Wypożyczalnia Samochodów Warna

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 28 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 wrz 2020, 07:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Warna

Mały samochód

Mały samochód

Od 28 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 36 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 74 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 11:47 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 11:47 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 74 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Warna

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Warna:

4.6 do 5 (208 oceny)

(4.9 do 5)
Happycar to portal spełniający wszelkie wymagania klientów, dostawcy sprawdzeni, miła i rzetelna obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek F- 17 lip 2015, 23:59
(4.8 do 5)
Moja wycieczka się udała, dzięki happycar!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Malwina D.- 18 lip 2015, 07:59
(4.7 do 5)
Jak mój samolot sie spóźnił, powiadomiłem o tym infolinię, która zajęła się wszystkim i samochód czekał na mnie w umówionym miejscu.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz R.- 20 lip 2015, 05:10
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Warna

Tanie wynajęcie samochodu Warna

Czy planują Państwo podróż do przepięknego miasta jakim jest Warna? Czy chcą Państwo zobaczyć to wspaniałe miasto oraz mieć możliwość udania się do licznych ośrodków turystycznych? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Państwa znakomitą ofertę, mogą Państwo wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą mieli Państwo zdecydowanie więcej możliwości zwiedzenia tego wspaniałego miasta, jak i całej okolicy.

Informacje, wynajem samochodu Warna

Warna jest miastem położonym w Bułgarii, we wschodniej części tego kraju. Jest to miasto portowe, posiadające dostęp do Morza Czarnego. W Warnie mieszka przeszło 330 tysięcy osób. Około 10 kilometrów na północny-zachód od centrum Warny znajduje się lotnisko. Jeśli nie chcą więc Państwo korzystać tylko z komunikacji miejskiej oraz z taksówek, to najlepszym pomysłem będzie wypożyczenie samochodu. Portal HAPPYCAR porówna dla Państwa ceny wszystkich największych wypożyczalni, dzięki temu z pewnością znajdą Państwo najlepszą ofertą.

Atrakcje, wynajem samochodu Warna

Warna jest pięknym miastem, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. W mieście zobaczą Państwo bowiem bardzo interesującego zabytki. Nieopodal położone są bardzo ciekawe kurorty turystyczne. Po przyjeździe do Warny polecamy udanie się do centrum miasta, gdzie zlokalizowana jest Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Jest to jeden z najistotniejszych zabytków w całym mieście. Została ona wybudowana w drugiej połowie XIX wieku. Cerkiew wywiera ogromne wrażenie. Następnie mogą się Państwo udać wynajętym samochodem do Narodowego Obserwatorium i Planetarium, będącym bardzo popularnym miejscem, regularnie odwiedzanym przez bardzo dużą liczbę turystów. Kolejnym ciekawym miejscem, które z pewnością Państwa zainteresuje jest Mauzoleum Władysława Warneńczyka. Zostało ono zbudowane w roku 1935, a jego w środku znajduje się symboliczny grób Władysława Warneńczyka. Bardzo blisko znajduje się muzeum zawierające wiele interesujących eksponatów związanych z bitwą pod Warną, która miała miejsce w listopadzie 1444 roku. Kolejnym ciekawym miejscem w Warnie, do którego mogą się Państwo udać wynajętym samochodem jest Muzeum Archeologiczne, w którym to nawet dzieci nie będą się nudzić, ponieważ specjalnie dla najmłodszych zostały przygotowane ciekawe programy edukacyjne.

Odkrywanie okolic Warny wynajętym samochodem

Warna położona jest w bardzo interesującej okolicy. Dzięki dostępowi do Morza Czarnego, Bułgaria ma do zaoferowania swoim gościom bardzo dużo ciekawych letnich kurortów wczasowych. Niedaleko, bo tylko prawie 16 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od Warny znajduje się bardzo znany bułgarski kurort wczasowy – Złote Piaski. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą mieli Państwo możliwość pojechania do tego fantastycznego miejsca. Jeśli lubią Państwo wypoczynek na plaży to jest to idealne miejsce dla Państwa. Jest to bowiem bardzo duży kurort, oferujący sporo atrakcji. Będąc w Złotych Piaskach oprócz odpoczywania na plaży będą mieli Państwo możliwość np. wizyty w Aquaparkach, czy pogrania w golfa lub w tenisa. Oprócz tego na terenie kurortu znajduje się bardzo dużo dyskotek. Kolejnym kurortem jest Kranevo, znajdujące się około 24 kilometry na północny-wschód od Warny. Jest to mała miejscowość, ciesząca się bardzo dużą popularnością. Następnym godnym odwiedzenia ośrodkiem turystycznym jest miasto położone około 3 kilometrów w kierunku północnym od Kraneva, a mianowicie Albena. Jest to bardzo nowoczesny kurort, oferujący swoim gościom czyste plaże oraz błękitne morze. Kolejnym ciekawym miejscem, do którego także mogą się Państwo udać jest oddalony o przeszło 15 kilometrów na północny-wschód od Warny, zabytkowy „Monastyr Aładża”. Zobaczą w nim Państwo bardzo ciekawe mozaiki oraz freski. Jeśli Państwa urlop jest wystarczająco długi warto odwiedzić także bułgarską stolicę, czyli Sofię lub zajrzeć do sąsiadów i sprawdzić jak wygląda Bukareszt.

Dlatego proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu w Warnie na pewno Państwa pobyt w tym wspaniałym mieście będzie jeszcze bardziej udany. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia wszystkich ciekawych miejsc oraz wypoczywania za każdym razem w innym letnim kurorcie.

Zapraszamy do rezerwacji w HAPPYCAR już dziś i życzymy udanej podróży.