Wypożyczalnia Samochodów Bilbao

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 19 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 wrz 2020, 11:42 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bilbao

Mały samochód

Mały samochód

Od 19 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 11:42 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 11:42 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 41 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 11:42 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 11:42 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 96 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 11:42 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 11:42 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bilbao

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bilbao:

4.3 do 5 (213 oceny)

(4.5 do 5)
Idealnie dopasowali mi rozmiar pojazdu do ilości bagażu jaki miałem.
Ocena wynajętego samochodu przez Jarosław K.- 18 lip 2015, 02:44
(5 do 5)
Zwróciłam samochód po godzinach pracy wypożyczalni i wszystko było w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Wioletta D.- 17 lip 2015, 06:18
(4.8 do 5)
Pozdrowienia dla happycar!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Asia J- 18 lip 2015, 23:33
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bilbao

Tanie wynajęcie samochodu Bilbao

Jeśli wybierają się Państwo do Bilbao, to mamy doskonałą propozycję. Proszę nie wynajmować pierwszego lepszego samochodu. Proponujemy Państwu wynajęcie samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR, nasz portal porówna dla Państwa oferty wynajęcia samochodów. Dlatego z pewnością znajdą Państwo najlepszą ofertę.

Wynajmij samochód w Bilbao

Bilbao znajduje się w północnej części Hiszpanii. Jest to także największe miasto w Kraju Basków. W Bilbao mieszka ponad 350 tysięcy osób. W mieście znajduje się także lotnisko. Jest ono jednak nieznacznie oddalone od centrum Bilbao - dokładniej około 11 kilometrów w kierunku północno-wschodnim. Ponadto Bilbao jest położone nad Zatoką Baskijską. Przez miasto przepływa rzeka Nervión. Miasto posiada prawa miejskie od roku 1300.

Wynajęcie samochodu w Bilbao

Bilbao jest pięknym miastem, w którym na pewno każdemu odwiedzającemu się spodoba. Znajduje się tam bardzo dużo ciekawych miejsc. Z pewnością słyszeli Państwo o słynnym „Muzeum Guggenheima”. Zostało one otwarte w 1997 roku. Jest to hiszpańskie muzeum sztuki współczesnej. Z tym muzeum wiąże się bardzo ciekawa historia. Przed jego otwarciem, czyli w latach 80 i 90 Bilbao było zdecydowanie w kryzysie, upadł przemysł, spowodowało to wysokie bezrobocie. Dzięki otwarciu muzeum zdecydowanie wzrosła liczba turystów, co diametralnie zmieniło sytuacje w mieście. Zjawisko to zostało nazwane „Efektem Bilbao”. Jest to bardzo charakterystyczne muzeum, szczególnie ze względu na swoją architekturę. Każdy odwiedzający to miasto powinien je odwiedzić. Zobaczą tam Państwo m.in. bardzo rzeźby o pokaźnych rozmiarach. Miasto oferuje także bardzo dużo innych, ciekawych miejsc. Jednym z nich jest piękne „Stare Miasto”, po hiszpańsku „Casco Viejo”. Można tam także dobrze zjeść, ponieważ ulokowane są tam najlepsze restauracje w Bilbao. Z pewnością poczują się Państwo bardzo dobrze spacerując po tych przepięknych średniowiecznych uliczkach. Ciekawym zabytkiem położonym na starym mieście jest Katedra św. Jacka. Jest to wspaniała gotycka świątynia, zbudowana po koniec XIV w. Kolejnym ciekawym miejscem jest promenada rzeki Nervión, przepływającej przez Bilbao, nosząca nazwę „Paseo del Arenal”. Należy dodać, iż jest to bardzo popularne miejsce spotkań mieszkańców miasta.

Zwiedzanie Bilbao wypożyczonym samochodem

W tym bardzo miłym i przyjaznym mieście dla turystów poczują się Państwo znakomicie. O każdej porze roku warto przyjechać do Bilbao, lecz zdecydowanie polecamy zjawić się tu w drugiej połowie sierpnia. Dlaczego? Ponieważ w tym czasie odbywają się dni miasta, jest to tzw. „Aste Nagusia”. W tym czasie będą mieli Państwo okazję doświadczenia mnóstwa atrakcji, różnych konkursów oraz zabaw. Kolejnym ciekawym zabytkiem jest „Basilica de Nuestra Señora de Begoña” czyli „Sanktuarium Baskijskiej Matki Bożej”. Budowa zaczęła się na początku XVI wieku. W środku zobaczą Państwo różne style architektoniczne, np. renesansową elewację oraz manierystyczny łuk triumfalny. Kolejną ciekawą atrakcją Bilbao jest Teatr Miejski – „El Teatro de Arriaga”. Został on wybudowany pod koniec XIX w. i obecnie jest w dalszym ciągu jedną z największych turystycznych atrakcji tego miasta. Następnie wynajętym samochodem za pomocą portalu HAPPYCAR mogą się Państwo udać na nowoczesny stadion Athletic Bilbao, otwarty w 2013 roku. Jest to jeden z najlepszych hiszpańskich klubów piłkarskich.

Odkrywanie okolic Bilbao wynajętym samochodem

Bilbao znajduje się w bardzo ciekawej okolicy. Proponujemy Państwu także wycieczkę wynajętym samochodem do oddalonego o około 100 kilometrów w kierunku zachodnim od Bilbao, miasta Santander. W Santander mogą Państwo zwiedzić m.in. Muzeum Morskie, w którym można podziwiać szkielety np. wielorybów. Kolejnym ciekawym miastem znajdującym się w okolicy Bilbao, które bardzo gorąco Państwu polecamy jest Pampeluna. Znajduje się ona trochę ponad 150 kilometrów na południowy-wschód od Bilbao. Jest to także bardzo często odwiedzane miasto przez turystów. Pampeluna jest popularna przede wszystkim z gonitwy byków po mieście, czyli „encierro”. Gonitwa odbywa się co roku podczas „Sanfermines”, jest to święto ku czci patrona miasta- św. Firmina.

Nie ma co się dłużej nie zastanawiać i już dziś wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR w Bilbao. Jest to przepiękne miasto, odwiedzane każdego roku przez wielu turystów. Jeśli chcą Państwo zobaczyć te wszystkie ciekawe miejsca, oraz wybrać się wypożyczonym samochodem do Santanderu i Pampeluny to zachęcamy do dokonania rezerwacji już dziś.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży