Wypożyczalnia Samochodów Bonn

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 101 zł za dzień
Klasa średnia

Tani przykład cenowy Klasa średnia

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 wrz 2020, 12:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bonn

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 101 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 12:29 .

Ta oferta została znaleziona 03 wrz 2020, 12:29 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 104 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 06:51 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 06:51 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 111 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 06:51 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 06:51 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 119 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 06:51 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 06:51 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bonn

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bonn:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 18 lip 2015, 10:39
(4.8 do 5)
Następnym razem też się zdecyduję na happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Stanisław W.- 18 lip 2015, 05:10
(4.1 do 5)
Preferuję rozmowy telefoniczne, bo zawsze można nawiązać kontakt z jakimś człowiekiem, a w happycar są całkiem mili ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 18 lip 2015, 18:41
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bonn

Tanie wynajęcie samochodu Bonn

Zastanawiają się Państwo gdzie udać się na długi weekend? Bonn jest ciekawą propozycją, gdyż na każdym kroku udowadnia, że nie trzeba by stolicą, aby przyciągać do siebie turystów z całego świata. HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa oferty samochodów, dostosowanych do Państwa wymagań. Od tego momentu podróżowanie po Niemczech będzie łatwe i przyjemne.

Informacje ogólne

Bonn to miasto położone w Niemczech, w Północnej Nadrenii – Westfalii z ogólną liczbą mieszkańców 293 tyś. Bonn posiada bogatą historię, gdyż założone przez Rzymian przystąpiło do Związku Reńskiego, w późniejszym okresie zostało włączone do Francji, a później do Królestwa Prus. Po II wojnie światowej Bonn zostało mianowane stolicą nowo powstałego państwa RFN, gdyż Berlin pełnił tę funkcję we wschodnich Niemczech. Miasto pełniło rolę stolicy do 1990 roku, a zaraz po Zjednoczeniu Niemiec wszystkie instytucje zostały przeniesione do Berlina. Chociaż Bonn ma przyklejoną etykietę byłej stolicy, przyciąga i zachwyca turystów swoją historią i zabytkami.

Atrakcje Bonn wynajętym samochodem

Bonn był symbolem demokracji i dyplomacji, stąd też wycieczka organizowana przez najważniejsze miejsca rządowe w mieście nazywa się „Droga do Demokracji”. W dzielnicy rządowej można zwiedzić dawną salę obrad czy kanclerski bungalow. Osoby odwiedzające byłą stolicą powinny udać się do Domu Historii Republiki Federalnej Niemiec. Ekspozycja przedstawia historyczne i polityczne dokumenty, jak również ówczesne trendy. W muzeum zobaczymy liczne eksponaty, od starych samochodów po pierwszą zieloną kartę dla pracownika zagranicznego. Miłośnicy muzyki klasycznej z pewnością wiedzą, że Bonn był miastem jednego z najwybitniejszych kompozytorów, klasyka wiedeńskiego – Ludwika van Beethovena. Dom Beethovena służy dzisiaj jako muzeum z pamiątkami, które oddaje hołd muzykowi. Co roku w Bonn odbywa się Festiwal Beethovena, który podkreśla „przynależność” klasyka do jego rodzinnego miasta. Podczas tego wydarzenia, organizowanych jest około 50 koncertów. Muzeum Kobiet również przyciąga masę zainteresowanych. Miasto na swojej liście ma wiele pozycji muzealnych, stąd trzeba wybrać te, które najbardziej odpowiadają naszym zainteresowaniom. W mieście można udać się do nieco spokojniejszych miejsc, aby odpocząć i rozkoszować się artystyczną duszą miasta. Na terenie miasta znajdują się dwa ważne parki. Jednym z nich jest park rozrywki Freizeitpark Rheinaue, który oferuje mnóstwo atrakcji, jednakże można udać się tam również na relaksujący spacer w okolicach jeziora Auensee, odwiedzić ogród japoński czy dom pszczół. Miłośnikom flory polecamy zwiedzenie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu w Bonn, w którym można zaobserwować około 3 tysięcy różnych gatunków roślin. Bonn posiada piękny, barokowy Stary Ratusz, który wkomponowany w kamienice, wprowadza bardzo nastrojową atmosferę. Katedra Świętych Kasjusza, Florencjusza i Marcina, wybudowana w stylu romańskim, bogato wyposażona, otrzymała status bazyliki mniejszej i dwukrotnie odwiedzana była przez papieża Jana Pawła II. Wynajem samochodu w Bonn pozwoli nam na bezproblemowe przemieszczanie się po mieście i z pewnością ułatwi nam przejazd do barokowego Zamku Poppelsdorfer. Latem, w ogrodach zamku i na jego dziedzińcu odbywają się koncerty filharmonii, a w samym pałacu mieszczą się instytuty badawcze, np. instytut zoologi, czy fizjologii molekularnej. Bonn posiada również nowoczesne dzielnice, które stanowczo odróżniają się od romantycznej, barokowej architektury zabytków. Dwoma najwyższymi wieżowcami w mieście są Długi Eugeniusz, który obecnie jest siedzibą ONZ i budynek Deutsche Post. Oba wyglądają spektakularnie w nocy, kiedy ich blask rozświetla nowoczesną dzielnicę Bonn.

Wynajem samochodu w Bonn – okolice miasta

Bonn znajduje się w najbardziej zaludnionym landzie Niemiec. Stąd też, wypożyczenie samochodu w Bonn będzie świetnym pomysłem, aby zwiedzić nie tylko miasto, ale i jego okolice. Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu nie będą musieli Państwo się martwić ostatnim nocnym kursem autobusu, gdyż będą podróżować Państwo na własnych warunkach i we własnych ramach czasowych. Wynajęcie samochodu w Bonn sprawdzi się, jeżeli rozważają Państwo wycieczkę do sąsiadujących miast. W szczególności wartym odwiedzenia jest miasto Kolonia, którego symbolem niezaprzeczalnie jest słynna gotycka Katedra Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny. Następnie mogą udać się Państwo do Duesseldorfu czy typowo przemysłowego miasta Dortmundu. Może akurat uda się Państwu dostać bilety na mecz słynnego niemieckiego klubu piłkarskiego – Borussia Dortmund. Jest wiele sposobów, aby dostać się do Bonn, jednakże najwygodniejszym wyborem jest port lotniczy w Kolonii, Dortmundzie lub lotnisko w Duesseldorfie i przejazd do byłej stolicy – Bonn.