Wypożyczalnia Samochodów Drezno

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 104 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 wrz 2020, 09:28 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Drezno Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 104 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 113 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 113 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Drezno Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Drezno Lotnisko:

4.7 do 5 (209 oceny)

(4 do 5)
Wszystko przebiegło po mojej myśli.
Ocena wynajętego samochodu przez Gabrysia K.- 17 lip 2015, 08:47
(4.3 do 5)
Happycar to portal spełniający wszelkie wymagania klientów, dostawcy sprawdzeni, miła i rzetelna obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek F- 17 lip 2015, 22:15
(4.7 do 5)
Dziękuję happycar za uratowanie mojego urlopu!!
Ocena wynajętego samochodu przez Edyta J.- 19 lip 2015, 03:15
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Drezno

Drezno jest przepięknym miastem, które ma bardzo dużo do zaoferowania. Jest ono określane jako miasto baroku, sztuki oraz kultury. Jeśli chcą Państwo być bardziej elastyczni i nie być skazanym tylko na komunikację publiczną to mogą Państwo skorzystać z najlepszej oferty proponowanej przez portal HAPPYCAR. Dzięki naszej pomocy na pewno znajdą Państwo najlepszą ofertę wynajmu samochodu.

Rent a car Dresden Airport

Międzynarodowe lotnisko w Dreźnie znajduje się w dzielnicy Klotzsche. Jest ono oddalone od centrum miasta o 9 kilometrów. Rocznie z lotniska korzysta około 1,8 mln osób. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane poprzez sieć autostrad, dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty i wynajęcie najlepszego dla Państwa samochodu na lotnisku w Dreźnie.

Zwiedzanie Drezna wynajętym samochodem na lotnisku w Dreźnie

Drezno jest pięknym niemieckim miastem położonym w Saksonii, jest ono zarazem stolicą tego landu. W Dreźnie mieszka około 530 tysięcy osób. Miasto ma bardzo dużo do zaoferowania. Zabytków w Dreźnie było dużo więcej przed wojną. Niestety, nie wszystkie zostały odbudowane po zbombardowaniu miasta. Jednym z ważniejszych zabytków, które zostały odbudowane, jest Zamek w Dreźnie, znajdujący się w Starym Mieście. Bardzo popularnym miejscem jest „Galeria Obrazów Starych Mistrzów w Dreźnie” („Gemäldegalerie Alte Meister”). Znajduje się w nim jedna z największych kolekcji malarstwa europejskiego na świecie. W tym muzeum znajdą Państwo dzieła wielu mistrzów malarstwa m.in. Rafaela Santi i Albrechta Dürera. Ponadto bardzo dużo ludzi odwiedza „Zielone sklepienie” („Grünes Gewölbe”). Jest to bardzo polularne muzeum złotnictwa i jublilerstwa. Początki muzeum sięgają 1721 roku, zostało ono założone przez Augusta II Mocnego. Muzeum znajduje się w Zamku Rezydencjonalnym w Dreźnie. Polecamy Państwu także wycieczke do „Zwinger”, jest to kompleks budynków z ogrodoem, powstały w czasach późnego baroku. Jest to jeden z najciekawszych budynków barokowaych. Kolejnym ciekawym zabytkiem w mieście jest Kościół Marii Panny. Jest to kościół wyznania luterańskiego. Zaliczany jest także do architektury baroku. Jest on położony na tzw. nowym rynku. Następnym wartym polecenia budynkiem do zobaczenia w Dreźnie, do którego mogą się Państwo udać wynajętym samochodem jest „Opera Sempera” („Semperoper”). Warto jest udać się tam wieczorem, gdyż jest to opera znana ze swej bezbłędnej akustyki i charakterystycznych rzeźb Szekspira, Goethego czy Schillera. Opera znajduje się w na placu teatralnym, w zabytkowym centrum Drezna. W pobliżu przepływa rzeka Łaba. Opera została nazwana imieniem swojego architekta- Gottfrieda Sempera. Ciekawym budynkiem w mieście jest Yedzidze, kiedyś fabryka tytoniu, dzisiaj biurowiec, wybudowany w stylu mauretańsko- secesyjnym na wzór meczetu. Tak więc, budynek swoim wyglądem może zmylić turystów, jednakże z miejscem kultu religijnego Yedzidze nie ma nic wspólnego. Najpiękniejsza mleczarnia na świecie? Taką znajdziecie Państwo w Dreźnie. Mleczarni wyglądem bliżej do pałaców, gdyż cała pokryta jest ozdobnymi kafelkami.

Odkrywanie wynajętym samochodem okolic Drezna

Wynajem samochodu na lotnisku w Dreźnie jest świetną możliwością, gdyż proponujemy Państwu przyjemną wycieczkę po Saksonii. Warto przede wszystkim zwiedzić okolice Łaby. Polecamy także udać się w Góry Połabskie. (Elbsandsteingebrge). W tych miejscach na pewno zaznają Państwo ciszy, są one doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu. Oferują one bardzo dużo szlaków turystycznych. Polecamy także Państwu udanie się w kierunku północno-zachodnim od Drezna, do Lipska. Jest to miasto wielkością zbliżone do Drezna. Miłośnicy muzyki klasycznej z pewnością wiedzą, że Lipsk jest miejscem szczególnym dla Jana Sebastiana Bacha. To właśnie tutaj wybudowano grób dla kompozytora oraz stworzone zostały muzea, upamiętniające jego twórczość. Ponadto w kierunku południowo-zachodnim od Drezna znajduje się nie mniej ciekawe Chemnitz, które także gorąco Państwu polecamy. Poza tym, Skasonia posiada także swój szlak wina- „Saksoński Szlak Wina” („Sächsische Weinstraße”), ma on 55 kilometrów długości, dlatego też dzieki wynajęciu samochodu będą Państwo mieli zdecydowanie łatwiej zwiedzić nie tylko samo piękne Drezno ale i Saksonię. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Dreźnie wraz z HAPPYCAR dopną wszystko na ostatni guzik, aby Państwa urlop należał do tych jak najbardziej udanych.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować sobie najlepszą ofertę wynajmu samochodu z HAPPYCAR. Nasz zespół pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę wynajmu samochodu na lotnisku w Dreźnie, dzięki któremu będą Państwo na pewno zadowolenii zwiedzając miasto jak i całą Saksonię.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży