Wypożyczalnia Samochodów Helsinki

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 84 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 sie 2020, 05:54 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Helsinki Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 84 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 05:54 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 88 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 05:54 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 109 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 sie 2020, 05:54 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Helsinki Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Helsinki Airport:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 13:22
(4.2 do 5)
Łatwość kontaktu, przez infolinię lub maila.
Ocena wynajętego samochodu przez Mateusz W.- 21 lip 2015, 19:08
(5 do 5)
Samochód był super wyposażony, dużo bajerów, nowoczesna nawigacja, dlatego szybko znaleźliśmy cel podróży.
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja W.- 21 lip 2015, 05:32
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Helsinki

Miedzynarodowe lotnisko w Helsinkach jest największym i najruchliwszym portem lotniczym w Finlandii, znajdującym się ok 20 km na północ od Helsinek. W ostatnich latach lotnisko Helsinki – Vantaa stał się czołowym portem w Europie Północnej, obsługując tym samym loty międzykontynentalne. Helsińske lotnisko jest czesto wybierane przez turystów podróżujących docelowo do stolicy Finlandii, jak również przez tych, udających się do Azji, gdyż jest to najkrótszy korytarz powietrzny na sąsiadujący kontynent. Port lotniczy obsługuje ponad 30 linii lotniczych na dwóch terminalach – krajowym i międzynarodowym. Na terminalach znajduję się liczne restauracje, banki, kantory wymiany walut, jak również strefy medytacji, jak również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Wypożyczenie samochodu w Helsinkach

Wynajem samochodu na lotnisku w Helsinkach jest możliwe, dzięki punktom wypożyczalni aut, znajdujących się w hali przylotów. Do dyspozycji podróżujących są sprawdzone firmy, takie jak Avis, Hertz, Europcar, Budget i Sixt. Transport publiczny na lotnisku w Helsinkach jest różnorodny. Mają Państwo do dyspozycji autobusu, pociągi i taksówki. Aby uniknąć oczekiwania na autobus, bądź wysokich opłat za kurs taksówką, HAPPYCAR służy pomocą przy wyborze wypożyczenia odpowiedniego samochodu. Wynajem samochodu na lotnisku w Helsinkach będzie dobrą opcją, jeśli planują Państwo udać się nie tylko do stolicy, ale i po całym regionie.

Atrakcje w Helsinkach

Będąc w Helsinkach, na pewno nie ma mowy o nudzie. W mieście jest bowiem wiele ciekawych miejsc i zabytków. Mając do dyspozycji wynajem samochodu w Helsinkach, warto udać się do dzielnicy Kruununhaka. Znajdują się tu domy z XVI-XVII wieku, które ocalały z pożaru. Do innych najważniejszych zabytków miasta zalicza się: Senaatintori, czyli plac senacki. Położony jest on w centralnej części Helsinek w bliskim sąsiedztwie Kauppatori, rynku znajdującego się na wschodnim krańcu Esplanadi. Plac Senacki do wieku XIX nie był właściwie placem tylko chaotycznie zabudowanym miejscem. Najpierw na placu wybudowano budynek dla senatu, sądu najwyższego i gabinetu rządowego Wielkiego Księstwa Finlandii. Kolejno swoją siedzibę miał tam rząd kraju. Obecnie swoją siedzibę ma tu premier Finlandii. Po przeciwnej stronie znajduje się Uniwersytet Helsiński. W centralnym miejscu placu znajduje się pomnik cara Aleksandra II. Drugim uniwersytetem w Helsinkach jest Helsingin Yliopisto. Niedaleko brzegu na sześciu wyspach znajduje się Suomenlinna, czyli „Twierdza Fińska” lub „Twierdza Szwedzka”. Jej dawnym zadaniem była obrona Helsinek od strony morza. Obecnie już nie posiada swoich militarnych walorów a jedynie znaczenie kulturowe jako atrakcja turystyczna i zabytek. Twierdza wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na Suomenlinny można dotrzeć promem z rynku głównego, Kauppatori. Wielką atrakcją dla najmłodszych i nie tylko, jest wesołe miasteczko Linnanmäki. Jest to najczęściej odwiedzany cel podróży. Położone w dzielnicy Alpilla, wesołe miasteczko należy do fundacji zbierającej pieniądze na ochronę dzieci. Linnanmäki wyposażone jest w około 40 różnorodnych urządzeń, dodatkowo w automaty do gry, restauracje i kioski. Jednym z największych parków w centrum Helsinek jest Kaivopuisto. W najwyższym miejscu w parku znajduje się obserwatorium astronomiczne Ursa, które jest udostępnione dla zwiedzających. Wieża obserwatorium jest bardzo dobrym punktem orientacyjnym i zarazem jednym z symboli Helsinek. W mieście nie brak także muzeów. Największe zbiory historyczne Finlandii odnaleźć można w Muzeum Narodowym. Ateneum jest największym muzeum sztuki znajdującym się w Finlandii. Do obejrzenia są tu m.in. obrazy Gallena-Kalleli. Järnefelta, Sallinena, van Gogha, Cezanne’a, Chagalla i dużo innych.

Wycieczka w okolice Helsinek

Wynajem samochodów Helsinki daje możliwość zwiedzenia wszystkich najciekawszych zabytków Helsinek, jak i przepięknych krajobrazów w okolicy miasta. Posiadanie samochodu w takim wypadku daje dużą możliwość i swobodę w podejmowaniu decyzji dotyczących celu podróży. Chyba najważniejszą i najpiękniejszą atrakcją okolic Helsinek jest przyroda. Samo miasto także „tonie” w zieleni, ponieważ parki są jego integralną częścią. Łatwo zauważyć, że Finowie przywiązują dużą wagę do natury i życia w harmonii z nią. W obrębie Helsinek znajduje się ponad 300 wysp i wysepek z licznymi zatoczkami i kanałami. Wypożyczenie samochodu w Helsinkach lub na lotnisku zapewni Państwu łatwy sposób rozpoczęcia swojej podróży do oddalonego o niespełna 400 km Sankt Petersburga. Wizyta w tym historycznym rosyjskim mieście urozmaici Państwu podróż po północy Europy. Warto również wybrać się promem do Tallina w Estoni. Miasto ma niezwykły charakter i jest mieszanką kultur: skandynawskiej, rosyjskiej i krajów bałtyckich. Muszą się Państwo o tym przekonać.