Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Warna

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 52 zł za dzień

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Warna

Mały samochód

Mały samochód

Od 52 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2017, 14:46 .

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2017, 14:46 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 54 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 lip 2017, 14:45 .

Ta oferta została znaleziona 11 lip 2017, 14:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 82 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 cze 2017, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 29 cze 2017, 11:43 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 133 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 lip 2017, 17:25 .

Ta oferta została znaleziona 31 lip 2017, 17:25 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Warna

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Warna:

★★★★★
★★★★★

5 do 5 (14 oceny)

★★★★★
★★★★★
(4.3 do 5)
Dobrze, że happycar ma także oferty wynajmu samochodu dla wielodzietnych rodzin.
Ocena wynajętego samochodu przez Maria W.- 31 lip 2015, 01:35
★★★★★
★★★★★
(4.9 do 5)
Voucher przyszedł szybko na maila, więc nawet przy rezerwacji na ostatnią chwilę nie ma problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Ola G.- 31 lip 2015, 00:12
★★★★★
★★★★★
(4.9 do 5)
Jak mój samolot sie spóźnił, powiadomiłem o tym infolinię, która zajęła się wszystkim i samochód czekał na mnie w umówionym miejscu.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz R.- 30 lip 2015, 14:13

Wypożyczalnia samochodów Warna

Czy planują Państwo podróż do przepięknego miasta jakim jest Warna? Czy chcą Państwo zobaczyć to wspaniałe miasto oraz mieć możliwość udania się do licznych ośrodków turystycznych? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Państwa znakomitą ofertę, mogą Państwo wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą mieli Państwo zdecydowanie więcej możliwości zwiedzenia tego wspaniałego miasta, jak i całej okolicy.

Rent a car Varna

Warna jest miastem położonym w Bułgarii, we wschodniej części tego kraju. Jest to miasto portowe, ma ono bowiem dostęp do Morza Czarnego. W Warnie mieszka przeszło 330 tysięcy osób. Około 10 kilometrów na północny-zachód od centrum Warny znajduje się lotnisko. Jeśli nie chcą więc Państwo korzystać tylko z komunikacji miejskiej oraz z taksówek, to najlepszym pomysłem będzie wypożyczenie samochodu. Portal HAPPYCAR porówna dla Państwa ceny wszystkich największych wypożyczalni, dzięki temu z pewnością znajdą Państwo najlepszą ofertą.

Car rental Varna

Warna jest pięknym miastem, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. W mieście zobaczą Państwo bowiem bardzo interesującego zabytki. Nieopodal położone są bardzo ciekawe kurorty turystyczne. Po przyjeździe do Warny polecamy udanie się do centrum miasta, będą mieli Państwo możliwość zobaczenia tam „Cerkwi Zaśnięcia Bogurodzicy”. Jest to jeden z najistotniejszych zabytów w całym mieście. Została ona wybudowana w drugiej połowie XIX wieku. Cerkiew wywiera ogromne wrażenie. Następnie mogą się Państwo udać wynajętym samochodem do „Narodowego Obserwatorium i Planetarium”, jest ono bardzo popularnym miejscem, regularnie odwiedzanym przez bardzo dużą liczbę turystów. Kolejnym ciekawym miejscem, które z pewnością Państwa zainteresuje jest „Mauzoleum Władysława Warneńczyka”. Zostało ono zbudowane w roku 1935, w środku zobaczą Państwo symboliczny grób Władysława Warneńczyka. Bardzo blisko znajduje się muzeum zawierające bardzo dużo interesujących eksponatów przypominające bitwę pod Warną, która miała miejsce w listopadzie 1444 roku. Ponadto miejscem, które na pewno się Państwu spodoba będą z pewnością także pochodzące z II w.n.e. Termy rzymskie. Do czasów dzisiejszych zachowały się już tylko ruiny tych term. Kolejnym ciekawym miejscem w Warnie, do którego mogą się Państwo udać wynajętym samochodem jest „Muzeum Archeologiczne”. Jest ono niezwykle interesujące. Bardzo istotne jest to, iż w tym muzem dzieci nie będą się nudzić, ponieważ specjalnie dla najmłodszych zostały przygotowane ciekawe programy edukacyjne.

Odkrywanie okolic Warny wynajętym samochodem

Warna położona jest w bardzo interesującej okolicy. Dzięki dostępowi do Morza Czarnego Bułgaria ma do zaoferowania swoim gościom bardzo dużo ciekawych letnich kurortów wczasowych. Niedaleko, bo tylko prawie 16 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od Warny znajduje się bardzo znany bułgarski kurort wczasowy – „Złote Piaski”. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą mieli Państwo możliwość pojechania do tego fantastycznego miejsca. Jeśli lubią Państwo wypoczynek na plaży to jest to idealne miejsce dla Państwa. Jest to bowiem bardzo duży kurort, oferujący sporo atrakcji. Będąc w „Złotych Piaskach” oprócz odpoczywania na plaży będą mieli Pańswo możliwość np. skorzystania ze zjeżdżalni, pograć w golfa lub w tenisa. Oprócz tego na terenie kurortu znajduje się bardzo dużo dyskotek. Jedną z największych atrakcji tego kurortu jest bardzo duży aquapark- „Aquapolis”, który także Państwu bardzo serdecznie polecamy. Kolejnym kurortem jest Kranevo, znajduje się ono około 24 kilometry na północny-wschód od Warny. Jest to mała miejscowość ale ciesząca się bardzo dużą popularnością. Następnym godnym odwiedzenia ośrodkiem turystycznym jest miasto położone około 3 kilometrów w kierunku północnym od Kraneva, a mianowicie Albena. Jest to bardzo nowoczesny kurort, oferujacy swoim gościom czyste plaże oraz błękitne morze. Kolejnym ciekawym miejscem, do którego także mogą się Państwo udać jest oddalony o przeszło 15 kilometrów na północny-wschód od Warny, zabytkowy „Monastyr Aładża”. Zobaczą w nim Państwo bardzo ciekawe mozaiki oraz freski.

Dlatego proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu w Warnie na pewno Państwa pobyt w tym wspaniałym mieście będzie jeszcze bardziej udany. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia wszystkich ciekawych miejsc oraz wypoczywania za każdym razem w innym letnim kurorcie.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży