Wypożyczalnia Samochodów Bulgaria

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bulgaria

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bulgaria:

4.3 do 5 (211 oceny)

(4.1 do 5)
Podczas rezerwacji nie nastepiły żadne problemy, tak trzymać!
Ocena wynajętego samochodu przez Julia F.- 17 lip 2015, 12:46
(4.4 do 5)
hAPPYcAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Basia T.- 17 lip 2015, 15:37
(4.4 do 5)
Pozdrawiam cały serwis ;-)
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk H.- 18 lip 2015, 07:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bulgaria

Tanie wynajęcie samochodu Bułgaria

Jeśli zamierzają się Państwo wybrać do Bułgarii, to przygotowaliśmy dla Państwa znakomitą ofertę. Proszę nie wynajmować pierwszego lepszego samochodu, tylko skorzystać z portalu HAPPYCAR, za pomocą którego z pewnością znajdą Państwo najodpowiedniejszy samochód. Dzięki wynajęciu samochodu na pewno poczują się Państwo pewniej i będą mieli Państwo zdecydowanie więcej możliwości do zwiedzenia tego przepięknego kraju, jakim jest Bułgaria.

Informacje, wynajem samochodu Bułgaria

Bułgaria jest krajem znajdującym się w Europie, w jej południowo-wschodniej części. Kraj ten położony jest na Bałkanach. Bułgaria graniczy z: od północy z Rumunią, od zachodu z Serbią oraz z Macedonią, od południa z Grecją oraz z Turcją, natomiast od strony wschodniej kraj ten ma dostęp do Morza Czarnego. Zamieszkuje go przeszło 7,3 miliona osób. Stolicą jest Sofia. Pozostałe większe miasta to: Płowdiw oraz Warna. Bułgaria jest także od 2007 roku członkiem Unii Europejskiej. Walutą Bułgarii jest lew bułgarski. Językiem urzędowym jest bułgarski.

Atrakcje, wypożyczalnia samochodów Bułgaria

Bułgaria jest przepięknym bałkańskim krajem, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Po przyjeździe do Bułgarii mogą się Państwo udać do Sofii. Jest to stolica, a zarazem największe miasto tego kraju. Znajduje się tam mnóstwo ciekawych zabytków. Jednym z nich jest np. Cerkiew Bojańska. Została ona zbudowana w czasach średniowiecza, jednak to co ją wyróżnia, to piękne freski pochodzące z drugiej połowy XIII wieku. Kolejnym ciekawym budynkiem jest Rotunda Św. Jerzego. Należy także nadmienić, iż zbudowali ją Rzymianie w IV wieku n.e. Obecnie pełni ona funkcję Cerkwi. Warto wiedzieć, iż jest to najstarszy budynek znajdujący się w Sofii. Bułgaria to jednak nie tylko Sofia. Polecamy Państwu wycieczkę wynajętym samochodem do oddalonego o blisko 120 kilometrów w kierunku południowym od Sofii bardzo dużego kompleksu klasztornego-Rylski Monastyr. Jest on usytuowany około 1100 metrów n.p.m. Znajduje się tam bardzo dużo budynków sakralnych, np. Cerkiew Św. Bogurodzicy.

Odkrywanie Bułgarii wypożyczonym samochodem

W tym kraju jest naprawdę bardzo dużo interesujących miejsc do zwiedzenia. Kolejnym miastem, które warto zwiedzić, najłatwiej wynajętym samochodem jest miasto Bełogradczik. Jest ono oddalone od Sofii w kierunku północno-zachodnim o około 170 kilometrów. Mieści się tam m.in. Obserwatorium Astronomiczne. Jednak największą atrakcją jest, oddalona o około 20 kilometrów na północny-zachód Jaskinia Magura. Jest ona zaliczana do jednej z najciekawszych jaskiń znajdujących się na terenie Bułgarii. Następnym godnym zwiedzenia miejscem jest Melnik, położony na południu kraju. Jest on bardzo często odwiedzany przez turystów, znany jest głównie ze swojej pięknej architektury i produkcji win. Jednak Bułgaria to nie tylko same zabytki. Jeżeli interesuje Państwa wypoczynek na plaży to także powinni Państwo tutaj przyjechać. Bułgaria od wschodu ma dostęp do Morza Czarnego. Największym miastem na wschodzie kraju jest Warna. Przyjeżdżając do tego miasta proponujemy Państwu zwiedzenie bardzo interesującego Muzeum Archeologicznego, w jego skład wchodzą również rzymskie termy. Jednak w okolicach Warny mieści się sporo interesujących kurortów. Jednym z nich jest położony na południe od Warny - kurort Słoneczny Brzeg. Jest to największy kurort w tym kraju. Ma on Państwu bardzo dużo do zaoferowania, przede wszystkim czyste piaszczyste plaże, ale nie tylko, miłośnicy sportów wodnych także bardzo przyjemnie spędzą w tym miejscu czas. Można bowiem uprawiać tam np. windsurfing. Kurort Słoneczny Brzeg określany jest bardzo często jako Las Vegas Europy Wschodniej, ponieważ znajduje się tam bardzo dużo barów i dyskotek. Natomiast trochę bliżej, bo zaledwie 16 kilometrów w kierunku północnym od Warny zobaczą Państwo kolejny bardzo często odwiedzany kurort, a mianowicie kurort Złote Piaski. Trzeba dodać, iż w obydwu tych kurortach zawsze jest piękna pogoda.Plaże w Złotych Piaskach są bardzo czyste oraz co ważne, szerokie, w niektórych miejscach ich szerokość wynosi nawet około 100 metrów.

Proszę się więc dłużej nie zastanawiać i już dzisiaj wypożyczyć samochód w Bułgarii za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajętemu samochodowi na pewno będę Państwo bardziej elastyczni oraz zwiedzanie pięknej Bułgarii będzie jeszcze przyjemniejsze.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży