Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Bilbao

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 53 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 17 paź 2017, 05:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bilbao

Mały samochód

Mały samochód

Od 53 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 05:50 .

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 05:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 80 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 05:50 .

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 05:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 133 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2017, 04:30 .

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2017, 04:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bilbao

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bilbao:

4.7 do 5 (74 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Bilbao

Jeśli wybierają się Państwo do Bilbao, to mamy doskonałą propozycję. Proszę nie wynajmować pierwszego lepszego samochodu. Proponujemy Państwu wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR, nasz portal porówna dla Państwa oferty wynajęcia samochodów. Dlatego z pewnością znajdą Państwo najlepszą ofertę.

Rent a car Bilbao

Bilbao jest to miasto znajdujące się w Hiszpanii, w jej północnej części. Jest to także największe miasto w Kraju Basków. W Bilbao mieszka przeszło 350 tysięcy osób. W mieście znajduje się także lotnisko. Jest ono jednak nieznacznie oddalone od centrum Bilbao, o 11 kilometrów w kierunku północno-wschodnim. Ponadto Bilbao jest położone nad Zatoką Baskijską. Przez miasto przepływa rzeka Nervión. Miasto posiada prawa miejskie od roku 1300.

Car rental Bilbao

Bilbao jest pięknym miastem, w którym na pewno każdemu odwiedzającemu się spodoba. Znajduje się tam bardzo dużo ciekawych miejsc. Z pewnością słyszeli Państwo o słynnym „Muzeum Guggenheima”. Zostało one otwarte w 1997 roku. Jest to hiszpańskie muzeum sztuki współczesnej. Z tym muzeum wiąże się bardzo ciekawa historia. Przed jego otwarciem, czyli w latach 80 i 90 Bilbao było zdecydowanie w kryzysie, upadł przemysł, spowodowało to wysokie bezrobocie. Po otwarciu muzeum zdecydowanie wzrosła liczba turystów w Bilbao. Pojawił się tzw. „Efekt Bilbao”. Jest to bardzo charakterystyczne muzem, szczególnie ze względu na swoją architekturę. Każdy odwiedzający to miasto powienien je odwiedzić. Zobaczą tam Państwo m.in. bardzo duże rzeźby. Jednak w Bilbao znajdą Państwo bardzo dużo innych ciekawych miejsc. Jednym z nich jest piękne „Stare Miasto”, po hiszpańsku „Casco Viejo”. Można tam także dobrze zjeść, ponieważ ulokowane są tam najlepsze restauracje w Bilbao. Z pewnością poczują się Państwo bardzo dobrze spacerując po tych przepięknych średniowiecznych uliczkach. Ciekawym zabytkiem położonym na starym mieście jest Katedra św. Jacka. Jest to wspaniała gotycka świątynia zbudowano po koniec XIV w. Kolejnym ciekawym miejscem jest promenada rzeki Nervión, przepływającej przez Bilbao, nosi ona nazwę „Paseo del Arenal”. Należy dodać, iż jest to bardzo popularne miejsce spotkań mieszkańców miasta.

Zwiedzanie Bilbao wypożyczonym samochodem

W tym bardzo miłym i przyjaznym mieście dla turystów poczują się Państwo znakomicie. O każdej porze roku warto przyjechać do Bilbao, ale zwłaszcza każdego roku w drugiej połowie sierpnia, dlaczego? Ponieważ w tym czasie odbywają się dni miasta, jest to tzw. „Aste Nagusia”. W tym czasie będą mieli Państwo okazję doświadczenia mnóstwa atrakcji, np. różnych konkursów oraz zabaw. Kolejnym ciekawym zabytkiem jest „Basilica de Nuestra Señora de Begoña” czyli „Sanktuarium Baskijskiej Matki Bożej”. Budowa zaczeła się na początku XVI wieku. W środku zobaczą Państwo różne style architektniczne, np. renesansową elewację oraz manierystyczny łuk triumfalny. Kolejną ciekawą atrakcją Bilbao jest Teatr Miejski – „El Teatro de Arriaga”. Został on wybudowany pod koniec XIX w. i obecnie jest w dalszym ciągu jedną z największych turystycznych atrakcji tego miasta. Następnie wynajętym samochodem za pomocą portalu HAPPYCAR mogą się Państwo udać na nowoczesny stadion Athletic Bilbao, otwarty w 2013 roku. Jest to jeden z najlepszych hiszpańskich klubów piłkarskich.

Odkrywanie okolic Bilbao wynajętym samochodem

Bilbao znajduje się w bardzo ciekawej okolicy. Proponujemy Państwu także wycieczkę wynajętym samochodem do oddalonego o około 100 kilometrów w kierunku zachodnim od Bilbao, miasta Santander. W Santander mogą Państwo zwiedzić m.in. Muzeum Morskie, w którym można podziwiać szkielety np. wielorybów. Kolejnym ciekawym miastem znajdującym się w okolicy Bilbao, które bardzo gorąco Państwu polecamy jest Pampeluna. Znajduje się ona trochę ponad 150 kilometrów na południowy-wschód od Bilbao. Jest to także bardzo często odwiedzane miasto przez turystów. Pampeluna jest popularna przede wszystkim z gonitwy byków po mieście, czyli „encierro”. Gonitwa odbywa się co roku podczas „Sanfermines”, jest to święto ku czci patrona miasta- św. Firmina.

Dlatego proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR w Bilbao. Jest to przepiękne miasto, odwiedzane każdego roku przez bardzo dużo turystów. Jeśli chcą Państwo zobaczyć te wszystkie ciekawe miejsca, oraz wybrać się wypożyczonym samochodem do Santanderu i Pampeluny to zachęcamy do dokonania rezerwacji już dziś.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży