Wypożyczalnia Samochodów Hiszpania

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 12 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 12:11 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Hiszpania

Mały samochód

Mały samochód

Od 12 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 20 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 24 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 119 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 12:11 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Hiszpania

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Hiszpania:

4.9 do 5 (212 oceny)

(4.5 do 5)
Przy rezerwacji nie było żadnych ukrytych kosztów, co się czasami u innych zdarza.
Ocena wynajętego samochodu przez Dominika S.- 17 lip 2015, 03:42
(4.2 do 5)
Duży wybór miejsc podróży, podstawiaja samochód pod hotel czy lotnisko.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadek P.- 19 lip 2015, 20:21
(4 do 5)
Dobre usługi
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz B.- 21 lip 2015, 19:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Hiszpania

Wynajem samochodu w Hiszpanii

Wypożyczenie samochodu w Hiszpanii to idealny sposób na poznanie tego gorącego kraju, który jest jednym z ulubionych celów podróży wielu turystów. Podróżując samochodem, są Państwo niezależni i mogą indywidualnie zaplanować dzień i cel podróży. Wspaniałe krajobrazy, wymarzona pogoda i smaczne jedzenie - to wszystko sprawia, że chęć spędzenia urlopu w Hiszpanii jest jeszcze większa! Hiszpańska różnorodność kulturowa i krajobrazowa pozwoli każdemu znaleźć tu coś dla siebie i obiecuje niezapomniane wrażenia.

Informacje ogólne

Królestwo Hiszpanii jest największym z trzech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim, graniczy ona z Portugalią na zachodzie i Andorą na północy. W skład Hiszpanii wchodzą także Wyspy Kanaryjskie znajdujące się na Oceanie Atlantyckim, Baleary na Morzu Śródziemnym i tzw. terytoria suwerenne: Ceuta i Melilla oraz wiele niezamieszkanych wysp. Są to enklawy będące częściami prowincji Kadyks i Malaga jak także otoczone przez francuskie terytorium miasteczko Llívia. Teren Hiszpanii jest raczej wyżynny i górzysty. W centralnej części kraju znajduje się wyżyna o nazwie Meseta Iberyjska, którą Góry Kastylijskie dzielą na dwie części: Starą i Nową Kastylię. Flora w północnej części kraju to głównie lasy liściaste, zaś na południu są to lasy iglaste i roślinność śródziemnomorska z obszarami wiecznie zielonych lasów, w których występuje dąb korkowy, oliwka i pinia. Również świat zwierząt jest bogaty. W Pirenejach można spotkać dzikie świnie, kozice, wilki lub rysie. W centralnej części znajdziemy lisy, borsuki, krety i dużo innych gryzoni. Również klimat hiszpański jest zróżnicowany. Na północy chłodny i deszczowy, a na południu suchy i gorący. W centru kraju dominuje klimat kontynentalny. Urzędowym językiem jest kastylijski, potocznie zwanym hiszpańskim, lecz regionalnie występuje także język kataloński, baskijski i galijski.

Wycieczka po Hiszpanii wynajętym samochodem

Podróżując wynajętym samochodem przez Hiszpanię, mogą Państwo bardzo łatwo i przyjemnie odkryć różnorodność tego wspaniałego kraju na własną rękę. Podczas podróży sami mogą państwo na własnej skórze poczuć andaluzyjski temperament, elegancję Barcelony, wielkomiejskość Madrytu lub po prostu odpocząć na jednej z hiszpańskich plaż. Miłośnicy słońca na pewno znajdą coś dla siebie na Costa Blanca, gdzie dominującą formą krajobrazu są szerokie białe plaże i panuje klimat śródziemnomorski. Wynajem samochodów w Hiszpanii pozwoli na niezapomniane chwile ze swoimi bliskimi na jednej z prześlicznych plaż. Jeśli nie są Państwo miłośnikami plażowania, mogą wybrać się Państwo w podróż po jednych z większych miast w celu poznania wielkomiejskiej kultury i podziwiania architektonicznych perełek, chociażby takich miast jak Madryt czy Barcelona. W stolicy Katalonii, Barcelonie czeka na Państwa mnogość historycznie i architektonicznie cennych budowli, które ukazują miasto jako metropolię sztuki, designu i architektury. Swoją przygodę mogą zacząć Państwo w Madrycie, największym mieście Hiszpanii, na lotnisku Adolfa Suáreza Madryt-Barajas. Poznają Państwo na własnej skórze, jak smakuje nocne życie miasta. Ogromny wybór kafejek, knajpek, barów i dyskotek przyciąga wielu ludzi lubiących nocną zabawę. Jeśli mają Państwo chęć połączyć zarówno wylegiwanie się na słońcu, jak i uczestnictwo w nocnych zabawach polecamy podróż wynajętym samochodem do Walencji. Miasto jest połączeniem historycznych budowli, ciekawej historii, nocnego życia i możliwości spędzenia przyjemnego popołudnia na plaży. Oprócz wymienionych powyżej miast Hiszpania bogata jest także w mniejsze miasteczka, które są perełkami architektonicznymi, a ponadto mieszkają w nich bardzo przyjaźni mieszkańcy. Mając do dyspozycji wynajęty samochód w Hiszpanii, Państwa kreatywność nie ma granic i można podróżować, gdzie dusza zapragnie!

Atrakcje Hiszpanii

O tym, że wybór turystycznych atrakcji w Hiszpanii jest duży, wiedzą wszyscy. Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli powstała na miejscu meczetu zbudowanego za panowania muzułmańskiej dynastii Almohadów. Jest to największy i jeden z najwspanialszych gotyckich kościołów na świecie. Świecki i dojrzały projekt architekta Antonio Gaudiego, Dom Mili można podziwiać w Barcelonie. Z kolei Segowia przyciąga turystów swoim Akweduktem. Jest to jeden z najlepiej zachowanych reliktów obecności rzymskiej na Półwyspie Iberyjskim. Nieodzownym symbolem kojarzącym się z Barceloną jest Sagrada Familia, secesyjny kościół o statusie bazyliki mniejszej. Uważana za główne osiągnięcie Antonia Gaudiego. Co ciekawe jej budowa trwa do dzisiaj. Do Granady przyciąga turystów Alhambra, czyli warowny zespół pałacowy. Ostatni punkt oparcia Arabów w Hiszpanii. Będąc w Kordobie warto obejrzeć największą atrakcję turystyczną, czyli Wielki Meczet pochodzący z VII wieku, wielokrotnie przebudowywany, dziś służy jako katedra. Znając już większość najciekawszych zabytków i atrakcji Hiszpanii, wynajem samochodu w Hiszpanii sprawi, że podróż będzie dużo atrakcyjniejsza!