Wypożyczalnia Samochodów Hanower

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 94 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 26 wrz 2020, 09:16 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Hannover

Mały samochód

Mały samochód

Od 94 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 09:16 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 09:16 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 103 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 09:16 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 09:16 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 119 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 09:16 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 09:16 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 148 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 12:43 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 12:43 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Hannover

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Hannover:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
miła i szybka obsługa klienta, cany także przystępne, więc ogólnie jestem zadowolony.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan Z.- 19 lip 2015, 07:09
(4.7 do 5)
Szybka rezerwacja.
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł R.- 19 lip 2015, 11:03
(4 do 5)
Jestem zadowolona z usług happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Dagmara R.- 19 lip 2015, 08:07
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Hanower

Hanower to jedno z ważniejszych miast północnych Niemiec. To właśnie tutaj znajdują się zabytki, świadczące o bogatej historii tego państwa, a także nowoczesne centrum targowe. Przyjeżdżając do Hanoweru, warto skorzystać z wypożyczalni samochodów - rozwinięta infrastruktura drogowa sprawia, że poruszanie się po mieście i jego okolicach jest proste i przyjemne.

Informacje ogólne

Miasto ma długą i ciekawą historię. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z roku 1022. Jego nazwa - Honovere, w tłumaczeniu na język polski oznacza "wysoki brzeg rzeki", a swemu usytuowaniu zawdzięcza osiedlanie się rybaków i przewoźników. Hanower, dzięki rozkwitowi handlu, szybko się rozrastał, zyskując na znaczeniu. Mimo, że podczas drugiej wojny światowej wiele zabytków zostało zniszczonych, do dziś pozostało tu wiele historycznie ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. W podróż po mieście warto wybrać się autem. Wypożyczalnie samochodów w Hanowerze ma w swej ofercie wiele modeli, które spełnią oczekiwania zarówno osób podróżujących samotnie, jak i rodzin z dziećmi. Szczególnie wygodne będzie rozpoczęcie swojej podróży już na lotnisku w Hanowerze.

Atrakcje, wynajem samochodu Hanower

Turystyczną ciekawostką jest Stare Miasto, czyli Altstadt. Znajdują się tutaj pozostałości mieszczańskich kamieniczek oraz kościoły - Świętego Klemensa, kościół barokowy Św. Jana oraz wybudowany w XIV kościół gotycki. Warto także wysiąść z samochodu i zwiedzić pochodzący z XV wieku Stary Ratusz oraz dziewiętnastowieczną operę Opernhaus. Atrakcją Starego Miasta jest Flohmarkt, czyli pchli targ, na którym można znaleźć wszystko, czasami nawet bardzo zaskakujące przedmioty. Wybierając się na wycieczkę po mieście, warto zwrócić uwagę na rzeźby Francuza Niki de Saint Phalle. Wzdłuż ulicy Leibnizufer stoją trzy najsłynniejsze prace tego artysty. Są to trzy ogromne rzeźby, przedstawiające kobiety o imionach Caroline, Charlotte oraz Sophie, i upamiętniają najsłynniejsze królowe Hanoweru. Wynajem samochodu w Hanowerze jest bardzo prosty, a wybór odpowiedniego auta umożliwia internetowa porównywarka cenowa. Dzięki niej precyzyjnie można zaplanować wydatki na które składa się wypożyczenie samochodu w Hanowerze. Warto także wcześniej zastanowić się, od czego rozpoczniemy zwiedzanie tego miasta. Atrakcją turystyczną są Królewskie Ogrody Herrenhausen. Założone w XVII wieku, stanowią kopią Ogrodów Wersalu. Podzielone są na cztery różnorodne części - najpopularniejszy to Wielki Ogród, w którym odbywają się ciekawe festiwale i spotkania. Jest także ogród botaniczny, czyli Ogród na Wzgórzu, w którym w 2000 roku postawiono budynek z tropikalnym mikroklimatem. Trzeci to ogród Welfów, który jest częścią Uniwersytetu Leibniza, a ostatni to Georgengarten - utrzymany w angielskim stylu ogród z muzeum malarza, Wilhelma Buscha. Ogromne wrażenie robi obiekt wystawienniczy Messegelände Hannover, który położony jest w samym centrum miasta. Centrum handlowe zajmuje prawie 500 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i składa się z 21 hal wyposażonych, w których zastosowano najnowocześniejsze techniczne rozwiązania. To właśnie tutaj od 1986 roku odbywa się CeBIT, czyli największe na świecie targi IT.

Wypożyczenie samochodu w Hanowerze pozwala zwiedzić w komfortowych warunkach nie tylko miasto, ale także jego okolice. Jadąc na południe od miasta, dotrzeć można do Zamku Marienburg, położonego nad rzeką Leine. Neogotycki zamek w którym mieszkali książęta hanowerscy wybudowany został w XIX wieku. Jest to perła neogotyckiej architektury niemieckiej. Obecnie zamek mimo iż nadal pełni funkcję książęcych rezydencji, został udostępniony zwiedzającym. Znajduje się tutaj muzeum ukazujące historię Królestwa Hanoweru, kaplica oraz restauracja, w której można odpocząć i zjeść wyśmienite dania.

Okolice miasta Hanoweru wynajętym samochodem

Zaledwie 50 kilometrów od Hanoweru znajduje się malownicza miejscowość - Celle, którą warto odwiedzić nie tylko ze względu na piękną starówkę z szachulcowymi domami, kościół, synagogę i Stary Ratusz. Znajduje się tutaj także niezwykle ciekawy budynek - Hoppener Haus. Wybudowana w 1532 roku sześciopiętrowa kamienica zdobiona jest pięknymi ornamentami. W Celle uwagę przyciągają także niezwykłe latarnie. To figury, które odzwierciedlają różne typy charakteru ludzkiego. Te "ludzkie" latarnie potrafią także mówić. Zainstalowane w nich czujniki sprawiają, że przechodnie mogą usłyszeć wiele ciekawych faktów, anegdot i skeczy. Warto również udać się do magicznego Hamburga, który zachwyca swoim ratuszem i dzielnicą Hafen City. Jeżeli jednak wolą Państwo bardziej kameralne miasta to Brema spełni Państwa oczekiwania. Jest to miasto duże ale bardzo przyjemne.

Miasto i jego okolice kryją w sobie wiele niezwykle ciekawych zabytków i miejsc, które warto odwiedzić, a wypożyczalnia samochodów w Hanowerze umożliwia najlepszy transport, gwarantując niezależność, komfort i tempo zwiedzania. Dzięki porównywarce cenowej, można wybrać auto jednej z wielu wiodących firm, między innymi Avis, AutoEurope i AutoEscape.