Wypożyczalnia Samochodów Brema

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 94 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 24 wrz 2020, 09:12 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bremen Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 94 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 103 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 119 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 147 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 09:12 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bremen Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bremen Airport:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
:-) :-) :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula I.- 21 lip 2015, 17:13
(4.5 do 5)
Najlepsza stronka jaką doychczas znalazłam.
Ocena wynajętego samochodu przez Paula E.- 21 lip 2015, 13:22
(4.6 do 5)
Super opcje ubezpieczenia, w przeciwnym razie nawet w przypadku niewielkiej ryski na szybie można pójść z torbami!
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł K.- 21 lip 2015, 08:15
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Brema

Port lotniczy w Bremie znajduje się 3 km od centrum miasta i obsługuje około 3 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko odprawia loty po Europie i do północnej części Afryki. Lądowisko w Bremie było początkowo testowym, jednakże w okresie międzywojennym zostało otwarte do użytku publicznego i obsługiwało loty cywilne. Port lotniczy posiada tylko jeden terminal, w którym pasażerowie znajdą restauracje, sklepy i punkty obsługi pasażerów. Na lotnisku istnieje możliwość odwiedzenia Muzeum Awiacji – the Bremenhalle.

Przejazd do Bremy – Rent a car Bremen

HAPPYCAR ma dla Państwa ciekawe oferty wynajmu samochodu na lotnisku w Bremie. Wystarczy zapoznać się z naszymi sugestiami, wybrać odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie i odebrać auto zaraz po dotarciu na lotnisko. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Bremie wraz z HAPPYCAR pomogą Państwu cieszyć się wyjazdem od samego początku. Nie będą Państwo zależni od transportu publicznego, ani oczekiwania na taksówkę. Wyruszą Państwo w podróż w odpowiedniej dla Państwa porze dnia czy nocy. Będą mogli Państwo cieszyć się komfortem jazdy po niemieckich autostradach i niezależnością w planowaniu wycieczek.

Atrakcje w Bremie

Ponad tysiącletnie miasto w północnych Niemczech przyciąga wielu turystów. W lutym wszyscy bawią się do rytmów samby na festiwalu, organizowanym przez miasto. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich muzeów, aczkolwiek bardzo ciekawych. Spektakularne wrażenie robi również Ratusz, w którym odbywają się wszelkie uroczystości związane z miastem i regionem. Najbardziej charakterystycznym punktem na mapie miasta jest pomnik Rolanda, który znajduje się na bremeńskim rynku, tuż obok ratusza. Posąg został umieszczony na liście UNESCO, więc tym bardziej warto odwiedzić Rolanda, będąc w Bremie. W środku historycznego starego miasta znajduje się dużo więcej zabytków, jak np. Katedra św. Piotra. Położona przy Marktplatz, została zbudowana głównie z piaskowca w stylu romańskim, a następnie przebudowana w stylu gotyckim. By poznać lepiej starówkę mogą Państwo przespacerować się wieloma wąskimi uliczkami, których na starówce nie brakuje. W trakcie spaceru odkryć można także wiele architektonicznych arcydzieł i niewielkich muzeów, aczkolwiek bardzo ciekawych. Możecie Państwo także natrafić na pomnik czetrech muzykantów z Bremy, nawiązujący do bajki dla dzieci o czterech zwierzętach-muzykantach.

Wynajętym samochodem po okolicy Bremy

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Bremie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, lubiących być w drodze. Sama Brema, jak i okolice oferują wiele atrakcji, tak więc aby zdążyć zwiedzić jak najwięcej, wynajęcie samochodu będzie dobrym pomysłem. Warto podjechać do Bremerhaven, miasta portowego, do którego wpływają kontenery z całego świata. Bez problemu może konkurować z portami w Hamburgu czy Rotterdamie. Zwiedziwszy już port, można udać się na spacer po jakże przytulnej starówce, a następnie wsiąść w samochód i ruszyć w stronę Hamburga. Miasto zachwyca niemalże każdego turystę swoimi uliczkami, zielonym dachem pokrywającym większość budynków w historycznej części miasta, jak również ilością mostków. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Bremie zagwarantuje nam również szybka podróż do Hanoweru, oddalonego o 135 km od Bremy. W zależności jak zaplanują Państwo swoją podróż, z wynajem samochodu Bremen są Państwo na dobrej drodze!

HAPPYCAR zaprasza do zapoznania się z ofertą i zarezerwowania odpowiedniego samochodu, aby wyjazd do Bremy i w jej okolice był udany i przyjemny!