Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Bremen Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 64 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2018, 09:19 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bremen Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 64 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2018, 09:19 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2018, 09:19 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 81 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2018, 09:19 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2018, 09:19 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 95 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2018, 09:19 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2018, 09:19 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 114 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2018, 01:59 .

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2018, 01:59 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bremen Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bremen Airport:

4.7 do 5 (166 oceny)

(5 do 5)
Wszystko w porzadku, podziekowania dla Pan ktore wydawaly auto i dla duetu ktory przyjmowal odbior.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan L.- 14 gru 2018, 20:03
(5 do 5)
Wszystko
Ocena wynajętego samochodu przez Daniel G.- 11 gru 2018, 12:57
(4.5 do 5)
Prosty system rezerwacji i cena.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk C.- 08 gru 2018, 08:55

Wypożyczalnia samochodów Bremen Airport

Port lotniczy w Bremie znajduje się 3 km od centrum miasta i obsługuje około 3 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko odprawia loty po Europie i do północnej części Afryki. Lądowisko w Bremie było początkowo testowym, jednakże w okresie międzywojennym zostało otwarte do użytku publicznego i obsługiwało loty cywilne. Port lotniczy posiada tylko jeden terminal, w którym pasażerowie znajdą restauracje, sklepy i punkty obsługi pasażerów. Na lotnisku istnieje możliwość odwiedzenia Muzeum Awiacji – the Bremenhalle.

Przejazd do Bremy – Rent a car Bremen

HAPPYCAR ma dla Państwa ciekawe oferty wynajmu samochodu na lotnisku w Bremie. Wystarczy zapoznać się z naszymi sugestiami, wybrać odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie i odebrać auto zaraz po dotarciu na lotnisko. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Bremie wraz z HAPPYCAR pomogą Państwu cieszyć się wyjazdem od samego początku. Nie będą Państwo zależni od transportu publicznego, ani oczekiwania na taksówkę. Wyruszą Państwo w podróż w odpowiedniej dla Państwa porze dnia czy nocy. Będą mogli Państwo cieszyć się komfortem jazdy po niemieckich autostradach i niezależnością w planowaniu wycieczek.

Atrakcje w Bremie

Ponad tysiącletnie miasto w północnych Niemczech przyciąga wielu turystów. W lutym wszyscy bawią się do rytmów samby na festiwalu, organizowanym przez miasto. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich muzeów, aczkolwiek bardzo ciekawych. Spektakularne wrażenie robi również Ratusz, w którym odbywają się wszelkie uroczystości związane z miastem i regionem. Najbardziej charakterystycznym punktem na mapie miasta jest pomnik Rolanda, który znajduje się na bremeńskim rynku, tuż obok ratusza. Posąg został umieszczony na liście UNESCO, więc tym bardziej warto odwiedzić Rolanda, będąc w Bremie. W środku historycznego starego miasta znajduje się dużo więcej zabytków, jak np. Katedra św. Piotra. Położona przy Marktplatz, została zbudowana głównie z piaskowca w stylu romańskim, a następnie przebudowana w stylu gotyckim. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich muzeów, aczkolwiek bardzo ciekawych. Możecie Państwo także natrafić na pomnik czetrech muzykantów z Bremy, nawiązujący do bajki dla dzieci o czterech zwierzętach-muzykantach.

Wynajętym samochodem po okolicy Bremy

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Bremie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, lubiących być w drodze. Sama Brema, jak i okolice oferują wiele atrakcji, tak więc aby zdążyć zwiedzić jak najwięcej, wynajęcie samochodu będzie dobrym pomysłem. Warto podjechać do Bremerhaven, miasta portowego, do którego wpływają kontenery z całego świata. Bez problemu może konkurować z portami w Hamburgu czy Rotterdamie. Zwiedziwszy już port, można udać się na spacer po jakże przytulnej starówce, a następnie wsiąść w samochód i ruszyć w stronę Hamburga. Miasto zachwyca niemalże każdego turystę swoimi uliczkami, zielonym dachem pokrywającym większość budynków w historycznej części miasta, jak również ilością mostków. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Bremie zagwarantuje nam również szybka podróż do Hanoweru, oddalonego o 135 km od Bremy. W zależności jak zaplanują Państwo swoją podróż, z wynajem samochodu Bremen są Państwo na dobrej drodze!

HAPPYCAR zaprasza do zapoznania się z ofertą i zarezerwowania odpowiedniego samochodu, aby wyjazd do Bremy i w jej okolice był udany i przyjemny!