Wypożyczalnia Samochodów Londyn Heathrow

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 57 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 27 wrz 2020, 10:19 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Londyn Heathrow

Mały samochód

Mały samochód

Od 57 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 10:19 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 10:19 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 62 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 10:19 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 10:19 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 67 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 10:19 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 10:19 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Londyn Heathrow

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Londyn Heathrow:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 17:48
(4.1 do 5)
Jestem zadowolony z oferty, dziękuję!
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem R.- 21 lip 2015, 22:11
(5 do 5)
Jak mawiaja do trzech razy sztuka. Jak dotąd moja trzecia rezerwacja także przebiegła pomyślnie.
Ocena wynajętego samochodu przez Michał T.- 21 lip 2015, 23:02
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Londyn Heathrow

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Londyn Heathrow

Lotnisko Heathrow jest największym i najbardziej ruchliwym lotniskiem w całej Wielkiej Brytanii. Obsługuje największą ilość zagranicznych pasażerów na świecie, co czyni go trzecim największym lotniskiem świata. Jego terminale odprawiają pasażerów do ponad 90 państw i są przygotowane na ponad 70 milionów osób rocznie. Heathrow oferuje niemalże wszystko – od przekąsek, po wykwintne dania w luksusowych restauracjach. Butiki znanych projektantów, perfumerie, sklepy z akcesoriami, banki, kantory, wszystko!

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Londyn Heathrow

Lotnisko oddalone o 25 km od centrum Londynu ma nienaganne połączenie z miastem. Znajdą tu Państwo połączenia autobusowe, kolejowe, metro czy taksówek. Lotnisko umożliwia także wypożyczenie samochodów. W każdym terminalu, w strefie przylotów mają swoje punkty renomowane wypożyczalnie samochodów. Do dyspozycji pasażerów są: Hertz, Europcar, National, Alamo, Acis, Enterprise i Budget. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Heathrow jest szczególnie dobrą opcją, gdyż cena kursu taksówki bądź bilet na komunikację publiczną może przekroczyć należność za bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii. Tak więc, wynajem samochodu w Londynie może być świetnym wyborem, aby niezależnie poruszać się po mieście i całej okolicy.

Przejazd do Londynu

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, a także stolicą Anglii. Największe miasto Europy położone nad Tamizą. Osoby, interesujące się ekonomią, zaciekawi fakt, że Londyn jest największym centrum finansowym świata. Usytuowanych jest tu kilkaset banków, towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne i największa giełda w Europie oraz trzecia na świecie. Szczególnie w XIX wieku Londyn rozwijał się bardzo dynamicznie dzięki powstaniu kolei i sieci metra. Nie podlega wątpliwości, że Londyn jest jednym z miast, które potrafi wywrzeć ogromne wrażenie na turystach. To tutaj od tysiącleci pisała się historia i także dziś miasto należy do jednego z większych centrów świata. Londyn, jak mało które miasto, łączy w sobie przeszłość i przyszłość. Świetność Londynu sprawia, iż wraz z Nowym Jorkiem, Paryżem i Tokio tworzy "wielką czwórkę" globalnych metropolii.

Dla wielu turystów Big Ben jest pierwszą atrakcją, którą chcą zobaczyć zaraz po dotarciu do Londynu. Jest to jeden ze symboli kultury brytyjskiej. Ciekawym pomysłem będzie pozowanie do zdjęcia w czerwonej budce telefonicznej na tle Big Ben’a, bądź też zaparkowanie wynajętego samochodu i przerwa na herbatę w pobliskiej herbaciarni z widokiem na centrum miasta. Opactwo Westminsterskie to kompleks budowli położonych nad Tamizą. Zobaczyć tu można neogotycki Pałac Westminsterski, który jest siedzibą Parlamentu, wspomniany wcześniej Big Ben, kościół św. Małgorzaty i słynne opactwo Westminster. Pałac Buckingham to największy na świecie pałac królewski, pełniący swoją pierwotną funkcję czyli siedziby monarchów brytyjskich. Aktualnie Pałac Buckingham także jest miejscem uroczystości państwowych i oficjalnych spotkań głów państwa. Dla zwiedzających jest także udostępniona pewna część pałacu. Przed nim stoi pomnik królowej Wiktorii. Dla Brytyjczyków Pałac Buckingham jest jednym z symboli Wielkiej Brytanii. W przerwie od zwiedzania, o 5 po południu, aby tradycji stało się zadość, należy spokojnie usiąść, sączyć czarną herbatę i cieszyć się popołudniem w jednym z najpiękniejszych miast świata. Londyn jest wielkim ośrodkiem pod względem kulturalnym. Swoje siedziby mają tu: Królewska Opera Covent Garden, pięć orkiestr symfonicznych m.in. London Symphony Orchestra i London Philharmonic Orchestra. W mieście znajdują się także monumentalne sale koncertowe, ponad czterdzieści teatrów, znajdujących się głównie w okolicy West End. Warto odwiedzić również muzea, a wieczorem znaleźć mały angielski pub, aby obejrzeć mecz piłki nożnej lub posłuchać kameralnego koncertu brytyjskiego rocka.

Odkryj Londyn z wynajętym samochodem

Londyn to ciekawe i wielokulturowe miasto. Na każdym kroku jawią się przepiękne zabytkowe budowle oraz nowoczesne budynki. Wynajmując samochód za pośrednictwem HAPPYCAR mają Państwo szansę dokładnie poznać wszystkie zakątki tej wielkiej metropolii. Dlaczego nie wybrać się do Birmingham, drugiego najbardziej zaludnionego brytyjskiego miasta, lub do Oxfordu czy Cambridge, aby zobaczyć porośnięte bluszczem kolegia uniwersytetów i gmachy dwóch najpotężniejszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Częstym kierunkiem jest również Manchester, kolebka angielskiego futbolu. Dzięki wynajętemu samochodowi, zwiedzanie jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, a Państwo mogą dostosować godzinę i termin podróży do własnych potrzeb.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży