Wypożyczalnia Samochodów Bukareszt

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 24 sie 2020, 08:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bukareszt

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 10 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 21 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 sie 2020, 07:12 .

Ta oferta została znaleziona 26 sie 2020, 07:12 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 123 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 sie 2020, 06:35 .

Ta oferta została znaleziona 17 sie 2020, 06:35 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bukareszt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bukareszt:

4.7 do 5 (215 oceny)

(4.3 do 5)
Szybka i prosta rezerwacja.
Ocena wynajętego samochodu przez Ilona G.- 17 lip 2015, 07:04
(5 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 18 lip 2015, 14:25
(4.1 do 5)
Super urlop :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian S.- 19 lip 2015, 18:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bukareszt

Tanie wynajęcie samochodu Bukareszt

Wielu turystów, nie wiedzieć czemu, niechętnie wybiera wschodnie kraje czy też miasta na cel swoich urlopów. Europa Wschodnia i Środkowa oferuje całe mnóstwo pięknych krajobrazów, zabytków i wiele innych atrakcji. Warto na ten sposób wybrać się na wycieczkę do Bukaresztu. Wynajem samochodu Bukareszt jest doskonałą formą na poznanie tego fascynującego miasta. HAPPYCAR pomoże Państwu w doborze najodpowiedniejszej oferty, tak aby czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie dotarli do celu.

Informacje ogólne

Bukareszt jest stolicą i największym miastem Rumunii. Położony jest w południowo-wschodniej części kraju nad rzeką Dymbowicą. Miasto pod względem architektonicznym jest niezwykłą eklektyczną mieszanką. Znaleźć tu można zabudowę historyczną, socrealistyczną i nowoczesną, co doskonale odzwierciedla historię miasta. Obecnie miasto przeżywa rozwój ekonomiczny i gospodarczy. Ludność Bukaresztu wynosi około 2 miliony mieszkańców. W mieście znajduje się kilka jezior. Największe z nich to Floreasca, Colentina i Tei. Bukareszt posiada także atrakcję zwaną Ogrody Cișmigiu. Jest to najstarszy i największy publiczny park w centrum miasta. W Bukareszcie funkcjonują dwa lotniska, z czego port Bukareszt Otopeni jest największe w całym kraju.

Atrakcje, wynajem samochodu Bukareszt

Oprócz wspomnianego już parku, w Bukareszcie znajdują się także dwa inne, duże parki. Pierwszy z nich to Herăstrău, zwany także Parkiem Karola. Został założony w 1936 roku i jest największym parkiem w Bukareszcie. Znajduje się w północnej części miasta a w środku parku mieści się jezioro Herăstrău, które jest częścią łańcucha jezior rzeki Colentina. Park jest podzielony na dwie części, zamkniętą i otwartą. Część zamknięta to Muzeum Wsi i dostępna jest za opłatą. Park powstał na osuszonych wcześniej bagnach. Inny, z dużych parków znajdujących się w Bukareszcie to ogród botaniczny, który należy do największych na świecie i występują w nim liczne gatunki roślin, w tym wiele egzotycznych. Położenie Bukaresztu na siedmiu wzgórzach nawiązuje do rzymskiej tradycji. Bukareszt jest idealnym miastem do zwiedzania dla turystów, którzy nie lubią zbytniego tłoku. Większość ruchu turystycznego jest skoncentrowana w górach, Siedmiogrodzie, Mołdawii i nad Morzem Czarnym. Jedną z przyczyn niewielkiej ilości turystów w mieście mogą być ogromne zniszczenia zabytkowej architektury, doznane podczas trzęsień ziemi, II wojny światowej i za panowania Nicolae Ceaușescu. Mimo tych zniszczeń w Bukareszcie zostało sporo zabytkowych obiektów i liczne muzea. Jednym z takich muzeów jest Curtea Veche. Była to dawna siedziba książąt Wołoszczyzny. Za czasów panowania Włada Palownika wybudowano tu pierwszą rezydencję. Hospodar Radu Piękny przeniósł tu kolejno swoją siedzibę i tym samym stolicę Wołoszczyzny z Târgoviște do Bukaresztu. Później plac został całkowicie przebudowany, po czym stał się centrum miasta. W dawnym Pałacu Królewskim mieści się Narodowe Muzeum Wojskowe. Pałac jest monumentalnym gmachem, znajdującym się na Placu Rewolucji. Wspomniane wcześniej Muzeum Wsi jest największym i najstarszym skansenem rumuńskim i znajduje się w Parku Herăstrău. Warto zobaczyć także główne muzeum prezentujące historię rumuńskiej wojskowości, które znajduje się w Narodowym Muzeum Wojskowym. Największą liczbę obiektów sakralnych stanowią cerkwie prawosławne i grekokatolickie. Można podziwiać także kilka ocalałych synagog i świątyń katolickich. Za czasów rządów komunistycznych znaczna część miejsc kultu religijnego została obudowana nową zabudową i obecnie znajduj znajduje się między blokami mieszkalnymi lub przy ruchliwych ulicach.

Wycieczka po Bukareszcie i okolicach

Wynajem samochodu w Bukareszcie jest idealną opcją na podróż po stolicy Rumunii. Mając do dyspozycji wynajęty wcześniej samochód są Państwo niezależni i sami decydują o czasie i celu podróży. Z Bukaresztu mogą wyruszyć Państwo na południe, my proponujemy wizytę w Bułgarii. Mogą Państwo udać się do Warny, miasta portowego, z dostępem do Morza Czarnego, lub pojechać wgłąb Bułgarii, aby zwiedzić stolicę, czyli Sofię. Możliwości jest bardzo dużo, wynajęcie samochodu na lotnisku w Bukareszcie zagwarantuje Państwu przyjemność z podróży, bezpieczeństwo i komfort. Już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR na wynajem samochodu w Rumunii! HAPPYCAR pomoże dobrać najlepszą ofertę. Zarówno duże rodzinne samochody, terenowe jeepy i sportowe auta pozostają do Państwa dyspozycji. Warto już dzisiaj zadbać o szczegóły podróży i zarezerwować samochód dzięki HAPPYCAR, następnie spakować walizki i ruszyć w niezwykłą podróż na odkrycie Bukaresztu!