Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Hamburg Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 59 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 lut 2019, 10:31 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Hamburg Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 59 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 10:31 .

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 10:31 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 67 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 77 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 06:09 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 132 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 04:10 .

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 04:10 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Hamburg Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Hamburg Airport:

5 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 21 lip 2015, 07:51
(4.4 do 5)
Duży wybór miejsc podróży, podstawiaja samochód pod hotel czy lotnisko.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadek P.- 21 lip 2015, 09:47
(4.2 do 5)
Duży wybór ofert.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan Sz.- 21 lip 2015, 22:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Hamburg Airport

Port Lotniczy w Hamburgu leży 8 km od miasta i obsługuje połączenia międzynarodowe. Jest to czwarte co do wielkości lądowisko w Niemczech, a jednocześnie najstarsze.  Lotnisko jest na tyle duże, że jednocześnie jest w stanie obsłużyć niemalże 53 samoloty.

Transport do Hamburga – rent a car Hamburg

Na terenie lotniska można wsiąść w autobusy publiczne, bądź w busy prywatne. Najlepszym rozwiązaniem jednak będzie wypożyczenie samochodu na lotnisku w Hamburgu. Dzięki temu zyskają Państwo niezależność w podróżowaniu i komfort jazdy. Przy lotnisku przebiegają trzy autostrady A1, A7 oraz A24, które poprowadzą Państwa do miasta lub wgłąb Niemiec. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Hamburgu wraz z HAPPYCAR z chęcią pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód. Na lotnisku stacjonują takie wypożyczalnie jak Avis, Europcar, Hertz, Sixt i Terstappen.

Przejazd do Hamburga

Hamburg to piękne miasto w północnych Niemczech. Miasto oferuje wiele atrakcji dla turystów. Dzisiejszy ratusz został wybudowany na miejscu starego, który spłonął w 1842 roku. To co wyróżnia ratusz, to bogato zdobiona fasada, wzdłuż której ustawionych jest 20 posągów cesarzy. Znajduje się on w centrum miasta, gdzie możemy ujrzeć również dom towarowy z najdroższymi butikami w mieście. Reeperbahn to znana na całym świecie ulica czerwonych latarni, na której znajduje sie także wiele klubów, dyskotek, barów, teatrów, kabaretów, w bocznych uliczkach znajdują się takie miejsca jak Plac Beatelsów (zespół grał w lokalnych klubach, zanim stał się sławny na całym świecie), najsłynniejsza komenda niemieckiej policji-Davidwache i Panoptikum z woskowymi figurami. Na Reeperbahn można parkować w każdym dowolonym miejscu, dlatego podróż samochodem jest jak najbardziej odpowiednia. Fischmarkt czyli Targ Rybny każdej niedzieli oferuje rozmaite produkty, takie jak świeże owoce, ryby, kwiaty po znacznie korzystniejszych cenach niż w sklepie. Odwiedzając Fischmarkt warto przyjść bez śniadania, gdyż w niedzielny poranek trzeba spróbować typowo hamburskiego śniadania -  Backfischbrötchen, czyli bułki z rybą przyrządzoną na wiele sposobów. Obok licznych ofert produktowych, grana jest tu także muzyka na żywo, która niejednego porwie do tańca. Pod każdym względem opłaca się wynająć samochód w Hamburgu, aby móc poczuć klimat tego miejsca. Z pomocą wynajętego samochodu mogą Państwo odwiedzić także liczne muzea znajdujące się w Hamburgu. Dobrym pomysłem jest Miniaturwunderland, w którym do obejrzenia są miniturowe modele kolejek, domków i wielu innych pojazdów. Muzeum jest gratką nie tylko dla najmłodszych, ale i starszych odwiedzających. Można także doświadczyć życia osoby niewidomej w muzeum „Dialog im Dunklen” (dialog w ciemności). Ciekawym jest także „Hamburg Dungeon” lub balet „Król Lew”. Speicherstadt to obszar położony w okolicach portu. Jest największym na świecie kompleksem powiązanych ze sobą magazynów. Historia magazynów ma ponad sto lat i powstały one po decyzji utworzenia w Hamburgu portu wolnocłowego. Dzisiaj na terenie Speicherstadt powstała nowoczesna dzielnica HafenCity.

Zwiedzanie okolic

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Hamburgu zagwarantuje Państwu niezapomniany urlop. Najlepiej jest zacząć podróż w śródmieściu, gdzie można także udać się na mały shopping ulicą Mönckebergstraße. Tu znajduje się większość różnorodnych sklepów. Także w HafenCity czeka na Państwa nie lada gratka jeśli chodzi o szał zakupowy. Niezapomniane wieczory spędzą Państwo na znanej Reeperbahn lub w jednym z alternatywnych barów. Jeżeli lubią Państwo pokonywać kilometry po niemieckich autostradach, warto wybrać się do Berlina. Dzięki wynajętemu samochodowi podróż nie będzie się dłużyć, a spontaniczny wypad do stolicy Niemiec z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Jeżeli jednak chcą Państwo uniknąć wielkomiejskości w Berlinie, ciekawą alternatywą będzie podróż do równie pięknego miasta –  Bremen i leżącego nieopodal dużo mniejszego, ale jakże klimatycznego Bremerhaven. Wynajęcie samochodu w Hamburgu sprawdzi się , aby udać się do równie ciekawego, oddalonego na północ od Hamburga o 90 km, miasta Kiel (Kilonia). Jest to miasto typowo uniwersyteckie, ale i również portowe. Warto odwiedzić Kilonię w czerwcu podczas Kieler Woche, kiedy w mieście odbywają się regaty. Jest to jedna z największych imprez żeglarskich na świecie, a na pewno w Europie. Regatom towarzyszom koncerty, parady i zabawy do białego rana.

HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa oferty samochodów różnych przewoźników. Wystarczy tylko odwiedzić nasz portal i wybrać auto w odpowiednim terminie, a następnie przejąć je na lotnisku w Hamburgu i cieszyć się urlopem.