Wypożyczalnia Samochodów Sofia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 32 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 gru 2019, 02:10 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Sofia

Mały samochód

Mały samochód

Od 32 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 43 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 54 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 150 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2019, 02:10 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Sofia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Sofia:

4.4 do 5 (215 oceny)

(4.4 do 5)
Dostaliśmy czysty samochód na czas.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina S.- 17 lip 2015, 18:27
(4.9 do 5)
Jak następnym razem będę wypożyczał samochód to na pewno najpier sprawdzę happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip T.- 17 lip 2015, 06:35
(4.4 do 5)
Happycar spełniło moje oczekiwania, obsługa klienta bardzo sympatyczna.
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia G.- 18 lip 2015, 21:04
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Sofia

Tanie wynajęcie samochodu Sofia

Planują Państwo urlop w Bułgarii, a mianowicie w stolicy tego kraju, czyli w Sofii? Jeśli tak, to proponujemy Państwu wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Proszę nie wynajmować pierwszego lepszego samochodu, tylko skorzystać z portalu HAPPYCAR, który na pewno znajdzie dla Państwa najlepszą ofertę wypożyczenia samochodu.

Informacje, wynajem samochodu Sofia

Sofia jest stolicą Bułgarii. Miasto znajduje się w środkowo-zachodniej części kraju i mieszka tu przeszło 1,25 miliona osób. Słowo „Sofia” po grecku oznacza mądrość. Przepływa przez nią rzeka Bojanska. Sofia ma bardzo bogatą historię. Została założona przez Rzymian, następnie od początku IX wieku do drugiej połowy XIV wieku należała do Imperium Bułgarskiego. Ponadto od końca XIV w. do drugiej połowy XIX w. była we władaniu Turcji. Została ona stolicą Bułgarii w 1879 roku. Miasto to wyróżnia także jeszcze jeden fakt, jest ona najwyżej położoną stolicą ze wszystkich europejskich stolic - rozłożone jest na wysokości w przedziale 500 - 2200 m nad poziomem morza. Sofia posiada również własny port lotniczy, on oddalony od centrum o około 11 kilometrów.

Zwiedzanie Sofii wypożyczonym samochodem

Sofia to bardzo piękne miasto, każdy z pewnością znajdzie tam coś interesującego dla siebie. Po przyjeździe do tego miasta na pewno nie będą się Państwo nudzić. Jednym z wielu zabytków oferowanych przez stolicę Bułgarii jest Bazylika Św. Zofii z VI w. Znajduje się ona na Placu Aleksandra Newskiego, który jest zarazem najwyższym punktem w całej Sofii. Bardzo gorąco polecamy Państwu odwiedzenie tego miejsca, ponieważ Bazylika ta zaliczana jest do jednego z najważniejszych budynków znajdujących się na Bałkanach. Kolejną ciekawą budowlą sakralną jest Cerkiew „Sweta Nedelja”, pochodzi ona z X wieku. W jej wnętrzu znajdują się prochy Stefana II Milutina, dawnego króla Serbii. Następnie polecamy Państwu udanie się wynajętym samochodem do Cerkwi Sveti Georgi (Rotunda Św. Jerzego). Jest to najstarsza budowla w całej Sofii. Datuje się ją bowiem na IV w. Zwiedzający Rotundę Św. Jerzego będą mieli możliwość zobaczenia w środku pięknych fresków pochodzących z XII – XIV wieku. Bardzo interesujące jest także to, iż w stolicy Bułgarii mieści się największa synagoga w regionie Bałkańskim. Budowę Synagogi w Sofii ukończono w 1909 roku.

Odkryj okolice Sofii wynajętym samochodem

Odwiedzając Sofię powinni Państwo także odwiedzić Cerkiew Bojańską. Jest ona oddalona o trochę ponad 9 kilometrów od centrum miasta w kierunku południowo-zachodnim. Cerkiew Bojańska jest budowlą pochodzącą z połowy XIII wieku. W środku będą mieli Państwo możliwość podziwiania przepięknych średniowiecznych fresków. Zobaczą w niej Państwo m.in. portrety bułgarskich władców. Jednak w Sofii można zobaczyć bardzo dużo innych zabytków, nie tylko sakralnych. Jednym z nich jest np. Narodowe Muzeum Historyczne, jest ono także oddalone od centrum miasta, więc jeśli nie chcą Państwo korzystać z komunikacji publicznej to proponujemy wynajęcie samochodu. Będzie to niewątpliwie gratka dla miłośników historii, bowiem w tym muzeum zobaczą Państwo bardzo ciekawe przedmioty pochodzące od prehistorii do czasów współczesnych. Eksponatami muzealnymi są m.in. ceramiki, złote oraz srebrne klejnoty narodowe. Kolejnym godnym odwiedzenia muzeum jest Muzeum Sztuki Socrealizmu i Komunizmu. Zawiera ono bardzo dużo pomników. Jeżeli będą Państwo chcieli odpocząć, to można się wybrać do jednego z parków. Proponujemy Sofia City Garden. Jest to najbardziej popularny Park w całej Sofii. Korzystają z niego zarówno mieszkańcy, jak i goście miasta. Można tam również napić się pysznej kawy w jednej z wielu kawiarni. W kierunku południowym od stolicy Bułgarii położony jest Park Narodowy Witosza. Zalicza się do niego Masyw Witosza. Warto dodać, iż do Sofii warto przyjechać zarówno latem, jak i zimą, ponieważ Masyw Witosza jest bardzo znanym miejscem do uprawiania sportów zimowych oraz w okresie letnim, do przyjemnych wędrówek. Najwyższym punktem gór jest położony 2290 m n.p.m szczyt Czerny Wrych. W sumie powierzchnia Parku Narodowego Witosza wynosi ponad 26 tysięcy hektarów.

Jeśli chcą Państwo przeżyć niezapomniane chwile w tym cudownym mieście; to zachęcamy do wynajęcia samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu Państwa pobyt w Sofii oraz w okolicach będzie z pewnością bardzo udany.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży