Wypożyczalnia Samochodów Brema

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 69 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 12 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 sie 2020, 04:11 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Brema

Mały samochód

Mały samochód

Od 69 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 77 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 89 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 110 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 04:11 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Brema

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Brema:

5 do 5 (210 oceny)

(5 do 5)
Trafiłem pod właściwy adres!
Ocena wynajętego samochodu przez Luka R.- 17 lip 2015, 06:19
(5 do 5)
Wszystko było w porządku, dziękuję happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna D.- 17 lip 2015, 23:33
(4 do 5)
Obszerny zakres dostepnych usług, pani z obsługi telefonicznej umiala odpowiedziec na każde pytanie, rezerwacja bezproblemowa.
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna G.- 18 lip 2015, 04:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Brema

Tanie wynajęcie samochodu Brema

Miasto Brema i jego okolice można bardzo łatwo i wygodnie zwiedzić samochodem. Znajduje się tu wiele zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć. Miasto jest otoczone przez rzekę Wezerę, i oferuje zwiedzającym wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu oraz na podziwianie zabytków miasta. Jadąc do Bremy mają Państwo gwarancję, że oczarują się nią od pierwszego wejrzenia. HAPPYCAR pomoże dobrać najlepszy samochód w dogodnej dla Państwa ofercie.

Informacje, wynajem samochodu Brema

Położona jest w północnych Niemczech, jest stolicą najmniejszego kraju związkowego o tej samej nazwie, do którego należy także Bremerhaven. Miasto Brema jest dużym ośrodkiem przemysłowym, a port w Bremerhaven to jeden z największych portów morskich w Niemczech. Od VIII wieku miasto jest biskupstwem, a w roku 1260 Brema przystąpiła do Hanzy, co pomogło w zdobyciu większych wpływów i bogactwa. Ze względu na niewystarczającą na zanurzenia statku ilość wody, port został przeniesiony do Bremerhaven, tak więc Bremen i Bremerhaven tworzą wspólnie dwu miastowy kraj związkowy. Do Bremen mogą Państwo dojechać wypożyczonym samochodem z Polski, bądź znaleźć bezpośrednie połączenie lotnicze, gdyż miasto posiada port lotniczy Bremen.

Wycieczka po Bremie wynajętym samochodem

Najbardziej wyrazistym zabytkiem miasta jest powstała w 1404 statua rycerza Rolanda. Stoi ona na bremeńskim rynku między ratuszem a budynkiem kupców. Statua jest uznawana za jeden z najstarszych posągów Rolanada znajdujący się na terenie Niemiec. Jest on symbolem niezależności hanzeatyckiego miasta Bremy. W 2004 roku wpisano posąg na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ze względu na to, że historia Rolanda nie jest do końca pewna, krąży o nim wiele legend. W środku historycznego starego miasta znajduje się dużo więcej zabytków, jak np. Katedra św. Piotra. Położona przy Marktplatz, została zbudowana głównie z piaskowca w stylu romańskim, a następnie przebudowana w stylu gotyckim. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich aczkolwiek bardzo ciekawych muzeów. Możecie Państwo także natrafić na pomnik czterech muzykantów z Bremy, nawiązujący do bajki dla dzieci o czterech zwierzętach-muzykantach. Również Bremerhaven nie powinno brakować na liście zwiedzania. Jeśli zachcą Państwo odwiedzić Bremen w ciągu zimy, powinni Państwo koniecznie wstąpić do jednej z wielu uroczych kafejek i spróbować Bremer Klaben (rodzaj tutejszego ciasta). To jest ulubiony wypiek zimowy, dlatego nie powinno go zabraknąć podczas wycieczki po mieście. Spektakularne wrażenie robi również Ratusz, w którym odbywają się wszelkie uroczystości związane z miastem i regionem. Wynajem samochodu w Bremie to na pewno dobra decyzja!

Podróż po okolicach Bremy

Wynajem samochodu w Bremie to możliwość szybkiego i komfortowego dotarcia do celu podróży. Mając do dyspozycji samochód mogą Państwo indywidualnie wybrać dzień i cel podróży. Dzięki temu są Państwo niezależni od publicznych środków transportu, co zdecydowanie ułatwia urlop. Wypożyczenie samochodu w Bremie to świetne rozwiązanie, jeżeli chcą Państwo zobaczyć poza Bremą, nieco większy kawałek Niemiec. Koniecznością jest udanie się do Bremerhaven, gdzie znajduje się najdłuższy port kontenerowy na świecie, mogący pomieścić 14 statków kontenerowych. Ilość załadunkowa z Bremerhaven może zdecydowanie konkurować z takimi portami jak Hamburg i Rotterdam. Dalsze okolice Bremen również mają do zaoferowania wiele atrakcyjnych celów do zwiedzania i pomysłów na wycieczki. W trakcie krótkiego czasu mogą Państwo za pomocą wynajem samochodu Bremen dojechać do wielu ciekawych miejsc. Co by powiedzieli Państwo na mały wypad do Lilienthal? To niewielka miejscowość wypoczynkowa położona blisko Bremen, która w ostatnich latach urosła do rangi najchętniej odwiedzanego miasteczka na podróż jednodniową. Obok wielu małych kościołów ze wspaniałymi ogrodami, Lilienthal oferuje także wiele możliwości spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Począwszy od spływów kajakowych i grania w golfa, a skończywszy na wycieczkach przyrodniczych. Ciekawym rozwiązaniem na jednodniową wycieczkę będzie również Hamburg. Jest to drugie miasto w Niemczech pod względem wielkości i mieszkańców, do którego dojedziemy w półtorej godziny autostradą A1. Miasto jest fuzją nowoczesności i ciekawej historii. Warto odwiedzić w nim port, oraz przejść się po centrum, gdzie urzeknie nas ratusz i niezliczona ilość mostków. W niewielkiej odległości znajduje się również Hanower. W zależności jak zaplanują Państwo swoją podróż, z wynajętym Bremen samochodem są Państwo na dobrej drodze!