Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Las Palmas

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 14 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 11 gru 2018, 11:56 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Las Palmas

Mały samochód

Mały samochód

Od 14 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 gru 2018, 11:56 .

Ta oferta została znaleziona 11 gru 2018, 11:56 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 18 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 gru 2018, 11:56 .

Ta oferta została znaleziona 11 gru 2018, 11:56 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 54 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2018, 05:23 .

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2018, 05:23 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 61 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2018, 04:44 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2018, 04:44 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Las Palmas

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Las Palmas:

4.4 do 5 (166 oceny)

(5 do 5)
Wszystko w porzadku, podziekowania dla Pan ktore wydawaly auto i dla duetu ktory przyjmowal odbior.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan L.- 14 gru 2018, 20:03
(5 do 5)
Wszystko
Ocena wynajętego samochodu przez Daniel G.- 11 gru 2018, 12:57
(4.5 do 5)
Prosty system rezerwacji i cena.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk C.- 08 gru 2018, 08:55

Wypożyczalnia samochodów Las Palmas

Tanie wynajęcie samochodu w Las Palmas

Las Palmas to stolica i największe miasto Gran Canarii, jednej z wysp hiszpańskiego archipelagu Wysp Kanaryjskich. Miasto zamieszkuje ponad 380 tysięcy osób. Klimat panujący na wyspie jak i w mieście z uwagi na bliskie położenie względem kontynentu afrykańskiego charakteryzuje się występowaniem gorącego pustynnego powietrza. Jest tu ciepło przez cały rok i zdaniem naukowców z Uniwersytetu w Syrakuzach Las Palmas posiada najlepszy klimat na świecie! Brzmi zachęcająco? Jeśli tak zachęcamy Państwa do wynajęcie samochodu z Las Palmas za pośrednictwem HAPPYCAR już dziś, gdyż zwiedzanie miasta, jego okolicy jak i całej Gran Canarii właśnie z pomocą tego środka transportu jest najbardziej komfortową opcją. Szczególnie wygodne będzie przejęcie samochodu bezpośrednio na lotnisku w Las Palmas.

Atrakcje, wynajem samochodu Las Palmas

Stolica Gran Canarii posiada kilka znaczących zabytków. Zwiedzanie warto zacząć od dzielnicy La Vegueta. Jest to centrum starego miasta, w którym zobaczymy zabytkowe domy, Katedrę Świętej Anny i Dom Kolumba. Hiszpańska nazwa tego ostatniego to Casa de Colón. Jest to urokliwy dworek, w którym znajduje się wiele ekspozycji związanych z odkryciem Ameryki oraz konekcjami łączącymi Wyspy Kanaryjskie z kontynentami amerykańskimi. Nazwa budynku wzięła się od faktu iż goszczono w nim jednego z najważniejszych odkrywców XV wieku – Krzysztofa Kolumba. Ciekawą opcją spędzenia czasu w Las Palmas będzie także wybranie się na słynną ulicę Mayor de Triana, na której mieści się wiele interesujących architektonicznie budynków, które mieszczą w sobie klimatyczne restauracje, sklepy z pamiątkami, a także luksusową odzieżą i akcesoriami. Będąc w stolicy Gran Canarii warto także skusić się na odwiedzenie jednej z wielu dyskotek i klubów! Miłośnicy imprez z pewnością mogą spędzić tu kilka dni bawiąc się każdego wieczoru w innym klubie. Po zwiedzeniu miasta i zapoznaniu się z jego życiem nocnym przyda się nieco odpocząć. Będąc w Las Palmas warto odwiedzić jedno z najlepszych miejskich kąpielisk w Europie – Las Canteras. Piasek w blasku słońca mieni się tu na złoto, a bardziej aktywni mają szansę podszkolić się trochę w surfowaniu. Fanom spokojnego wypoczynku proponujemy jednak wybrać się na jedną z plaż poza miastem. W tym celu przyda się Państwu wynajęty samochód aby komfortowo i niezależnie od transportu publicznego wybrać się na wybrane kąpielisko. Wynajem samochodu w Las Palmas i HAPPYCAR z pewnością to Państwu ułatwi.

Okolice Las Palmas wynajętym samochodem

Najbliższą z plaż poza centrum miasta jest El Confital, znajdująca się około 7 km poza miastem. Inna to oddalona o 23 km na południe od Las Palmas Melenara. Mając dużo czasu i będąc w posiadaniu wynajętego samochodu mają Państwo możliwość wybrać się na jakąkolwiek z plaż na Gran Canarii. Nie ma co się ograniczać do tych w okolicach stolicy! Jeśli interesuje Państwa coś więcej niż tylko plażowanie i zwiedzanie Las Palmas, warto wsiąść w wynajęty z HAPPYCAR samochód i przejechać się do innych miast czy atrakcji wyspy. W przypadku gdy nie mają Państwo zbyt wiele wolnego czasu warto odwiedzić zlokalizowany tylko 11 km od Las Palmas ogród botaniczny Viera y Clavijo. Jeśli Państwa urlop jest nieco dłuższy warto odbyć kilka jednodniowych wycieczek w dalsze zakątki wyspy. Proponujemy zacząć od znajdującej się w północnej części Gran Canarii jaskini Pintada oraz muzeum i parku archeologicznego związanych z tym miejscem. Jaskinię odkryto pod koniec XIX wieku, a malunki z której słynie pochodzą z okresu między XI, a XIII wiekiem naszej ery. Po odwiedzeniu jaskini wskazana jest kontynuacja podróży w kierunku południowo-zachodnim, ku drodze numer GC-200 ,z której to podziwiać możemy majestatyczne, schodzące do Oceanu Atlantyckiego klify. Warto odwiedzić także znajdujące się na południu miasto Maspalomas będące konkurencyjnym dla Las Palmas kurortem. Poza plażami i miejskimi atrakcjami warto tu także odwiedzić ogromne malownicze wydmy, stanowiące relikt Sahary pochodzący jeszcze z czasów kiedy to Wyspy Kanaryjskie wchodziły w skład kontynentu Afrykańskiego.

Jak widać wynajęcie samochodu w Las Palmas niesie ze sobą wiele korzyści, dlatego warto sprawdzić ofertę HAPPYCAR i zarezerwować samochód już dziś!