Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Hiszpania

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 7 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 01 mar 2019, 04:45 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Hiszpania

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 7 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 04:45 .

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 04:45 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 7 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 04:45 .

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 04:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 12 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 lut 2019, 05:09 .

Ta oferta została znaleziona 27 lut 2019, 05:09 .

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 70 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 lut 2019, 06:14 .

Ta oferta została znaleziona 05 lut 2019, 06:14 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Hiszpania

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Hiszpania:

4.6 do 5 (212 oceny)

(4.5 do 5)
Przy rezerwacji nie było żadnych ukrytych kosztów, co się czasami u innych zdarza.
Ocena wynajętego samochodu przez Dominika S.- 17 lip 2015, 03:42
(4.2 do 5)
Duży wybór miejsc podróży, podstawiaja samochód pod hotel czy lotnisko.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadek P.- 19 lip 2015, 20:21
(4 do 5)
Dobre usługi
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz B.- 21 lip 2015, 19:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Hiszpania

Wynajem samochodu w Hiszpanii

Wypożyczenie samochodu w Hiszpanii to idealny sposób na poznanie tego gorącego kraju, który jest jednym z ulubionych celów podróży wielu turystów. Podróżując samochodem, są Państwo niezależni i mogą indywidualnie zaplanować dzień i cel podróży. Wspaniałe krajobrazy, wymarzona pogoda i smaczne jedzenie - to wszystko sprawia, że chęć spędzenia urlopu w Hiszpanii jest jeszcze większa! Hiszpańska różnorodność kulturowa i krajobrazowa pozwoli każdemu znaleźć tu coś dla siebie i obiecuje niezapomniane wrażenia.

Informacje ogólne

Królestwo Hiszpanii jest największym z trzech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim, graniczy ona z Portugalią na zachodzie i Andorą na północy. W skład Hiszpanii wchodzą także Wyspy Kanaryjskie znajdujące się na Oceanie Atlantyckim, Baleary na Morzu Śródziemnym i tzw. terytoria suwerenne: Ceuta i Melilla oraz wiele niezamieszkanych wysp. Są to enklawy będące częściami prowincji Kadyks i Malaga jak także otoczone przez francuskie terytorium miasteczko Llívia. Teren Hiszpanii jest raczej wyżynny i górzysty. W centralnej części kraju znajduje się wyżyna o nazwie Meseta Iberyjska, którą Góry Kastylijskie dzielą na dwie części: Starą i Nową Kastylię. Flora w północnej części kraju to głównie lasy liściaste, zaś na południu są to lasy iglaste i roślinność śródziemnomorska z obszarami wiecznie zielonych lasów, w których występuje dąb korkowy, oliwka i pinia. Również świat zwierząt jest bogaty. W Pirenejach można spotkać dzikie świnie, kozice, wilki lub rysie. W centralnej części znajdziemy lisy, borsuki, krety i dużo innych gryzoni. Również klimat hiszpański jest zróżnicowany. Na północy chłodny i deszczowy, a na południu suchy i gorący. W centru kraju dominuje klimat kontynentalny. Urzędowym językiem jest kastylijski, potocznie zwanym hiszpańskim, lecz regionalnie występuje także język kataloński, baskijski i galijski.

Wycieczka po Hiszpanii wynajętym samochodem

Podróżując wynajętym samochodem przez Hiszpanię, mogą Państwo bardzo łatwo i przyjemnie odkryć różnorodność tego wspaniałego kraju na własną rękę. Podczas podróży sami mogą państwo na własnej skórze poczuć andaluzyjski temperament, elegancję Barcelony, wielkomiejskość Madrytu lub po prostu odpocząć na jednej z hiszpańskich plaż. Miłośnicy słońca na pewno znajdą coś dla siebie na Costa Blanca, gdzie dominującą formą krajobrazu są szerokie białe plaże i panuje klimat śródziemnomorski. Wynajem samochodów w Hiszpanii pozwoli na niezapomniane chwile ze swoimi bliskimi na jednej z prześlicznych plaż. Jeśli nie są Państwo miłośnikami plażowania, mogą wybrać się Państwo w podróż po jednych z większych miast w celu poznania wielkomiejskiej kultury i podziwiania architektonicznych perełek, chociażby takich miast jak Madryt czy Barcelona. W stolicy Katalonii, Barcelonie czeka na Państwa mnogość historycznie i architektonicznie cennych budowli, które ukazują miasto jako metropolię sztuki, designu i architektury. Swoją przygodę mogą zacząć Państwo w Madrycie, największym mieście Hiszpanii, na lotnisku Adolfa Suáreza Madryt-Barajas. Poznają Państwo na własnej skórze, jak smakuje nocne życie miasta. Ogromny wybór kafejek, knajpek, barów i dyskotek przyciąga wielu ludzi lubiących nocną zabawę. Jeśli mają Państwo chęć połączyć zarówno wylegiwanie się na słońcu, jak i uczestnictwo w nocnych zabawach polecamy podróż wynajętym samochodem do Walencji. Miasto jest połączeniem historycznych budowli, ciekawej historii, nocnego życia i możliwości spędzenia przyjemnego popołudnia na plaży. Oprócz wymienionych powyżej miast Hiszpania bogata jest także w mniejsze miasteczka, które są perełkami architektonicznymi, a ponadto mieszkają w nich bardzo przyjaźni mieszkańcy. Mając do dyspozycji wynajęty samochód w Hiszpanii, Państwa kreatywność nie ma granic i można podróżować, gdzie dusza zapragnie!

Atrakcje Hiszpanii

O tym, że wybór turystycznych atrakcji w Hiszpanii jest duży, wiedzą wszyscy. Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli powstała na miejscu meczetu zbudowanego za panowania muzułmańskiej dynastii Almohadów. Jest to największy i jeden z najwspanialszych gotyckich kościołów na świecie. Świecki i dojrzały projekt architekta Antonio Gaudiego, Dom Mili można podziwiać w Barcelonie. Z kolei Segowia przyciąga turystów swoim Akweduktem. Jest to jeden z najlepiej zachowanych reliktów obecności rzymskiej na Półwyspie Iberyjskim. Nieodzownym symbolem kojarzącym się z Barceloną jest Sagrada Familia, secesyjny kościół o statusie bazyliki mniejszej. Uważana za główne osiągnięcie Antonia Gaudiego. Co ciekawe jej budowa trwa do dzisiaj. Do Granady przyciąga turystów Alhambra, czyli warowny zespół pałacowy. Ostatni punkt oparcia Arabów w Hiszpanii. Będąc w Kordobie warto obejrzeć największą atrakcję turystyczną, czyli Wielki Meczet pochodzący z VII wieku, wielokrotnie przebudowywany, dziś służy jako katedra. Znając już większość najciekawszych zabytków i atrakcji Hiszpanii, wynajem samochodu w Hiszpanii sprawi, że podróż będzie dużo atrakcyjniejsza!