Wypożyczalnia Samochodów Olbia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 15 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 mar 2019, 07:58 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Olbia

Mały samochód

Mały samochód

Od 15 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 17 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 36 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 87 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 07:58 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Olbia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Olbia:

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Zrozumiałe warunki wynajmu, w razie pytań szybki i sprawny kontakt.
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula E.- 22 lip 2015, 16:37
(5 do 5)
Zadowolony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz W.- 22 lip 2015, 22:36
(5 do 5)
Wszystko dobrze wyjaśnione, nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 22 lip 2015, 12:44
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Olbia

Tanie wynajęcie samochodu w Olbia

Olbia to jedno z większych miast Sardynii. Leży w północno-wschodniej części wyspy, nad samym Morzem Tyrreńskim. Miasto to zamieszkuje prawie 60 tysięcy ludzi. Dostać się tu można przede wszystkim dzięki połączeniom lotniczym z lotniskiem Olbia, a także funkcjonuje tu połączony z kilkoma kontynentalnymi miastami Włoch, port pasażerski. Miasto stanowi cel przede wszystkim dla turystów chcących wypocząć na gorących plażach i w błękitnych morskich wodach, aczkolwiek warto sprawdzić jaką ofertę kulturalną i historyczną posiada Olbia i jej okolice. Wynajem samochodu z HAPPYCAR z pewnością Państwu w tym pomoże! Szczególnie wygodne będzie przejęcie go bezpośrednio na wspomnianym lotnisku Olbia.

Atrakcje, wynajem samochodu Olbia

Będąc Olbii warto przynajmniej raz odwiedzić jej centrum, czyli Corso Umberto. Nazwano tak deptak, przy którym znajduje się wiele sklepów, klubów i dyskotek. Fani espresso i innych włoskich przysmaków na pewno nabiorą chęci na wizytę w niejednej restauracji, czy kawiarni przy tym deptaku. Większość z nich swoje stoliki wystawia na zewnątrz, dlatego przystanek w jednej z knajpek idealnie wpisze się w atmosferę włoskich wakacji. Miłośnicy architektury powinni zobaczyć także romańską katedrę San Simplicio, wybudowaną na przełomie XI i XII wieku, a także nieco starszy Kościół pw. Pawła Apostoła. Sardynia posiada wiele starożytnych stanowiska archeologicznych, a część z najcenniejszych znalezisk mają Państwo możliwość zobaczyć w Narodowym Muzeum Archeologicznym w Olbii. Po zwiedzaniu zabytków, zakupieniu pamiątek i odwiedzeniu restauracji warto w końcu wybrać się na plażę! Wszystkie z kąpielisk znajdują się z dala od centrum dlatego wynajem samochodu w Olbii opłaca się szczególnie, zwłaszcza jeśli cenią sobie Państwo niezależność i wygodę. Popularnym celem w pobliżu Olbii jest przede wszystkim Szmaragdowe Wybrzeże - Costa Smeralda. Tutejsze plaże i błękit morza zachwycą każdego! Miejscowości najbardziej polecane na wypoczynek, a znajdujące się stosunkowo blisko Olbii to Le Vecchie Saline, Bunthe, Costa Corralina, Porto Istana, Nodu Pianu, Punta Pedros i wiele innych. Znajduje się tu także wiele hoteli. Warto wybrać się także na kursujące z Olbii i mniejszych miejscowości rejsy – po Archipelagu di la Maddalena oraz na wyspę Tavolara. Aby dotrzeć do danego portu komfortowo i niezależnie od transportu publicznego warto jest posiadać wynajęty samochód.

Zwiedzanie okolic Olbii wynajętym samochodem

Fani starożytności i archeologii mogą poza muzeum odwiedzić także otwarte stanowiska archeologiczne takie jak na przykład znajdujące się około 30 km na zachód od Olbii Nuraghe Majori, 20 km w kierunku północnym Nuraghe la Prisgiona, czy 40 km także północ - Complesso nuragico di Lu Brandali. To tylko 3 z wielu oferowanych przez Sardynię starożytnych zabytków. Posiadając dużo czasu i wynajęty samochód mogą Państwo zobaczyć ich znacznie więcej.

Jeśli daleko Państwu do fanów historii starożytnej wykorzystajcie Państwo ten czas, aby odwiedzić piękne miasto Alghero, czy nawet Cagliari. Pierwsze z nich znajduje się około 100 km na zachód od Olbii i wizyta tu wynagrodzi Państwu każdy przejechany kilometr. Warto zobaczyć Katedrę Sant Miquel's z jej wyjątkową, zdobioną kopułą, XIV-wieczny Kościół pw. Św. Franciszka, a także wspiąć się na górującą nad miastem wierzę Torre del Portal. Wizyta w Alghero byłaby nie pełna gdyby nie odwiedzili Państwo odkrytej w XIX wieku zapierającej dech w piersiach Groty Neptuna – krasowej jaskini, znajdującej się przy brzegu morza. Wejście do jaskini znajduje się jedynie metr nad poziomem wody, dlatego odwiedzać ją można wyłącznie gdy morze jest spokojne.

Cagliari natomiast jest największym miastem i stolicą Sardynii, zlokalizowanym na południu wyspy. Jego wizytówką jest znajdujące się na wzgórzu Stare Miasto. Kompleks „starówki” zasila również zamek, którego mury obronne możemy obserwować do teraz. Co ciekawe, nie tylko Stare Miasto znajduje się na wzgórzu, otóż, cała stolica Sardynii została wybudowana na siedmiu wzgórzach. Cagliari znajduje się aż 240 km od Olbii dlatego posiadanie wynajętego samochodu jest konieczne aby dotrzeć tam bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś!