Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Bremen Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 179 zł za dzień
Klasa luksusowa

Tani przykład cenowy Klasa luksusowa

przy 31 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 30 lis 2017, 08:40 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bremen Airport

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 179 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 lis 2017, 08:40 .

Ta oferta została znaleziona 30 lis 2017, 08:40 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bremen Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bremen Airport:

4.7 do 5 (64 oceny)

(5 do 5)
Bezproblemowa obsługa, niska cena, dograne warunki rezerwacji z wypożyczalnią. Pomimo drobnych zmian umowa z HAPPYCAR okazała się ważniejsza od warunków wypożyczalni. Duży plus.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian J.- 05 gru 2017, 16:27
(5 do 5)
Happy car pozwolilo mi nawet w ostatbiej chwili zarezerwowac latwo samochod. Bylo to latwe, szybkie i tanie.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna H.- 28 lis 2017, 14:01
(5 do 5)
Auto o swych wymiarach zdało egzamin do parkowania i sprawnego poruszania się w wąskich uliczkach Katani gdzie nigdy nie miałem jeździć w takich warunkach .
Ocena wynajętego samochodu przez Leonard S.- 23 lis 2017, 19:41

Wypożyczalnia samochodów Bremen Airport

Port lotniczy w Bremie znajduje się 3 km od centrum miasta i obsługuje około 3 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko odprawia loty po Europie i do północnej części Afryki. Lądowisko w Bremie było początkowo testowym, jednakże w okresie międzywojennym zostało otwarte do użytku publicznego i obsługiwało loty cywilne. Port lotniczy posiada tylko jeden terminal, w którym pasażerowie znajdą restauracje, sklepy i punkty obsługi pasażerów. Na lotnisku istnieje możliwość odwiedzenia Muzeum Awiacji – the Bremenhalle.

Przejazd do Bremy – Rent a car Bremen

HAPPYCAR ma dla Państwa ciekawe oferty wynajmu samochodu na lotnisku w Bremie. Wystarczy zapoznać się z naszymi sugestiami, wybrać odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie i odebrać auto zaraz po dotarciu na lotnisko. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Bremie wraz z HAPPYCAR pomogą Państwu cieszyć się wyjazdem od samego początku. Nie będą Państwo zależni od transportu publicznego, ani oczekiwania na taksówkę. Wyruszą Państwo w podróż w odpowiedniej dla Państwa porze dnia czy nocy. Będą mogli Państwo cieszyć się komfortem jazdy po niemieckich autostradach i niezależnością w planowaniu wycieczek.

Atrakcje w Bremie

Ponad tysiącletnie miasto w północnych Niemczech przyciąga wielu turystów. W lutym wszyscy bawią się do rytmów samby na festiwalu, organizowanym przez miasto. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich muzeów, aczkolwiek bardzo ciekawych. Spektakularne wrażenie robi również Ratusz, w którym odbywają się wszelkie uroczystości związane z miastem i regionem. Najbardziej charakterystycznym punktem na mapie miasta jest pomnik Rolanda, który znajduje się na bremeńskim rynku, tuż obok ratusza. Posąg został umieszczony na liście UNESCO, więc tym bardziej warto odwiedzić Rolanda, będąc w Bremie. W środku historycznego starego miasta znajduje się dużo więcej zabytków, jak np. Katedra św. Piotra. Położona przy Marktplatz, została zbudowana głównie z piaskowca w stylu romańskim, a następnie przebudowana w stylu gotyckim. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich muzeów, aczkolwiek bardzo ciekawych. Możecie Państwo także natrafić na pomnik czetrech muzykantów z Bremy, nawiązujący do bajki dla dzieci o czterech zwierzętach-muzykantach.

Wynajętym samochodem po okolicy Bremy

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Bremie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, lubiących być w drodze. Sama Brema, jak i okolice oferują wiele atrakcji, tak więc aby zdążyć zwiedzić jak najwięcej, wynajęcie samochodu będzie dobrym pomysłem. Warto podjechać do Bremerhaven, miasta portowego, do którego wpływają kontenery z całego świata. Bez problemu może konkurować z portami w Hamburgu czy Rotterdamie. Zwiedziwszy już port, można udać się na spacer po jakże przytulnej starówce, a następnie wsiąść w samochód i ruszyć w stronę Hamburga. Miasto zachwyca niemalże każdego turystę swoimi uliczkami, zielonym dachem pokrywającym większość budynków w historycznej części miasta, jak również ilością mostków. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Bremie zagwarantuje nam również szybka podróż do Hanoweru, oddalonego o 135 km od Bremy. W zależności jak zaplanują Państwo swoją podróż, z wynajem samochodu Bremen są Państwo na dobrej drodze!

HAPPYCAR zaprasza do zapoznania się z ofertą i zarezerwowania odpowiedniego samochodu, aby wyjazd do Bremy i w jej okolice był udany i przyjemny!