Wypożyczalnia Samochodów Lipsk

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 113 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 wrz 2020, 03:14 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lipsk

Mały samochód

Mały samochód

Od 113 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 121 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 131 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 162 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 03:14 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lipsk

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lipsk:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Ceny całkiem spoko, obsługa miła.
Ocena wynajętego samochodu przez Kacper D.- 20 lip 2015, 10:44
(4.9 do 5)
Mają naprawdę dobre samochody!
Ocena wynajętego samochodu przez Piotrek L.- 20 lip 2015, 10:59
(4.6 do 5)
Super wyszukiwarka, wypożyczalnia którą znalazłam przez nią rzetelna, wypłacili kaucję, także bez obaw.
Ocena wynajętego samochodu przez Iza G.- 20 lip 2015, 15:07
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Lipsk

Zastanawiają się Państwo, które niemieckie miasto nadaje się na weekendowy wyjazd z rodziną? Z HAPPYCAR przekonają się Państwo, że Lipsk będzie świetnym wyborem. Już dziś zapoznajcie się z naszą ofertą wynajmu samochodu w Lipsku.

Informacje ogólne

Lipsk to miasto niemieckie miasto, znajdujące się w Saksonii. Liczba mieszkańców Lipska przekracza pół miliona, a cała aglomeracja liczy ponad 960 tysięcy osób. Lipsk jest odzwierciedleniem Niemiec, to miasto o ciekawej kulturze, rozwijającej się gospodarce i cenionych na świecie uniwersytetów. Oprócz tego, jest ośrodkiem przemysłu poligraficznego, chemicznego i środków transportu. W lipsku znajdują się fabryki Porsche i BMW. Miasto gwarantuje odwiedzającym niezapomniane chwile, gdyż w swoim zanadrzu ma wiele atrakcji do zaoferowania. Aby dostać się do Lipska, najlepiej skorzystać z portu lotniczego w Dreźnie, wypożyczyć samochód i przejechać do miejsca docelowego – Lipska. Mogą Państwo również dotrzeć do tego pięknego miasta pociągiem, gdyż dworzec główny w tym saskim mieście jest rozbudowany i z pewnością obsługuje dużo połączeń z Polski.

Atrakcje, wynajem samochodu Lipsk

Lipsk, jako miasto z historią posiada piękny rynek, którego najważniejszym punktem jest Stary Rartusz (Altes Rathaus) z sukiennicami. To chyba ta budowla odegrała istotną rolę, względem Krakowa, gdyż miasta mają status partnerskich. Nieopodal można zobaczyć Dom Królewski, który tak jak ratusz utrzymany jest w duchu Renesansu. W Lipsku na początku XX wieku wybudowano Nowy Ratusz (Neues Rathaus), który urzeka swoją architekturą, a to wszystko dzięki wieżyczkom, na które wpuszczani są turyści. Stanowią fantastyczny punkt widokowy. Bardzo ciekawym budynkiem, pod względem architektury jest Federalny Sąd Administracyjny., również utrzymany w renesansowym stylu. Miłośnicy muzyki klasycznej z pewnością wiedzą, że Lipsk jest miejscem szczególnym dla Jana Sebastiana Bacha. To właśnie tutaj wybudowano grób dla kompozytora oraz stworzone zostały muzea, upamiętniające jego twórczość. Na mapie Lipska istnieją dwie znaczące budowle kultu religijnego i muzyki. Kościół św. Tomasza (Thomaskirche) to miejsce działalności Bacha, oraz najstarszego w Niemczech chóru chłopięcego. Drugim kościołem, istotnym dla Bacha był kościół św. Mikołaja, w którym ten wybitny muzyk zadebiutował w roli organisty. Kościół jest ważnym miejscem dla wschodnich Niemiec, gdyż przyczynił się do powstania opozycji do władzy socjalistycznej. Obiekt posiada wspaniałe organy, jedne z największych na terenie Niemiec. Pomnik Bitwy Narodów jest najwyższym pomnikiem w Europie i upamiętnia bitwę okresu napoleońskiego. Wynajem samochodu w Lipsku będzie dobrą okazją, aby wybrać się na przejażdżkę do zoo, które liczy ponad 120 lat. Lipskie zoo uważane jest za fenomen, gdyż jest w posiadaniu bardzo rzadkich gatunków zwierząt, jak np. foki bajkalskie, a akwarium znajdujące się na terenie zoo mieści niemal 35 tyś. litrów wody. Zoo określane jest jako dżungla w środku miasta i jednocześnie jest najstarszym parkiem zoologicznym na świecie. Będąc w Lipsku warto odwiedzić główny dworzec kolejowy, gdyż jest bardzo duży, posiada 26 peronów i tym samym jest jednym z największych i najnowocześniejszych w Europie.

Okolice Lipska wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Lipsku jest świetnym rozwiązaniem dla osób, chcących być niezależnymi od komunikacji publicznej i dla tych, którzy chcą zwiedzić nie tylko miasto, ale i jego okolice. Wynajem samochodu w Lipsku sprawi, że będą Państwo podróżować komfortowo i bez żadnych ograniczeń czasowych związanych z rozkładami jazdy. Saksonia oferuje wiele atrakcji. Warto wybrać się do Drezna, najpiękniejszego miasta Niemiec i zwiedzić Royal Palace czy słynny Zwinger. Następnie, punktem obowiązkowym jest bez wątpienia Park Narodowy Saksońskiej Szwajcarii, który rozciąga się na 36 tyś. hektarów. Główną atrakcją, oprócz zapierających dech w piersiach pomników przyrody jest Basteja, czyli kamienny most wkomponowany w skały piaskowe. Taki spacer z pewnością na długo utkwi nam w pamięci. Osobom, które oprócz klasycznego piękna Saksonii, chcą poznać inny charakter Niemiec polecamy wyprawę do Berlina. Posiadając wynajęty samochód przejażdżka będzie miła i niemęcząca. Berlin, choć to miasto równie historyczne, zdecydowanie różni się od Lipska czy sąsiadującego z nim Drezna. Warto więc odwiedzić te miasta, aby je porównać i poznać różnorodność Niemiec.

Wypożyczenie samochodu w Lipsku to świetna okazja na proste i przyjemne zwiedzanie miasta. Zespół HAPPYCAR zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodów i rezerwację odpowiedniego auta, aby cieszyć się urlopem i komfortem jazdy po niemieckich autostradach.