Wypożyczalnia Samochodów Brno

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 64 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 wrz 2020, 10:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Brno

Mały samochód

Mały samochód

Od 64 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 10:29 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 10:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 83 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 10:29 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 10:29 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 97 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 10:29 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 10:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Brno

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Brno:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.3 do 5)
Ceny całkiem spoko, obsługa miła.
Ocena wynajętego samochodu przez Kacper D.- 18 lip 2015, 18:12
(4.3 do 5)
Jestem brdzo zadowolona z usług happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Alicja B.- 18 lip 2015, 12:41
(4.4 do 5)
Oszczędność pieniędzy!
Ocena wynajętego samochodu przez Bogdan B.- 18 lip 2015, 11:16
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Brno

Tanie wynajęcie samochodu Brno

Lubią Państwo weekendowe wyjazdy? Jeżeli tak to Czechy będą świetnym pomysłem na spędzenie długiego weekendu. Jeżeli znają już Państwo Pragę, to warto rozważyć wyjazd do stolicy Moraw, czyli do czeskiego Brna.

Informacje, wynajem samochodu Brno

Brno to drugie pod względem wielkości i ludności miasto Czech. Znajduje się na południowym – wschodzie kraju, blisko granicy austriackiej i słowackiej. Miasto szczególnie szybko rozwijało się w XIX wieku, było to miasto przemysłowe, które nieoficjalnie otrzymało przydomek czeskiego Manchesteru. W przeciwieństwie do Pragi, Brno zostało mocno zniszczone podczas II wojny światowej, stąd też plasuje się za Pragą pod względem architektury, jednakże nadal zachwyca i przyciąga turystów, którzy odwiedzają Czechy. W Brnie funkcjonuje lotnisko, jeżeli jednak nie odpowiada Państwu połączenie na lotnisko, to zachęcamy do zapoznania się z rejsami na lotnisko w Pradze.

Co warto zobaczyć w Brnie

W Brnie jest wiele wspaniałych miejsc do zwiedzania, gdyż w mieście znajdują się budynki z różnych okresów architektonicznych. Pod tym względem miłośnicy architektury na pewno będą zadowoleni. Stare Miasto jest zwarte i dobrze zorganizowane. Najpierw zobaczą Państwo gotycką katedrę św. Piotra i Pawła, aby zaraz po tym móc podziwiać barokową, naturalistyczną fontannę Parnas i renesansowe pałacyki. Wypożyczenie samochodu w Brnie będzie dobrym pomysłem dla osób ceniących sobie niezależność w zwiedzaniu. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu, będą mogli Państwo swobodnie podróżować po mieście, nie dostosowując się do przewodnika czy komunikacji miejskiej. Miasto oferuje bardzo dużą ilość zabytków sakralnych, warto je zwiedzić chociażby ze względu na ciekawą architekturę. Bardzo polecamy dwór biskupi czy kościół św. Jakuba. Warto zaznaczyć, że Brno to nie tylko budynki z przeszłych epok, a wręcz przeciwnie. W mieście znajduje się wiele elementów architektury współczesnej, takich jak na przykład Mahenovo divadlo – czyli pierwszy zelektryfikowany teatr w Czechach. Brno jest ważnym ośrodkiem kulturowym i naukowym. Znajduje się tam sześć uczelni wyższych, mnóstwo teatrów i kin, a także filharmonia. Tak więc, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mogą wybrać się Państwo na jeden z koncertów operowych lub baletowych, organizowanych w Mahenovo divadlo lub Janekovo. Miłośnikom muzyki jazzowej proponujemy koncerty odbywające się w Studiu Boleslava Polivky. Najstarszym i najciekawszym budynkiem w Brnie jest bez wątpienia Zamek Śpilberk, wybudowany w XIII wieku na wzgórzu. W zależności od sytuacji geopolitycznej, pełnił on różne funkcje, od barokowej twierdzy, po ciężkie więzienie w okresie panowania imperium austro-węgierskiego, a później służył także jako koszary wojskowe. Czesi bardzo często źle kojarzą zamek, gdyż w okresie dwóch wojen światowych, w zamku zamykano i torturowano ludzi. Dopiero w drugiej połowie XX wieku w budynku zamkowym stworzono Brneńskie Muzeum Miejskie. Mroczna historia zamku sprawia, że budynek jest tajemniczy i skrywa jakąś tajemnicę. Warto zobaczyć to miejsce, aby poznać trochę czeskiej historii. Brno współczesne również oferuje różnego typu atrakcje, takie jak na przykład Brno Exhibition Center, czyli centrum wystawiennicze, w którym odbywają się profesjonalne targi. Jeżeli chodzi o sport to w Brnie zapisała się historia wyścigów samochodowych, gdyż miasto było gospodarzem Moto GP. Co roku w czerwcu odbywa się tutaj pokaz fajerwerków, który przyciąga około 1 miliona widzów. Nie można także nie wspomnieć o brneńskim festiwalu wina oraz nowoczesnej funkcjonalnej architekturze miasta, której przedstawicielami są liczne obiekty użyteczności publicznej.

Zwiedzanie okolicy Brna wynajętym samochodem

Brno jest miastem, które zachęca do aktywnego wypoczynku. W mieście znajduje się wiele szlaków turystycznych, przeznaczonych do wycieczek pieszych, wodnych czy rowerowych. Miasto jest dobrze oznakowane, dlatego też wynajem samochodu w Brnie również może posłużyć jako wygodny sposób przemieszczania się. Przez Brno płynie rzeka Svratka. W północno-zachodniej części miasta tworzy ona Brneńskie jezioro zaporowe. Sama zapora ma aż 10 km długości, a w jej tle można podziwiać ruiny zamku Veveri. Jest to dobre miejsce na ucięcie krótkiej przerwy od zwiedzania. Największą atrakcją przyrodniczą okolic Brna, odwiedzaną częściej niż samo miasto, są jaskinie i przepaście Morawskiego Krasu. Na całym terenie znajduje się więcej niż 1100 jaskiń, z których cztery udostępnione są dla zwiedzających. Jest to atrakcja bardzo ciekawa, jedynie dla odważnych. Dla osób preferujących spokojniejsze wyprawy proponujemy ogród botaniczny lub zoo. Wynajęcie samochodu w Brnie sprawdzi się szczególnie, jeżeli rozważają Państwo wycieczkę do stolicy Czech – Pragi. Miasto urzeka niemalże każdego. Jeżeli jednak wolą Państwo kierować się na południe, to trafnym wyborem będzie odwiedzenie Wiednia, gdyż Brno leży stosunkowo blisko austriackiej granicy.

HAPPYCAR wyszuka dla Państwa najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu w Brnie, tak aby Państwa urlop minął przyjemnie i wygodnie.