Wypożyczalnia Samochodów West Palm Beach

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 63 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 14 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 28 sie 2020, 10:44 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w West Palm Beach Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 63 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 70 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 77 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 88 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 10:44 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w West Palm Beach Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów West Palm Beach Lotnisko:

5 do 5 (210 oceny)

(4.7 do 5)
Strona całkiem w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia R.- 17 lip 2015, 05:03
(4.9 do 5)
Dziękuję za pomoc przy rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Karolina F.- 18 lip 2015, 06:30
(4.2 do 5)
Duży wybór ofert.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan Sz.- 20 lip 2015, 20:23
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów West Palm Beach

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko West Palm Beach

Jeśli planują Państwo przyjechać na Florydę, a dokładniej do West Palm Beach, polecamy Państwu, wynajęcie samochodu na lotnisku w West Palm Beach. Za pośrednictwem portalu HAPPYCAR znajdą Państwo idealny środek transportu, dopasowany do zaplanowanego urlopu, czy podróży służbowej. Dzięki wynajętemu samochodowi będą Państwo mieli zdecydowanie łatwiej w zwiedzaniu tego pięknego miejsca jak i całej Florydy. Jeśli np. lubią Państwo grać w golfa, to zdecydowanie polecamy przyjechać do tego miasta, znajduje się tutaj w okolicy bowiem około 150 pól golfowych. To jednak nie wszystko co ma do zaoferowania to piękne miasto.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko West Palm Beach

Międzynarodowy Port Lotniczy West Palm Beach jest zaliczany do jednego z największych lotnisk w stanie Floryda. Co roku obsługuje blisko 7 milionów pasażerów. Podobnie jak miasto West Palm Beach jest położone w stanie Floryda, na południowym-wschodzie Stanów Zjednoczonych nad Oceanem Atlantyckim. Jest ono zamieszkałe przez około 100 tysięcy osób. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w West Palm Beach jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, jeżeli planują Państwo zwiedzić całą Florydę. Dzięki wynajętemu samochodowi zdobędą Państwo niezależność względem transportu publicznego.

Odkryj West Palm Beach wynajętym samochodem

Jest to miasto, w którym mieszka wielu milionerów. Ponadto spacerując po mieście spotkają Państwo wiele luksusowych willi i bardzo dużo palm. Zwiedzając West Palm Beach zachęcamy Państwa do odwiedzenia Muzeum Sztuki „Norton Museum of Art”, zobaczą Państwo tam dzieła sztuki z XIX i XX wieku nie tylko amerykańskich artystów, ale także tych pochodzących z Chin oraz Europy. Kolejną naszą propozycją jest Muzeum Nauki „South Florida Science Museum”, jedną z najciekawszych atrakcji tego muzeum jest cyfrowe planetarium. Miłośnicy muzyki także znajdą sobie coś dla siebie. Co roku na przełomie kwietnia i maja odbywa się tutaj bowiem słynny festiwal muzyczny „SunFest”. W mieście znajdą Państwo także ZOO, do którego można się wybrać z dziećmi. Zobaczyć tam można ponad 700 zwierząt z: Florydy, całych Stanów Zjednoczonych, Madagaskaru i Australii. Dla najbardziej odważnych także znajdzie się coś interesującego, a mianowicie „Lion Country Safari”. Leży ono trochę na zachód od West Palm Beach. Mogą Państwo tam pojechać wynajętym samochodem i poczuć się jak na prawdziwym safari. Zwierzęta takie jak żyrafy czy nosorożce spacerują swobodnie po tym terenie. Spotkają Państwo tam także bardziej niebezpieczne zwierzęta, takie jak lwy, ale są one oddzielone barierkami. Kolejną atrakcją turystyczną miasta jest Park Wodny „Rapids Water Park”. Oferuje on bardzo dużo wodnych atrakcji, jak baseny, zjeżdżalnie i brodziki. Osoby ceniące sobie wypoczynek na plaży także będą zadowolone po przyjeździe do West Palm Beach. Znajduje się tutaj bowiem jeden długi, bo ciągnący się aż przez 47 mil pas wybrzeża, pełen rozległych, piaszczystych plaż. Są one określane jako jedne z najlepszych plaż znajdujących się na Florydzie. Warto więc skorzystać z plaż i pięknego słońca.

Zwiedzanie Florydy wynajętym samochodem

Wynajem samochodu na lotnisku w West Palm Beach to dobra opcja, jeżeli oprócz spędzenia urlopu w mieście, chcą Państwo zwiedzić Florydę. Grzechem byłoby nie zobaczenie innych amerykańskich miast, będąc na tym zróżnicowanym kontynencie. Polecamy Państwu udanie się wynajętym samochodem do oddalonego o około 105 kilometrów Miami. Cała droga pomiędzy tymi miastami wiedzie przez piękne wybrzeże Florydy, dlatego też przez całą drogę będą Państwo mogli podziwiać piękne widoki. Przejażdżka po amerykańskich drogach niczym z filmu będzie bardzo miłym doświadczeniem. Miami to popularne miasto, szczególnie wśród Europejczyków. Znajdują się tam hotele i restauracje, typowe dla stylu art deco. Ponadto mogą Państwo pojechać na północ do równie pięknego Orlando. Jest to miasto parków rozrywek. To właśnie w Orlando znajduje się oryginalny, jedyny w swoim rodzaju Disney World. Wycieczka do parku to spełnienie wszystkich dzieci, a nawet dorosłych. Ciekawą wycieczką będzie również zwiedzanie Narodowego Parku Everglades. Jest to trzeci co do wielkości park narodowy w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych i obejmuje największe tereny dzikiej przyrody, charakterystycznej dla klimatu subtropikalnego. Tak więc na Florydzie nie można się nudzić. Znajdują się tu parki narodowe, zabytki, parki rozrywki i wspaniałe plaże.

Wynajęcie samochodu na lotnisku w West Palm Beach gwarantuje Państwu spędzenie ciekawych, pełnych wrażeń wakacji. Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować najlepszy samochód na lotnisku w West Palm Beach za pomocą portalu HAPPYCAR.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży