Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Londyn

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 10 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 paź 2017, 02:23 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Londyn

Mały samochód

Mały samochód

Od 10 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 02:23 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 02:23 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 13 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 02:23 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 02:23 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 30 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 02:23 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 02:23 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 58 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 08:30 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 08:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Londyn

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Londyn:

4.7 do 5 (68 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Londyn

Chcą Państwo wynająć samochód w Londynie aby sprawdzić się jako kierowca ruchu lewostronnego? A może po prostu chcą Państwo spędzić wymarzony urlop nad Tamizą? Z HAPPYCAR to nic trudnego! Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć oferty dotyczące wynajmu samochodu w Londynie, porównać je i wybrać najlepszą.

Informacje ogólne

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, a także stolicą Anglii. Największe miasto Europy położone nad Tamizą. Londyn jest także największym miastem Unii Europejskiej. Osoby interesujące sie ekonomią, zaciekawi fakt, że Londyn jest największym centrum finansowym świata. Usytuowanych jest tu kilkaset banków, towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne i największa giełda w Europie oraz trzecia na świecie. Szczególnie w XIX wieku Londyn rozwijał się bardzo dynamicznie dzięki powstaniu kolei i sieci metra. Nie podlega wątpliwości, że Londyn jest jednym z miast, które potrafi wywrzeć ogromne wrażenie na turystach. To tutaj od tysiącleci pisała się historia i także dziś miasto należy do jednego z większych centrów świata. Londyn, jak mało które miasto, łączy w sobie przeszłość i przyszłość. Świetność Londynu sprawia, iż wraz z Nowym Jorkiem, Paryżem i Tokio tworzy "wielką czwórkę" globalnych metropolii.

Rent a car in London

Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić Londyn, warto zapoznać się wcześniej z ofertą wypożyczenia samochodów. Londyn, jako globalna metropolia posiada aż pięć lotnisk, z których dotarcie do centrum miasta często graniczy z cudem. Zatłoczone autobusy i pociągi oraz wysokie ceny za bilet. Zdarza się, że cena za przejazd do centrum jest wyższa, niż sam bilet lotniczy na Wyspy Brytyjskie. Wypożyczalnie samochodów funkcjonują na wszystkich londyńskich lotniskach, czy to port lotniczy Heathrow czy London – Stansted. Dzięki HAPPYCAR wynajem samochodu w Londynie będzie dopięty na ostatni guzik, a Państwo będą mogli cieszyć się komfortem jazdy i niezależnością w zwiedzaniu.

Atrakcje turystyczne Londynu

Londyńska Tower (Tower of London) dawniej miała wiele przeznaczeń. Służyła niegdyś jako budowla obronna, pałacowa, więzienie, miejsca egzakucji, skarbiec, mennica czy arsenał. Założył ją Wilhelm Zdobywca w 1078 roku a w czasach dzisiejszych stała sie najpopularniejszym fortem świata, w której znajdują się bezcenne klejnoty koronne. Londyńska Tower połozona jest w pobliżu Bloody Tower oraz Beauchamp Tower w której wyrytych jest ponad 90 napisów jej więźniów. W Martin Tower można obejrzeć wystawę „Korony i diamenty” i zobaczyć jak zmianiała się korona królewska w Wielkiej Brytanii i jaką rolę odegrały w niej diamenty.

Big Ben to nazwa początkowo odnosząca się do dzwonu z Wieży św. Szczepana, która należała do Pałacu Westminsterskiego. Obecnie nazwę Big Ben przypisuje się zarówno dzwonowi, zegarowi i samej wieży. Jest to największy zegar w Wielkiej Brytanii. Dnia 31 grudnia 1923 o północy można było usłyszeć po raz pierwszy dźwiek zegara w BBC.

Opactwo Westminsterskie to kompleks budowli położonych nad Tamizą. Zobaczyć tu można neogotycki Pałac Westminsterski, który jest siedzibą Parlamentu, wspomniany wcześniej Big Ben, kościół św. Małgorzaty i słynne opactwo Westminster. Pałac Buckingham to największy na świecie pałac królewski, pełniący swoją pierwotną funkcję czyli siedziby monarchów brytyjskich. Aktualnie Pałac Buckingham także jest miejscem uroczystości państwowych i oficjalnych spotkań głów państwa. Dla zwiedzających jest także udostępniona pewna część pałacu. Przed nim stoi pomnik królowej Wiktorii. Dla Brytyjczyków Pałac Buckingham jest jednym z symboli Wielkiej Brytanii. W przerwie od zwiedzania, o 5 po południu, aby tradycji stało się zadość, należy spokojnie usiąść, sączyć czarną herbatę i cieszyć się popołudniem w jednym z najpiękniejszych miast świata.

Londyn jest wielkim ośrodkiem pod względem kulturalnym. Swoje siedziby mają tu: Królewska Opera Covent Garden, pięć orkiestr symfonicznych m.in. London Symphony Orchestra i London Philharmonic Orchestra. W mieście znajdują się także monumentalne sale koncertowe, ponad czterdzieści teatrów, znajdujących się głównie w oklicy West End. Warto odwiedzić również muzea, a wieczorem znaleźć mały angielski pub, aby obejrzeć mecz piłki nożnej lub posłuchać kameralnego koncertu brytyjskiego rocka.

Odkryj Londyn z wynajętym samochodem

Londyn to ciekawe i wielokulturowe miasto. Na każdym kroku jawią się przepiękne zabytkowe budowle oraz nowoczesne budynki. Wynajmując samochód za pośrednictwem HAPPYCAR mają Państwo szansę dokładnie poznać wszystkie zakątki tej wielkiej metropolii. Dlaczego nie wybrać się do Birmingham, drugiego najbardziej zaludnionego brytyjskiego miasta, lub do Oxfordu czy Cambridge, aby zobaczyć porośnięte bluszczem kolegia uniwersytetów i gmachy dwóch najpotężniejszych uczelni w Wielkiej Brytanii.  Dzięki wynajętemu samochodowi, zwiedzanie jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, a Państwo mogą dostosować godzinę i termin podróży do własnych potrzeb.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży