Wypożyczalnia Samochodów Las Palmas

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 14 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 6 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 11 wrz 2020, 04:07 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Las Palmas

Mały samochód

Mały samochód

Od 14 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 17 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 59 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 88 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:07 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Las Palmas

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Las Palmas:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Udało się zaoszczędzić nieco pieniędzy rezerwując przez happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Tamara P.- 22 lip 2015, 22:13
(4.7 do 5)
Happycar to portal spełniający wszelkie wymagania klientów, dostawcy sprawdzeni, miła i rzetelna obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek F- 22 lip 2015, 14:36
(4.7 do 5)
Urlop można zaliczyć do udanych!
Ocena wynajętego samochodu przez Danuta A.- 22 lip 2015, 12:10
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Las Palmas

Tanie wynajęcie samochodu w Las Palmas

Las Palmas to stolica i największe miasto Gran Canarii, jednej z wysp hiszpańskiego archipelagu Wysp Kanaryjskich. Miasto zamieszkuje ponad 380 tysięcy osób. Klimat panujący na wyspie jak i w mieście z uwagi na bliskie położenie względem kontynentu afrykańskiego charakteryzuje się występowaniem gorącego pustynnego powietrza. Jest tu ciepło przez cały rok i zdaniem naukowców z Uniwersytetu w Syrakuzach Las Palmas posiada najlepszy klimat na świecie! Brzmi zachęcająco? Jeśli tak zachęcamy Państwa do wynajęcie samochodu z Las Palmas za pośrednictwem HAPPYCAR już dziś, gdyż zwiedzanie miasta, jego okolicy jak i całej Gran Canarii właśnie z pomocą tego środka transportu jest najbardziej komfortową opcją. Szczególnie wygodne będzie przejęcie samochodu bezpośrednio na lotnisku w Las Palmas.

Atrakcje, wynajem samochodu Las Palmas

Stolica Gran Canarii posiada kilka znaczących zabytków. Zwiedzanie warto zacząć od dzielnicy La Vegueta. Jest to centrum starego miasta, w którym zobaczymy zabytkowe domy, Katedrę Świętej Anny i Dom Kolumba. Hiszpańska nazwa tego ostatniego to Casa de Colón. Jest to urokliwy dworek, w którym znajduje się wiele ekspozycji związanych z odkryciem Ameryki oraz konekcjami łączącymi Wyspy Kanaryjskie z kontynentami amerykańskimi. Nazwa budynku wzięła się od faktu iż goszczono w nim jednego z najważniejszych odkrywców XV wieku – Krzysztofa Kolumba. Ciekawą opcją spędzenia czasu w Las Palmas będzie także wybranie się na słynną ulicę Mayor de Triana, na której mieści się wiele interesujących architektonicznie budynków, które mieszczą w sobie klimatyczne restauracje, sklepy z pamiątkami, a także luksusową odzieżą i akcesoriami. Będąc w stolicy Gran Canarii warto także skusić się na odwiedzenie jednej z wielu dyskotek i klubów! Miłośnicy imprez z pewnością mogą spędzić tu kilka dni bawiąc się każdego wieczoru w innym klubie. Po zwiedzeniu miasta i zapoznaniu się z jego życiem nocnym przyda się nieco odpocząć. Będąc w Las Palmas warto odwiedzić jedno z najlepszych miejskich kąpielisk w Europie – Las Canteras. Piasek w blasku słońca mieni się tu na złoto, a bardziej aktywni mają szansę podszkolić się trochę w surfowaniu. Fanom spokojnego wypoczynku proponujemy jednak wybrać się na jedną z plaż poza miastem. W tym celu przyda się Państwu wynajęty samochód aby komfortowo i niezależnie od transportu publicznego wybrać się na wybrane kąpielisko. Wynajem samochodu w Las Palmas i HAPPYCAR z pewnością to Państwu ułatwi.

Okolice Las Palmas wynajętym samochodem

Najbliższą z plaż poza centrum miasta jest El Confital, znajdująca się około 7 km poza miastem. Inna to oddalona o 23 km na południe od Las Palmas Melenara. Mając dużo czasu i będąc w posiadaniu wynajętego samochodu mają Państwo możliwość wybrać się na jakąkolwiek z plaż na Gran Canarii. Nie ma co się ograniczać do tych w okolicach stolicy! Jeśli interesuje Państwa coś więcej niż tylko plażowanie i zwiedzanie Las Palmas, warto wsiąść w wynajęty z HAPPYCAR samochód i przejechać się do innych miast czy atrakcji wyspy. W przypadku gdy nie mają Państwo zbyt wiele wolnego czasu warto odwiedzić zlokalizowany tylko 11 km od Las Palmas ogród botaniczny Viera y Clavijo. Jeśli Państwa urlop jest nieco dłuższy warto odbyć kilka jednodniowych wycieczek w dalsze zakątki wyspy. Proponujemy zacząć od znajdującej się w północnej części Gran Canarii jaskini Pintada oraz muzeum i parku archeologicznego związanych z tym miejscem. Jaskinię odkryto pod koniec XIX wieku, a malunki z której słynie pochodzą z okresu między XI, a XIII wiekiem naszej ery. Po odwiedzeniu jaskini wskazana jest kontynuacja podróży w kierunku południowo-zachodnim, ku drodze numer GC-200 ,z której to podziwiać możemy majestatyczne, schodzące do Oceanu Atlantyckiego klify. Warto odwiedzić także znajdujące się na południu miasto Maspalomas będące konkurencyjnym dla Las Palmas kurortem. Poza plażami i miejskimi atrakcjami warto tu także odwiedzić ogromne malownicze wydmy, stanowiące relikt Sahary pochodzący jeszcze z czasów kiedy to Wyspy Kanaryjskie wchodziły w skład kontynentu Afrykańskiego.

Jak widać wynajęcie samochodu w Las Palmas niesie ze sobą wiele korzyści, dlatego warto sprawdzić ofertę HAPPYCAR i zarezerwować samochód już dziś!