętych w kraju. Ważne też, że dostęp do samochodu jest bardzo łatwy. Po zamówieniu przez Internet można go szybko i w prosty sposób odebrać na miejscu. Wypożyczalnia samochodów w Katowicach powinna być pierwszym punktem odwiedzanym przez turystę.

Okolice Katowic wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Katowicach może się okazać kluczowym wyborem. Przede wszystkim dlatego, że miasto leży względnie daleko od obsługującego go portu lotniczego Pyrzowice (30 km). Doskonała sieć dróg sprawia jednak, że przemieszczanie się jest sprawne i szybkie. W Katowicach wynajem samochodu raczej nie jest oznaką luksusu, a standardem. To wszystko dlatego, że miasto jest bijącym sercem wielkiej konurbacji. Stratą byłoby być na Śląsku i nie zobaczyć słynnego Szlaku Zabytków Techniki. Jest to samochodowy szlak turystyczny, który łączy przemysłowe zabytki regionu. Lista punktów rozpościera się od Żywca na południu po Częstochowę na północy. Komunikacja miejska nie zda tutaj egzaminu. Wypożyczenie samochodu w Katowicach jest najlepszym wyborem. Dzięki niemu można zwiedzić m.in. Tyskie Browarium, Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie czy też wnętrze kopalni Guido w Zabrzu.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach jest łatwa do znalezienia zarówno w centrum miasta, jak i w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Warto w takiej sytuacji skorzystać z internetowej porównywarki cen. Gwarantuje to znalezienie najatrakcyjniejszej oferty bez wychodzenia z domu. Kolejny krok to pakowanie i rozpoczęcie turystycznego podboju regionu. Katowice tylko na to czekają.