Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Hamburg Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 59 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 lut 2019, 10:31 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Hamburg Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 59 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 10:31 .

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 10:31 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 67 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 77 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 132 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 04:10 .

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 04:10 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Hamburg Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Hamburg Airport:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 21 lip 2015, 07:51
(4.4 do 5)
Duży wybór miejsc podróży, podstawiaja samochód pod hotel czy lotnisko.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadek P.- 21 lip 2015, 09:47
(4.2 do 5)
Duży wybór ofert.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan Sz.- 21 lip 2015, 22:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Hamburg Airport

Port Lotniczy w Hamburgu leży 8 km od miasta i obsługuje połączenia międzynarodowe. Jest to czwarte co do wielkości lądowisko w Niemczech, a jednocześnie najstarsze.  Lotnisko jest na tyle duże, że jednocześnie jest w stanie obsłużyć niemalże 53 samoloty.

Transport do Hamburga – rent a car Hamburg

Na terenie lotniska można wsiąść w autobusy publiczne, bądź w busy prywatne. Najlepszym rozwiązaniem jednak będzie wypożyczenie samochodu na lotnisku w Hamburgu. Dzięki temu zyskają Państwo niezależność w podróżowaniu i komfort jazdy. Przy lotnisku przebiegają trzy autostrady A1, A7 oraz A24, które poprowadzą Państwa do miasta lub wgłąb Niemiec. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Hamburgu wraz z HAPPYCAR z chęcią pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód. Na lotnisku stacjonują takie wypożyczalnie jak Avis, Europcar, Hertz, Sixt i Terstappen.

Przejazd do Hamburga

Hamburg to piękne miasto w północnych Niemczech. Miasto oferuje wiele atrakcji dla turystów. Dzisiejszy ratusz został wybudowany na miejscu starego, który spłonął w 1842 roku. To co wyróżnia ratusz, to bogato zdobiona fasada, wzdłuż której ustawionych jest 20 posągów cesarzy. Znajduje się on w centrum miasta, gdzie możemy ujrzeć również dom towarowy z najdroższymi butikami w mieście. Reeperbahn to znana na całym świecie ulica czerwonych latarni, na której znajduje sie także wiele klubów, dyskotek, barów, teatrów, kabaretów, w bocznych uliczkach znajdują się takie miejsca jak Plac Beatelsów (zespół grał w lokalnych klubach, zanim stał się sławny na całym świecie), najsłynniejsza komenda niemieckiej policji-Davidwache i Panoptikum z woskowymi figurami. Na Reeperbahn można parkować w każdym dowolonym miejscu, dlatego podróż samochodem jest jak najbardziej odpowiednia. Fischmarkt czyli Targ Rybny każdej niedzieli oferuje rozmaite produkty, takie jak świeże owoce, ryby, kwiaty po znacznie korzystniejszych cenach niż w sklepie. Odwiedzając Fischmarkt warto przyjść bez śniadania, gdyż w niedzielny poranek trzeba spróbować typowo hamburskiego śniadania -  Backfischbrötchen, czyli bułki z rybą przyrządzoną na wiele sposobów. Obok licznych ofert produktowych, grana jest tu także muzyka na żywo, która niejednego porwie do tańca. Pod każdym względem opłaca się wynająć samochód w Hamburgu, aby móc poczuć klimat tego miejsca. Z pomocą wynajętego samochodu mogą Państwo odwiedzić także liczne muzea znajdujące się w Hamburgu. Dobrym pomysłem jest Miniaturwunderland, w którym do obejrzenia są miniturowe modele kolejek, domków i wielu innych pojazdów. Muzeum jest gratką nie tylko dla najmłodszych, ale i starszych odwiedzających. Można także doświadczyć życia osoby niewidomej w muzeum „Dialog im Dunklen” (dialog w ciemności). Ciekawym jest także „Hamburg Dungeon” lub balet „Król Lew”. Speicherstadt to obszar położony w okolicach portu. Jest największym na świecie kompleksem powiązanych ze sobą magazynów. Historia magazynów ma ponad sto lat i powstały one po decyzji utworzenia w Hamburgu portu wolnocłowego. Dzisiaj na terenie Speicherstadt powstała nowoczesna dzielnica HafenCity.

Zwiedzanie okolic

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Hamburgu zagwarantuje Państwu niezapomniany urlop. Najlepiej jest zacząć podróż w śródmieściu, gdzie można także udać się na mały shopping ulicą Mönckebergstraße. Tu znajduje się większość różnorodnych sklepów. Także w HafenCity czeka na Państwa nie lada gratka jeśli chodzi o szał zakupowy. Niezapomniane wieczory spędzą Państwo na znanej Reeperbahn lub w jednym z alternatywnych barów. Jeżeli lubią Państwo pokonywać kilometry po niemieckich autostradach, warto wybrać się do Berlina. Dzięki wynajętemu samochodowi podróż nie będzie się dłużyć, a spontaniczny wypad do stolicy Niemiec z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Jeżeli jednak chcą Państwo uniknąć wielkomiejskości w Berlinie, ciekawą alternatywą będzie podróż do równie pięknego miasta –  Bremen i leżącego nieopodal dużo mniejszego, ale jakże klimatycznego Bremerhaven. Wynajęcie samochodu w Hamburgu sprawdzi się , aby udać się do równie ciekawego, oddalonego na północ od Hamburga o 90 km, miasta Kiel (Kilonia). Jest to miasto typowo uniwersyteckie, ale i również portowe. Warto odwiedzić Kilonię w czerwcu podczas Kieler Woche, kiedy w mieście odbywają się regaty. Jest to jedna z największych imprez żeglarskich na świecie, a na pewno w Europie. Regatom towarzyszom koncerty, parady i zabawy do białego rana.

HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa oferty samochodów różnych przewoźników. Wystarczy tylko odwiedzić nasz portal i wybrać auto w odpowiednim terminie, a następnie przejąć je na lotnisku w Hamburgu i cieszyć się urlopem.