Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Santiago de Compostela

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 31 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 wrz 2017, 06:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Santiago de Compostela

Mały samochód

Mały samochód

Od 31 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2017, 06:29 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2017, 06:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 42 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2017, 08:58 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2017, 08:58 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 79 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2017, 05:36 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2017, 05:36 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 105 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2017, 08:58 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2017, 08:58 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Santiago de Compostela

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Santiago de Compostela:

4.7 do 5 (72 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Santiago de Compostela

Czy chcą Państwo pojechać do bardzo ciekawego miejsca jakim jest Santiago de Compostela? Zobaczyć m.in. słynną na całym świecie Katedrę w Santiago de Compostela, która jest zarazem celem pielgrzymów przemierzających drogę Św. Jakuba. Jeśli są Państwo zainteresowani, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Proponujemy wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR. Nasz portal z pewnością pomoże Państwu znaleźć najkorzystniejszą ofertę wypożyczenia samochodu w Santiago de Compostela.

Rent a car Santiago de Compostela

Santiago de Compostela to miasto znajdujące się w Hiszapnii, w północno-zachodniej części tego kraju. W tym mieście mieszka ponad 95 tysięcy osób. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane. Świadczy o tym to, iż około 13 kilometrów na północny-wschód znajduje się lotnisko. Dlatego wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR z pewnością ułatwi Państwu dojazd do centrum miasta, ale także bezproblemowe poruszanie się po nim, jak i po całej jego okolicy.

Car rental Santiago de Compostela

Santiago de Compostela to bardzo ciekawe miasto, w którym na pewno każdemu odwiedzającemu się spodoba. Czy słyszeli Państwo kiedyś o drodze Św. Jakuba? Jeśli tak to na pewno wiedzą Państwo, iż w Santiago de Compostela znajduje się punkt końcowy tej słynnej pielgrzymki, a mianowicie Katedra w Santiago de Compostela. Droga Św. Jakuba („Camino de Santiago”) jest to pielgrzymka, która każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Ciekawostką jest to, iż nie ma jednej trasy pielgrzymki. Pielgrzymi zmierzający do Santiago de Compostela mogą wybrać jeden ze szlaków prowadzących do tego miasta. Każdy ze szlaków jest oznaczony charakterystycznymi żółtymi strzałkami. Punktem końcowym tej pielgrzymki jest Katedra w Santiago de Compostela. W tej katedrze spoczywa Św. Jakub. Święto Św. Jakuba jest obchodzone 25 lipca. Katedra jest niezwykle interesującą budowlą. Jej budowa zaczęła się w 1075 r. i trwała do 1122 r. Jest ona uważana za jeden z najważniejszych zabytków kultury romańskiej na terenie całej Hiszpanii. Katedra jest wspaniałą budowlą, przebudowywano ją wielokrotnie, zawiera ona w sobie dlatego także poza stelem romańskim także inne style architektoniczne, takie jak: gotyk, renesans oraz barok. W katedrze znajduje się największa na świecie kadzielnica, waży ona ok. 80 kilogramów, oraz jest wysoka na 1,6 metra. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem w Santiago de Compostela jest niewątpliwie „Praza do Obradoiro” czyli „Plac Seminaryjny”. Znajduje się on w samym sercu miasta, bardzo blisko katedry.

Odkrywanie okolic Santiago de Compostela wynajętym samochodem

Santiago de Compostela znajduje się w bardzo ciekawej okolicy. Blisko 75 kilometrów na północ od Santiago de Compostela położone jest kolejne bardzo interesujące miasto do którego mogą Państwo pojechać wynajętym samochodem, jest to La Coruña. Będąc w tym mieście z pewnością będą Państwo zainteresowani zobaczeniem „Torre de Hércules” („Wieża Herculesa”). Jest to bardzo interesujące miejsce, jest to latarnia morska pochodząca z II w. Latarnia jest wysoka na 68 m. Ciekawostką jest to, iż została ona zbudowana przez Rzymian, oraz jest ona także najstarszą ciągle działającą latarnią spośród wszystkich latarni na całym świecie. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem w La Corunii jest „Muzeum Ludzkości”. Istnieje ono od 1995 roku. Architektem tego muzeum był Arata Isozaki, znany japoński architekt. Kolejnym wartym zobaczenia miejscem jest „Muzeum Sztuk Pięknych”, znajdują się tam dzieła twórców z całego kontynentu europejskiego, począwszy od XVI w. Niedaleko, bo około 60 kilometrów na północny-wschód od La Corunii położony jest „Park Fragas do Eume”. Jest to obszar chroniony, zajmuje on ponad 91 kilometrów kwadratowach. Będą mieli Państwo możliwość zobaczenia tam bardzo ciekawych gatunków zwierząt i roślin. Wynajem samochodu w Santiago de Compostela do bardzo dobra opcja, dla osób ceniących sobie niezależność podczas podróżowania. Dzięki wynajętemu samochodowi będą mogli Państwo zwiedzić nie tylko Santiago di Compostela, ale i również pokusić się o przejazd do portugalskiego Porto - miasta turystycznego, którego cechuje piękna architektura i które ma dostęp do dużego portu lotnuiczego. Jeżeli jednak wolą Państwo zostać w Hiszpanii, to warto rozważyć podróż do Bilbao.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć sobie samochód w Santiago de Compostela za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo czuć się zdecydowanie pewniej w tym wspaniałym mieście. Wypożyczając samochód zdecydowanie łatwiej jest zwiedzić te wszystkie wspaniałe miejsca, w tym przede wszystkim Katedrę w Santiago de Compostela. Mogą być Państwo pewni, iż pobyt w tym mieście, jak i w całej Galicji będzie udany.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży