Wypożyczalnia Samochodów Lodz

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Klasa luksusowa

Tani przykład cenowy Klasa luksusowa

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 wrz 2020, 07:48 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lodz Lotnisko

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 4 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:48 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:48 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 51 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 05:53 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 05:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 73 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 05:53 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 05:53 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 102 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:25 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:25 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lodz Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lodz Lotnisko:

4.3 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
prosto szybko klarownie
Ocena wynajętego samochodu przez przemyslaw d.- 30 lip 2017, 10:41
(4 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 17:48
(4.1 do 5)
Jestem zadowolony z oferty, dziękuję!
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem R.- 21 lip 2015, 22:11
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Lodz

Wypożyczalnia samochodów w Łodzi na lotnisku działa niezwykle sprawnie i szybko, co ułatwia cały proceder wynajmu auta. A auto jest bardzo potrzebne do samodzielnego i dokładnego odkrywania tego interesującego miasta. Łódź to wręcz przepełnione dawnymi świadectwami potęgi gospodarczej miasto. Wiele tu zespołów fabryczno-rezydencjonalnych, które składają się na jej unikalny krajobraz. Nie na darmo właśnie ten łódzki krajobraz w całości został uznany za pomnik historii, co stanowi cenione i ważne wyróżnienie.

Łódź w skali Polski jest miejscem wyjątkowym. Jej historia przeistoczenia się z małego rolniczego miasteczka w wielkoprzemysłowe miasto fascynuje do dnia dzisiejszego. Niemal na każdym kroku widać tu dziewiętnastowieczne postindustrialne obiekty, które nadają temu miejscu niesamowity i niespotkany gdzie indziej charakter. Wypożyczenie samochodu w Łodzi na lotnisku jest więc doskonałym pomysłem, dzięki temu bowiem można bez problemu przemieszczać się z miejsca na miejsce i obejrzeć wszystkie najważniejsze budynki oraz zabytki. Łódź jest także znana z tego, iż przez wiele lat inspirowała znanych pisarzy i poetów. Jarosław Iwaszkiewicz poświęcił jej wiersz "Zamieć w Łodzi", a inny słynny poeta, Julian Tuwim, poświęcił miastu wiersze w swoim znanym zbiorze "Kwiaty polskie". Jedną ze swoich najsłynniejszych powieści poświęcił Łodzi Władysław Reymont. Przez ponad rok mieszkał w tym mieście i w tym czasie zbierał informacje do "Ziemi obiecanej". To na jego cześć nazwano lotnisko - Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta. W Łodzi na lotnisku wynajem samochodu jest doskonałym pomysłem. Wygodnie i nie spiesząc się bez potrzeby można na własną rękę odkryć piękno budowli, które pozostawili po sobie najwięksi łódzcy przemysłowcy. Przede wszystkim należy wyruszyć na zwiedzanie tzw. Białej Fabryki zbudowanej przez Ludwika Geyera, w której mieściła się w pełni zmechanizowana tkalnia oraz przędzalnia, a także pierwsza w mieście maszyna parowa. Ten piękny kompleks zbudowany został w stylu klasycystycznym. Obecnie jest siedzibą Centralnego Muzeum Włókiennictwa. Następnym interesującym obiektem jest fabryka kolejnego z trzech "królów bawełny" - Izraela Poznańskiego. Obecnie jest to znane w całym kraju centrum handlowe Manufaktura. Wypożyczenie samochodu w Łodzi na lotnisku ułatwia poruszanie się po mieście i zwiedzenie kolejnego interesującego obiektu - tzw. Księżego Młyna. Jest to pozostałość po dużym zespole włókienniczych fabryk, które do stanu świetności doprowadził przedsiębiorczy przemysłowiec Karol Scheibler. Duch literatów i przemysłowców unosi się więc stale nad tym szczególnym miastem. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi na lotnisku, która sprawnie wynajmuje potrzebne auto, ułatwia tropienie ich śladów.

W Łodzi na lotnisku wynajem samochodu jest jednym z najpraktyczniejszych pomysłów. Wypożyczenie auta pozwoli bowiem na ustalanie indywidualnych tras i samodzielne ich zwiedzanie. Łódź, jak wiele innych polskich miast, przed wybuchem drugiej wojny światowej był miastem złożonym z wielu różniących się od siebie kultur. Do dziś można znaleźć liczne ślady tej wielokulturowości, która szczególnie wyraźna jest na cmentarzach łódzkich. Najlepiej ustalić swoją własną trasę ich zwiedzania. Taką wycieczkę warto zacząć od cmentarza żydowskiego, który jest jednym z największych tego typu w Europie. W potężnym mauzoleum został tu pochowany Izrael Poznański oraz wiele innych słynnych w swoim czasie przemysłowców. Kolejnym punktem jest cmentarz protestancki, gdzie znaleźć można piękne przykłady architektury tzw. funeralnej. Na koniec trasy warto zostawić kilka cmentarzy katolickich, z których na szczególną uwagę zasługuje jeden z najważniejszych w Łodzi, czyli cmentarz św. Rocha na Radogoszczu. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi na lotnisku jest w takiej sytuacji nieoceniona, ponieważ zabytkowe cmentarze rozmieszczone są w znacznych odległościach od siebie, a bez samochodu byłoby ciężko je pokonać i to w tak krótkim czasie. Jeśli czas pozwoli, a dzięki przemieszczaniu się autem jest to prawdopodobne, warto opracować także inną trasę zwiedzania, ale tym razem licznych i pięknych kościołów. W Łodzi na lotnisku wynajem samochodu zajmuje tylko kilka chwil, dlatego na zwiedzanie pozostanie jeszcze wiele czasu. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce cen bez problemu będzie można wybrać najlepszą ofertę, którą proponują Hertz, Avis czy HolidayAutos. Najprostszym więc sposobem, aby zorganizować własną wycieczkę, ustalić indywidualne trasy i bez pośpiechu nacieszyć się urokiem miasta jest wynajęcie auta. To dzięki temu można poznać malownicze, często trudno dostępne, tereny i te mniej popularne w przewodnikach zabytki. Auto zapewni komfort zwiedzania i pozwoli zobaczyć znacznie więcej niż podczas zwykłego spaceru po mieście.