Wypożyczalnia Samochodów Tallin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 102 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 15 sie 2020, 05:38 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Tallinn

Mały samochód

Mały samochód

Od 102 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 sie 2020, 05:38 .

Ta oferta została znaleziona 15 sie 2020, 05:38 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 112 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 sie 2020, 05:38 .

Ta oferta została znaleziona 15 sie 2020, 05:38 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 134 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 sie 2020, 05:38 .

Ta oferta została znaleziona 15 sie 2020, 05:38 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Tallinn

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Tallinn:

4.6 do 5 (211 oceny)

(4.6 do 5)
Polecam
Ocena wynajętego samochodu przez Szymon l.- 17 lip 2015, 15:02
(4.3 do 5)
Wszystko ok, poleciłem stronkę moim znajomym!
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia D.- 17 lip 2015, 20:02
(5 do 5)
Szybki i prosty sposób rezerwacji
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia H.- 18 lip 2015, 20:23
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Tallin

Tanie wynajęcie samochodu Tallin

Planują Państwo długi weekend w stolicy Estonii? Nic prostszego! Z HAPPYCAR znajdą Państwo najlepsze oferty samochodów różnych usługodawców i w prosty sposób będą mogli zarezerwować odpowiedni samochód na swój wyjazd.

Informacje Ogólne

Tallin to stolica jednego z bałtyckich krajów – Estonii. Od północy ma ona dostęp do Zatoki Fińskiej przez którą sąsiaduje z Finlandią i jej stolicą, czyli z Helsinkami. Liczba ludności w Tallinie wynosi 440 tysięcy mieszkańców i tym samym czyni Tallin najbardziej zaludnionym miastem w kraju. Mówi się, że Tallin to jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast, jednakże turystów przyciąga nie tylko zabytkami, ale i ciepłą atmosferą i zawiłą historią. Świetne położenie Tallina w przeszłości przysparzało miastu wiele kłopotów. Port nad Zatoką Fińską już wiele lat temu był szlakiem głównych tras handlowych, stąd Dania, Szwecja, Niemcy czy Rosja starały się przejąć kontrolę nad portem i miastem. Choć Estonia jest stosunkowo młodym krajem i swoją wolnością łącznie cieszy się 40 lat, to jest krajem bardzo zamożnym. To tutaj powstał Skype, a Tallin i większość kraju pokryty jest strefą wi-fi w 90%. Imponujące, prawda?

Atrakcje, wynajem samochodu Tallin

Jak w większości stolic, warte zwiedzenia jest Stare Miasto. W Tallinie to własnie w tym miejscu znajduje się bardzo dużo zabytków i atrakcji. Zamek Toompea to obecnie siedziba rządu Estonii i parlamentu. Dosłownie kilka kroków dalej znajduje się słynny estoński sobór Aleksandra Newskiego. Choć w większości mieszkańcy Estonii wyznają protestantyzm, to ponad 30% ludzi zamieszkujący kraj to Rosjanie, stąd w mieście nie raz można ujrzeć cerkiew. Co ciekawe, świątynia została wybudowana pod koniec XX wieku i symbolizowała dominację rosyjską, a co więcej, do cerkwi można wejść czterema wejściami, tak, aby Rosjanie z wszystkich stron świata mogli do niej wstąpić. Spacerując po Starym Mieście zobaczymy dawny ratusz Raekoda. Jest to ciekawe miejsce, gdyż w ciągu dnia zjemy tam estońskie przysmaki, np. zupę warzywną czy suszone mięso, a wieczorem weźmiemy udział w przyjemnym, kameralnym koncercie lub w innej artystycznej imprezie. Mieszkańcy Tallina zachęcają turystów do zwiedzenia Kiek in de Kök – wieży obronnej, która od XV wieku służyła jako świetny punkt obserwacyjny dla wartowników, wyglądających zagrożenia. Nieopodal wieży u murów obronnych znajdują się małe kafejki, które chętnie goszczą turystów. Grzechem byłoby nie spróbować grzanego wina, popularnego w krajach skandynawskich i w Estonii. Glögg przybiera różne formy, nie jest to tylko grzane wino, ale i aromatyczne rozgrzewające napoje o smaku np. czekolady, koniecznie z cynamonem i migdałami. Sami mieszkańcy Tallina są bardzo pomocni, a dowiadując się, że rozmawiają z Polakami, cieszą się jeszcze bardziej. Miłośnikom muzealnictwa polecamy Seaplane Harbour. Jest to nowoczesne muzeum o tematyce morskiej. Tallin nie jest miastem tak dużym i zatłoczonym, jak inne stolice, stąd też bardzo wygodnie porusza się po nim samochodem. Wynajęcie samochodu w Tallinie jest bardzo rozsądną decyzją, tym bardziej, że w jego okolicach jest dużo pięknych parków, do których najlepiej dostać się samochodem.

Okolice Tallina

Wypożyczalnie samochodowe w Tallinie wraz z HAPPYCAR gotowe są znaleźć dla Państwa odpowiedni samochód w dogodnym terminie, po to, aby cieszyli się Państwo komfortem podróżowania po całym regionie, niezależnie czy planują Państwo wyjazd typowo biznesowy, czy też dłuższy weekend ze znajomymi. Latem warto udać się do Parnawy, miejscowości często nazywanej estońskim Miami. Oprócz wylegiwania się na plaży można wykupić pakiet w jednym ze SPA, które są tutaj bardzo popularne. Niedaleko od Parnawy znajduje się nowo otwarty park rozrywki Lottemaa, do którego chętnie zjeżdżają mieszkańcy całej Estonii, jak również Łotwy czy Litwy. Jest to raj dla dzieci i dorosłych. Spotkać tu można ponad sto atrakcji i postaci z estońskich kreskówek. Jeżeli lubią Państwo podróżować i chcieliby zobaczyć inną bałtycką stolicę, to polecamy podróż do Rygi. Miasto zachwyca, jest również malownicze i choć podobne to Tallina, to zupełnie inne. Jeżeli jednak wolą Państwo udać się na północ, to w Tallinie można bez problemu znaleźć prom, za pomocą którego dostaniemy się do Helsinek. Prom płynie przez 2 godziny, a frajda zwiedzania stolicy Finlandii będzie miłym wspomnieniem. Do Tallina dotrzecie Państwo samochodem, jednakże najwygodniej będzie znaleźć lot na lotnisko. Jeżeli będą mieli Państwo problemy ze znalezieniem połączenia do Tallina, to dobrym wyborem będzie port lotniczy w Helsinkach, prom i dojazd do Tallina. Wynajem samochodu w Tallinie nie stanowi żadnego problemu, a poruszanie się po estońskich drogach nie jest ani uciążliwe, ani trudne.

Zapraszamy do rezerwacji samochodu z HAPPYCAR już dziś.