Wypożyczalnia Samochodów Wielka Brytania

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Wielka Brytania

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Wielka Brytania:

4.4 do 5 (209 oceny)

(4.5 do 5)
Stronka jest przejrzysta, widoczne są wszystkie ważne informacje.
Ocena wynajętego samochodu przez Ala G.- 17 lip 2015, 21:20
(4 do 5)
Satysfakcjonujące oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Izabela D.- 18 lip 2015, 07:49
(4.9 do 5)
Super!
Ocena wynajętego samochodu przez Żaneta S.- 19 lip 2015, 14:05
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wielka Brytania

Jak wypożyczyć pojazd w Wielkiej Brytanii?

Skoro wpisałeś w wyszukiwarkę “wynajem samochodów Wielka Brytania” to zapewne interesuje Cię wynajem aut w:

Na szczęście, jesteś w odpowiednim miejscu - dzięki internetowej porównywarce ofert HAPPYCAR każda wypożyczalnia samochodów Wielka Brytania jest w zasięgu dosłownie kilku kliknięć! Tani wynajem aut Wielka Brytania to nasza specjalność! 

Kiedy już wypełnisz wszystkie wymagane pola (tj. miejsce wynajmu, wiek kierowcy, daty i godziny odbioru oraz zwrotu pojazdu) i klikniesz “Znajdź samochód”, zobaczysz listę konkretnych lokalizacji odbioru dostępnych w wybranym przez Ciebie brytyjskim mieście.

Warto wiedzieć, że na naszym portalu nie ma stałej stawki dobowej - ceny różnią się w zależności od organizatora oraz miejsca i terminu wynajmu. Jednak zgodnie z naszymi obserwacjami, najkorzystniejsze cenowo oferty zwykle dotyczą wypożyczalni w lotniskowych strefach car rental np. np. na lotnisku Heathrow.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem samochodów na lotnisku czy też w mieście, kiedy już zdecydujesz, w której lokalizacji chcesz odebrać pojazd, przyjdzie czas na kolejną ważną decyzję - wybór pakietu.

Jakie gotowe pakiety są dostępne w portalu HAPPYCAR?

Top OfertyDobre OfertyOferty podstawowe
Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)
Podstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieży
AC z ubezpieczeniem wkładu własnegoAC z ubezpieczeniem wkładu własnego 
Nielimitowane kilometryNielimitowane kilometry 
Ubezpieczenie szyb i opon  
Ubezpieczenie dachu i podwozia  

Jak widzisz, najkorzystniejszą opcją są oferty Top, ponieważ po ich wybraniu zostaną automatycznie zaznaczone wszystkie najkorzystniejsze filtry, w tym pełne ubezpieczenie. Dzięki temu wynajem samochodów Wielka Brytania będzie dla Ciebie bezstresowym doświadczeniem!

Kiedy dokonasz wyboru oferty zostaniesz przekierowany do formularza rezerwacyjnego.

1. Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia poza HAPPY pakietem?
Wynajem aut może się wiązać z pewnym ryzykiem, a my chcemy, abyś był w pełni chroniony, dlatego jeżeli żadna z ofert w HAPPY pakiecie nie będzie Ci odpowiadać, istnieje również możliwość dodania ubezpieczenia Allianz w formularzu rezerwacyjnym.

2. Co oprócz ubezpieczenia można dodać do rezerwacji?
Do opcjonalnych dodatków zaliczają się między innymi:

Pamiętaj, że każda wypożyczalnia samochodów Wielka Brytania pobiera płatność za opcjonalne dodatki dopiero w momencie odbioru pojazdu, a więc nie są one zawarte w cenie wyświetlonej w portalu HAPPYCAR.

3. Czy numer lotu jest potrzebny?
Jeżeli Twój numer lotu został dodany do rezerwacji, lokalna wypożyczalnia samochodów Wielka Brytania będzie powiadomiona o opóźnieniu lotu i w większości przypadków               przytrzyma dla Ciebie zamówiony samochód. Jeżeli numer lotu nie zostanie dodany do rezerwacji, nie ma podstaw do zwrotu kwoty za wynajem. UWAGA! Spóźnienia niewynikające z winy przewoźnika należy natychmiast zgłosić lokalnej wypożyczalni. Dane kontaktowe wypożyczalni znajdują się na voucherze.

4. W jaki sposób pobierana jest płatność?
W formularzu rezerwacyjnym wymagane jest podanie danych płatniczych. Środki są pobierane w momencie potwierdzenia rezerwacji.

5. Czy rezerwacja będzie natychmiast potwierdzona?
Rezerwacja jest zawsze dostępna na życzenie. Pomimo statusu “natychmiast dostępny”, wynajem aut Wielka Brytania musi zostać potwierdzony przez lokalną wypożyczalnię.               Przetworzenie rezerwacji przez usługodawcę może potrwać do 72 godzin. Gdy tylko rezerwacja zostanie potwierdzona przez usługodawcę i organizatora, na podany adres                   mailowy otrzymasz automatycznie wygenerowany voucher na wynajem pojazdu.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.