Wypożyczalnia Samochodów Birmingham

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 60 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 12 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 30 mar 2020, 08:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Birmingham

Mały samochód

Mały samochód

Od 60 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 65 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 73 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 128 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 30 mar 2020, 08:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Birmingham

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Birmingham:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 18 lip 2015, 10:39
(4.8 do 5)
Następnym razem też się zdecyduję na happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Stanisław W.- 18 lip 2015, 05:10
(4.1 do 5)
Preferuję rozmowy telefoniczne, bo zawsze można nawiązać kontakt z jakimś człowiekiem, a w happycar są całkiem mili ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 18 lip 2015, 18:41
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Birmingham

Birmingham to miasto w Wielkiej Brytanii, drugie najbardziej zaludnione po Londynie. Samo miasto liczy ponad milion mieszkańców, natomiast cały ośrodek metropolitarny to ponad 6 milionów. Miasto jest rozlegle terytorialnie, jest stolica hrabstwa metropolitarnego West Midlands.

Informacje ogólne

Rozkwit miasta datuje się na okres angielskiej rewolucji przemysłowej. Silnie rozwinięta produkcja zbrojeniowa w czasach drugiej wojny światowej spowodowała, że Birmingham było celem niemieckich ataków bombowych. Setki domów zostało zburzonych, tak więc pod koniec XX wieku miasto zostało przebudowane i stało się nowoczesnym ośrodkiem miejskim, nazywanym „drugim miastem Wielkiej Brytanii”. Obecnie Birmingham jest stolicą brytyjskiego przemysłu samochodowego, a od roku 1976 także centrum targowym. Znajdują się tu między innymi siedziby takich zakładów, jak "Rover" i "Cadbury". Miasto jest wielokulturowe. Znaczący procent mieszkańców Birmingham urodziło się poza Anglią i mówi w około 60 różnych językach. Na ulicach można znaleźć informacje nie tylko w językach europejskich, ale i również w bardziej egzotycznych. Poza przemysłem, Birmingham może pochwalić się szeroko pojętą kulturą. Na przedmieściach wychował się sam Tolkien - autor "Władcy Pierścieni", a okolica, w której mieszkał stała się inspiracją do stworzenia świata hobbitów. Tu również narodziły się takie gwiazdy jak Led Zeppelin, Black Sabbath czy Electric Light Orchestra i choć zespoły te nie występują już na scenie nadal mają rzesze wiernych fanów. Miasto posiada swój port lotniczy, który obsługuje loty z Polski. Jeżeli jednak nie znajdą Państwo dobrego połączenia, to proponujemy zapoznać się z lotami na lotnisko w Manchesterze.

Atrakcje Birmingham, wynajem samochodu

Birmingham to miasto kanałów i parków. Ponad 570 parków sprawia, że miasto wyprzedza wszystkie inne miasta europejskie. Na północ od miasta ulokowany jest największy park miejski w Europie – National Nature Reserve. W mieście rośnie obecnie około 6 mln drzew skupionych w parkach i na skwerach. Największy z nich to Sutton - zajmujący powierzchnię aż 970 ha rezerwat miejski. Jeżeli chodzi o zabytki sakralne, to najważniejszym jest katedra św. Chada, która powstała w XIX wieku, a obecnie jest główną katolicką świątynią w mieście. Aby zaczerpnąć trochę kultury, warto odwiedzić Birmingham Museum and Art Gallery ze znanymi kolekcjami malarstwa. Barber Institute of Fine Arts to sala koncertowa i galeria sztuki, gdzie można podziwiać znane prace Vincenta van Gogha i Pablo Picassa oraz jedną z największych kolekcji monet na świecie. Birmingham Thinktank to muzeum o tematyce naukowej, w którym każde piętro poświęcone jest innej tematyce. W muzeum znajduje się również bardzo ciekawe planetarium. To miejsce to połączenie przyjemnego z pożytecznym. W Birmingham największą furorę robi National Sealife Centre. Jest to akwarium, które prezentuje mnóstwo gatunków zwierząt morskich. W centrum można spędzić cały dzień, gdyż oferowanych jest sześćdziesiąt ekspozycji. Jest to również ciekawa propozycja dla najmłodszych, gdyż oprócz rozrywki, będą mogli poznać życie rekinów, żółwi i innych morskich stworzeń. Skorzystanie z usług wypożyczalni samochodowych w Birmingham sprawdzi się, jeśli zdecydują się Państwo przenieść do czasów Tudorów i odwiedzić dzielnicę Yardley, w której znajduje się jeden z najstarszych budynków w mieście i jest przykładem architektury tamtych czasów, z wykorzystaniem jakże typowego dla niego elementu – ciemnego drewna.

Okolice Birmingham wynajętym samochodem

Wynajem samochodu w Birmingham poleca się szczególnie, aby zwiedzić okolice miasta i całego regionu, gdyż ceny za bilety komunikacji regionalnej mogą okazać się wysokie. Dla miłośników słodkości, szczególnie polecamy fabrykę czekolady Cadbury. Jest to świetne miejsce, aby zobaczyć cały proces wyrobu czekolady. Znajdzie się również czas na degustacją napoju czekoladowego przygotowywanego według receptury z VII wieku. Warto zainteresować się również niespotykanym gmachem biblioteki publicznej. Nowoczesna biblioteka pochłonęła 180 milionów funtów i jest największą biblioteka publiczną w Wielkiej Brytanii, oraz największym obiektem tego typu w całej Europie. Będąc w Birmingham i posiadając wynajęty samochód, grzechem byłoby nie odwiedzić jednej z największych metropolii świata – Londynu. Atrakcji nie zabraknie na kilka dni, ani w Birmingham, ani w Londynie. A jeżeli chcieliby Państwo zwiedzić większy kawałek Wielkiej Brytanii, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się do równie ciekawego, położonego na północ od Birmingham miasta, jakim jest Manchester. Wypożyczenie samochodu w Birmingham z HAPPYCAR zagwarantuje Państwu udane rodzinne wakacje, krótki wypad ze znajomymi czy spotkanie biznesowe!