Wypożyczalnia Samochodów Drezno

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 104 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 wrz 2020, 09:28 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Drezno

Mały samochód

Mały samochód

Od 104 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 113 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 113 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 09:28 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Drezno

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Drezno:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 19 lip 2015, 07:26
(4.9 do 5)
Udało się, tak jak zaplanowałem.
Ocena wynajętego samochodu przez Radosław T.- 19 lip 2015, 20:09
(4.7 do 5)
Ludzie z infolinii pomocni i uprzejmi, dziękuje za odpowiedź na moje wszystkie pytania!
Ocena wynajętego samochodu przez Ola G.- 19 lip 2015, 23:55
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Drezno

Aby przenieść się do czasów baroku w niemieckim wydaniu nie ma lepszej opcji, niż pobyt w jednym z najpiękniejszych, jeśli nie najpiękniejszym mieście Niemiec - Dreźnie. HAPPYCAR już dzisiaj porówna dla Państwa oferty różnych usługodawców, aby mogli Państwo znaleźć dla siebie odpowiedni samochód w dogodnym terminie i cieszyć się w pełni urlopem.

Informacje ogólne

Drezno znajduje się we wschodniej części Niemiec, niedaleko od granicy z Republiką Czech. Miasto liczy ponad 500 tysięcy mieszkańców i jest stolicą landu Saksonia. Drezno było nazywane „Florencją Północy” ze względu na swoją majestatyczną architekturę. Miasto przetrwało niemalże do samego końca II wojny światowej, jednakże w ostatnim okresie wojny zostało zbombardowane przez siły alianckie, w skutek czego większość zabytków runęło, a miasto długo nie miało funduszy, aby się odbudować. Niemniej jednak, miasto stanęło na nogi, czaruje swoją barokową architekturą i wita 10 milionów turystów rocznie, którzy zaczynają swoją podróż już w drezdeńskim porcie lotniczym.

Atrakcje w Dreźnie

Zabytków w Dreźnie było dużo więcej przed wojną. Niestety, nie wszystkie zostały odbudowane po zbombardowaniu miasta. Jednym z ważniejszych zabytków, które zostały odbudowane, jest Zamek w Dreźnie, znajdujący się w Starym Mieście. Jest to świetny przykład architektury renesansowej i barokowowej. Największą uwagę skupia jednak zespół pałacowy Zwinger, który jest jednym z najważniejszych przykładów nurtu rokoko w Europie. Pałac jest wykorzystywany do przechowywania znaczących eksponatów czy też przedmiotów z porcelany. Został on wybudowany na życzenie Augusta II Mocnego na wzór francuskiego Wersalu. Pałac miał charakteryzować się przepychem, majestatem i taki też efekt osiągnął. W mieście znajduje się również dużo zabytków sakralnych, takich jak usytuowana w centrum miasta Katedra św. Trójcy, czy też najbardziej znany zabytek protestanckiej architektury sakralnej – Kościół Marii Panny, znany również jako Kościół Mariacki. Jest to również największy na świecie, obok katedry w Strasbourgu budynek z piaskowca. Architektura kościoła odzwierciedla ducha miasta i architekturę w całym Dreźnie. Miłośnikom sztuki szczególnie poleca się odwiedziny w Albertinum. Jest to Muzeum Państwowych Zbiorów Sztuki, który eksponuje zbiory począwszy od romantyzmu, do współczesności. Wieczorem, warto udać się do Semperoper – opery znanej ze swej bezbłędnej akustyki i charakterystycznych rzeźb Szekspira, Goethego czy Schillera. Ciekawym budynkiem w mieście jest Yedzidze, kiedyś fabryka tytoniu, dzisiaj biurowiec, wybudowany w stylu mauretańsko- secesyjnym, na wzór meczetu. Z powodu pierwszego wrażenia jakie ze sobą niesie, budynek swoim wyglądem może zmylić turystów, jednakże z miejscem kultu religijnego Yedzidze nie ma nic wspólnego. Kolejnym punktem na mapie Drezna są Tarasy Brühla, które ciągną się wzdłuż rzeki Łaby. Osobom lubiącym spacerować koniecznie trzeba przedstawić Großer Garten, czyli największy park w mieście utrzymany w duchu baroku, a jego bukszpanowe, niskie labirynty potwierdzają, iż były częstym motywem epoki. Jeżeli nie dość tam sztuki i wszystkiego co piękne, należy wybrać się na Augustusstrasse, aby zobaczyć malowidło ścienne rozciągające się na ponad sto metrów na jednej ze ścian gmachu Langer Gang. Orszak książęcy, bo tak nazywa się to malowidło jest uważany za największy ceramiczny obraz ścienny, którego łączna powierzchnia wynosi 1000 metrów kwadratowych.

Okolice Drezna wynajętym samochodem

Drezno zachwyca niemalże każdego turystę. Nie sposób przejechać przez miasto niewzruszonym. Uroki Saksonii nie kończą się jednak w Dreźnie. Wypożyczenie samochodu w Dreźnie gwarantuje Państwu więcej tak estetycznych doznań. Wypożyczalnie samochodowe w Dreźnie wraz z HAPPYCAR służą pomocą i z chęcią pomogą Państwu zwiedzić najpiękniejsze zakątki miasta i okolic. Pobliskie miejscowości zachęcają turystów swoimi winnicami, jak np. winnica Zimmerling lub w Radebeul Pałac Wackerbarth. Miłośnikom aktywnego odpoczynku z pewnością spodoba się Saksońska Szwajcaria. Znajduje się tu ponad tysiąc kilometrów tras trekkingowych. Spacerując nie można oprzeć się widokom. Jest to kraina tysiąca skał i rzeki Łaby. Tylko wtajemniczeni wiedzą, gdzie dokładnie znajdują się wgłębienia w skałach, w których podróżnicy mogą bez problemu przenocować. Aby zobaczyć nowoczesność w niemieckim wydaniu, wynajem samochodu w Dreźnie będzie nieocenioną zaletą, bo także dzięki temu sprawnie przedostaniemy się do Berlina. Jeżeli jednak chcemy pozostać w tym spokojnym i malowniczym świecie o bogatej architekturze, dobrym pomysłem będzie przejazd do czeskiej Pragi, która oferuje równie dużo atrakcji lub sąsiadującego Lipska.

Zaplanujcie Państwo swój urlop tak, aby wspominać go przez długie lata. Z HAPPYCAR znajdą Państwo najlepsze oferty wynajmu samochodu w Dreźnie.