Wypożyczalnia Samochodów Santiago De Compostela

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 93 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 46 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 01 wrz 2020, 09:49 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Santiago de Compostela

Mały samochód

Mały samochód

Od 93 zł za dzień
przy 46 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 09:49 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 09:49 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 104 zł za dzień
przy 46 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 09:49 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 09:49 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 125 zł za dzień
przy 46 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 09:49 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 09:49 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Santiago de Compostela

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Santiago de Compostela:

4.4 do 5 (211 oceny)

(4.3 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 18 lip 2015, 02:52
(4.9 do 5)
Dzęki happycar za super samochód!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert F.- 19 lip 2015, 18:41
(5 do 5)
Preferuję rozmowy telefoniczne, bo zawsze można nawiązać kontakt z jakimś człowiekiem, a w happycar są całkiem mili ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 19 lip 2015, 17:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Santiago De Compostela

Tanie wynajęcie samochodu Santiago de Compostela

Czy chcą Państwo pojechać do bardzo ciekawego miejsca jakim jest Santiago de Compostela? Zobaczyć m.in. słynną na całym świecie Katedrę w Santiago de Compostela, która jest zarazem celem pielgrzymów przemierzających drogę Św. Jakuba. Jeśli są Państwo zainteresowani, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Proponujemy wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Nasz portal z pewnością pomoże Państwu znaleźć najkorzystniejszą ofertę wypożyczenia samochodu w Santiago de Compostela.

Informacje, wynajem samochodu Santiago de Compostela

Santiago de Compostela to miasto znajdujące się w Hiszpanii, w północno-zachodniej części tego kraju. Mieszka tu ponad 95 tysięcy osób. Około 13 kilometrów na północny-wschód znajduje się lotnisko. Dlatego wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR z pewnością ułatwi Państwu dojazd do centrum, a także bezproblemowe poruszanie się po mieście, jak i po całej jego okolicy.

Atrakcje, wynajem samochodu Santiago de Compostela

Santiago de Compostela to bardzo ciekawe miasto, w którym na pewno każdemu odwiedzającemu się spodoba. Czy słyszeli Państwo kiedyś o drodze Św. Jakuba? Jeśli tak to na pewno wiedzą Państwo, iż w Santiago de Compostela znajduje się punkt końcowy tej słynnej pielgrzymki, a mianowicie Katedra w Santiago de Compostela. Droga Św. Jakuba („Camino de Santiago”) jest to pielgrzymka, która każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Ciekawostką jest to, iż nie ma jednej trasy pielgrzymki. Pielgrzymi zmierzający do Santiago de Compostela mogą wybrać jeden ze szlaków prowadzących do tego miasta. Każdy ze szlaków jest oznaczony charakterystycznymi żółtymi strzałkami. Punktem końcowym tej pielgrzymki jest Katedra w Santiago de Compostela. W tej katedrze spoczywa właśnie Św. Jakub, a jego święto obchodzone jest 25 lipca. Co roku, tego dnia pielgrzymi z całego odwiedzają wspomnianą katedrę, której budowa zaczęła się w 1075 r. i trwała do 1122 r. Jest ona uważana za jeden z najważniejszych zabytków kultury romańskiej na terenie całej Hiszpanii. Katedra jest wspaniałą budowlą, a dzięki temu że przebudowywano ją wielokrotnie, zawiera ona w sobie dlatego także poza stylem romańskim także inne style architektoniczne, takie jak: gotyk, renesans oraz barok. W katedrze znajduje się największa na świecie kadzielnica, ważąca ok. 80 kilogramów, oraz jest wysoka na 1,6 metra. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem w Santiago de Compostela jest niewątpliwie „Praza do Obradoiro” czyli „Plac Seminaryjny”. Znajduje się on w samym sercu miasta, bardzo blisko katedry.

Odkrywanie okolic Santiago de Compostela wynajętym samochodem

Santiago de Compostela znajduje się w bardzo ciekawej okolicy. Blisko 75 kilometrów na północ od Santiago de Compostela położone jest kolejne bardzo interesujące miasto do którego mogą Państwo pojechać wynajętym samochodem - La Coruña. Będąc w tym mieście z pewnością będą Państwo zainteresowani zobaczeniem „Torre de Hércules” („Wieża Herculesa”). Jest to wysoka na 68 metrów latarnia morska pochodząca z II wieku. Została ona zbudowana przez Rzymian oraz jest ona także najstarszą ciągle działającą latarnią spośród wszystkich latarni na świecie. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem w La Corunii jest „Muzeum Ludzkości”. Istnieje ono od 1995 roku. a jego twórcą był znany japoński architekt Arata Isozaki. Kolejnym wartym zobaczenia miejscem jest „Muzeum Sztuk Pięknych”, znajdują się tam dzieła twórców z całego kontynentu europejskiego. Niedaleko, bo około 60 kilometrów na północny-wschód od La Corunii położony jest Park Fragas do Eume. Jest to obszar chroniony, zajmujący ponad 91 kilometrów kwadratowych. Będąc tu mają Państwo możliwość zobaczenia bardzo ciekawych gatunków zwierząt i roślin. Wynajem samochodu w Santiago de Compostela do bardzo dobra opcja, dla osób ceniących sobie niezależność podczas podróżowania. Dzięki wynajętemu samochodowi będą mogli Państwo zwiedzić nie tylko Santiago di Compostela, ale i również pokusić się o przejazd do portugalskiego Porto - miasta turystycznego, którego cechuje piękna architektura i które ma dostęp do dużego portu lotniczego. Jeżeli jednak wolą Państwo zostać w Hiszpanii, to warto rozważyć podróż do Bilbao.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć sobie samochód w Santiago de Compostela za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo czuć się zdecydowanie pewniej w tym wspaniałym mieście.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży.