Wypożyczalnia Samochodów Londyn

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 30 zł za dzień
Klasa średnia

Tani przykład cenowy Klasa średnia

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 17 lis 2019, 07:57 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Londyn

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 30 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 07:57 .

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 07:57 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 38 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 08:06 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 08:06 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 45 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 08:06 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 08:06 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 105 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 08:06 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 08:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Londyn

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Londyn:

4.4 do 5 (207 oceny)

(4.5 do 5)
Zrozumiałe warunki wynajmu, w razie pytań szybki i sprawny kontakt.
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula E.- 17 lip 2015, 10:53
(4.9 do 5)
Dziękuję happycar za uratowanie mojego urlopu!!
Ocena wynajętego samochodu przez Edyta J.- 18 lip 2015, 21:06
(4.8 do 5)
Pozdrowienia od wycieczkowiczów.
Ocena wynajętego samochodu przez Teresa M.- 18 lip 2015, 21:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Londyn

Tanie wynajęcie samochodu Londyn

Chcą Państwo wynająć samochód w Londynie aby sprawdzić się jako kierowca ruchu lewostronnego? A może po prostu chcą Państwo spędzić wymarzony urlop nad Tamizą? Z HAPPYCAR to nic trudnego! Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć oferty dotyczące wynajmu samochodu w Londynie, porównać je i wybrać najlepszą.

Informacje ogólne, wynajem samochodu w Londynie

Londyn jest stolicą Anglii, a także całej Wielkiej Brytanii. Położone nad rzeką Tamizą miasto, jest największym w całej Europie. Osoby interesujące się ekonomią, zaciekawi fakt, że Londyn jest największym centrum finansowym świata. Usytuowanych jest tu kilkaset banków, towarzystwa ubezpieczeniowe, inwestycyjne i największa giełda w Europie oraz trzecia na świecie. Szczególnie w XIX wieku Londyn rozwijał się bardzo dynamicznie, głównie dzięki powstaniu kolei i sieci metra. Nie podlega wątpliwości, że Londyn jest jednym z miast, które potrafi wywrzeć ogromne wrażenie na turystach. To tutaj od tysiącleci pisała się historia i także dziś miasto należy do jednego z większych centrów świata. Londyn, jak mało które miasto, łączy w sobie przeszłość i przyszłość. Świetność Londynu sprawia, iż wraz z Nowym Jorkiem, Paryżem i Tokio tworzy "wielką czwórkę" globalnych metropolii.Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić Londyn, warto zapoznać się wcześniej z ofertą wypożyczenia samochodów. Londyn, jako globalna metropolia posiada aż pięć lotnisk, z których dotarcie do centrum miasta często graniczy z cudem. Zatłoczone autobusy i pociągi oraz wysokie ceny za bilet. Zdarza się, że cena za przejazd do centrum jest wyższa, niż sam bilet lotniczy na Wyspy Brytyjskie. Wypożyczalnie samochodów funkcjonują na wszystkich londyńskich lotniskach, czy to port lotniczy Heathrow czy London – Stansted. Dzięki HAPPYCAR wynajem samochodu w Londynie będzie dopięty na ostatni guzik, a Państwo będą mogli cieszyć się komfortem jazdy i niezależnością w zwiedzaniu.

Atrakcje, wynajem samochodu Londyn

Londyńska Tower (Tower of London) dawniej miała wiele przeznaczeń. Służyła niegdyś jako budowla obronna, pałacowa, więzienie, miejsca egzekucji, skarbiec, mennica czy arsenał. Założył ją Wilhelm Zdobywca w 1078 roku, a obecnie jest najpopularniejszym fortem świata, w której znajdują się bezcenne klejnoty koronne. Londyńska Tower położona jest w pobliżu Bloody Tower oraz Beauchamp Tower w której wyrytych jest ponad 90 napisów jej więźniów. W Martin Tower można obejrzeć wystawę „Korony i diamenty” i zobaczyć jak zmieniała się korona królewska w Wielkiej Brytanii, a także jaką rolę odegrały w niej diamenty.

Big Ben to nazwa początkowo odnosząca się do dzwonu z Wieży św. Szczepana, która należała do Pałacu Westminsterskiego. Obecnie nazwę Big Ben przypisuje się zarówno dzwonowi, zegarowi i samej wieży. Jest to największy zegar w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, dnia 31 grudnia 1923 o północy można było usłyszeć po raz pierwszy dźwięk zegara w BBC.

Opactwo Westminsterskie to kompleks budowli położonych nad Tamizą. Zobaczyć tu można neogotycki Pałac Westminsterski, który jest siedzibą Parlamentu, wspomniany wcześniej Big Ben, kościół św. Małgorzaty i słynne opactwo Westminster. Pałac Buckingham to największy na świecie pałac królewski, pełniący swoją pierwotną funkcję czyli siedziby monarchów brytyjskich. Aktualnie Pałac Buckingham także jest miejscem uroczystości państwowych i oficjalnych spotkań głów państwa. Dla zwiedzających jest także udostępniona pewna część pałacu. Przed nim stoi pomnik królowej Wiktorii. Dla Brytyjczyków Pałac Buckingham jest jednym z symboli Wielkiej Brytanii. W przerwie od zwiedzania, o 5 po południu, aby tradycji stało się zadość, należy spokojnie usiąść z czarną herbatą i cieszyć się popołudniem w jednym z najpiękniejszych miast świata.

Londyn jest wielkim ośrodkiem pod względem kulturalnym. Swoje siedziby mają tu: Królewska Opera Covent Garden, pięć orkiestr symfonicznych m.in. London Symphony Orchestra i London Philharmonic Orchestra. W mieście znajdują się także monumentalne sale koncertowe, ponad czterdzieści teatrów, znajdujących się głównie w okolicy West End. Warto odwiedzić również muzea, a wieczorem znaleźć mały angielski pub, aby obejrzeć mecz piłki nożnej lub posłuchać kameralnego koncertu brytyjskiego rocka.

Odkryj Londyn z wynajętym samochodem

Londyn to ciekawe i wielokulturowe miasto. Na każdym kroku jawią się przepiękne zabytkowe budowle oraz nowoczesne budynki. Wynajmując samochód za pośrednictwem HAPPYCAR mają Państwo szansę dokładnie poznać wszystkie zakątki tej wielkiej metropolii. Dlaczego nie wybrać się do Birmingham, drugiego najbardziej zaludnionego brytyjskiego miasta, lub do Oxfordu czy Cambridge, aby zobaczyć porośnięte bluszczem kolegia uniwersytetów i gmachy dwóch najpotężniejszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Dzięki wynajętemu samochodowi, zwiedzanie jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, a Państwo mogą dostosować godzinę i termin podróży do własnych potrzeb.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży