Wypożyczalnia Samochodów Auckland

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 111 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 28 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 sie 2020, 07:25 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Auckland

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 111 zł za dzień
przy 28 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 07:25 .

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 07:25 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 159 zł za dzień
przy 28 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 07:25 .

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 07:25 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Auckland

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Auckland:

4.4 do 5 (203 oceny)

(4.1 do 5)
Wszystko było w porządku, dziękuję happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna D.- 17 lip 2015, 04:22
(5 do 5)
Super, że możliwy był po wcześniejszym uzgodnieniu zwrot poza godzinami pracy wypożyczalni.
Ocena wynajętego samochodu przez Marzena S.- 19 lip 2015, 16:32
(4.2 do 5)
Portal happycar jest the best!
Ocena wynajętego samochodu przez Zuzanna M.- 20 lip 2015, 16:14
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Auckland

Tanie wynajęcie samochodu Ateny

Nowa Zelandia to niezwykłe miejsce, dlatego warto zaplanować swój urlop właśnie tam! Dzięki HAPPYCAR mają Państwo mozliwość porównać wszystkie możliwe oferty wynajmu samochodu i ruszyć w niezapomnianą podróż. Podróż samochodem po Auckland to czysta przyjemność, uważane jest ono bowiem za najpiękniejsze miasto Nowej Zelandii. Rezerwując samochód za pośrednictwem strony HAPPYCAR i kolejno odbierając go na miejscu, oszczędzają Państwo czas i mają gwarancję jakości.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Ateny

Auckland jest największym miastem Nowej Zelandii i znajduje się w północno-zachodniej części Wyspy Północnej. Położone jest u podnóża wulkanu Eden. Jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, naukowym i gospodarczym. Dawniej w XIX wieku na miejscu Auckland znajdowała się osada wielorybników. Miasto w 1840 roku założyli Brytyjczycy. Auckland jest bardzo międzynarodowe, można spotkać tu ludzi wielu różnych narodowości. Rdzenni mieszkańcy Nowej Zelandii, Maorysi stanowią 8% populacji. Klimat jest tu ciepły z wilgotnym latem i łagodną zimą. Wynajem samochodu w tej okolicy sprawdzi się znakomicie!

Centrum Auckland

Auckland jest podobne stylem do amerykańskich miast. Zamiast Down Town jest centrum CBD. Tzw. Sypialnie miasta znajdują się na jego obrzeżach, Bliżej centrum znajdują się osiedla dla bogatszych ludzi. Domki znajdujące się w tej części miasta są starsze niż pozostałe, wygladają bajecznie. Drewniane pomalowane na biało, czasami nie do odróżnienia jeden od drugiego. W Auckland rzadko można znaleźć domki w stylu europejskim. Na każdym osiedlu znajdują się tu sklepy, stragany, knajpki, kwiaciarnie czy sklepy z ubraniami lub biuro podróży. Główną ulicą w CBD jest Queen Street, która leży przy porcie w dolinie. Reszta miasta to także góry i doliny. Auckland położone jest nad zatoką i będąc w centrum lub w jakimś punkcie widokowym, widać wodę z każdej strony.

Sky Tower w Auckland

Ze względu na to iż, komunikacja miejska nie jest funkcjonuje planowo i autobusy jeżdżą jak chcą, warto jest wynająć samochód, aby móc poruszać się swobodnie po mieście i odwiedzić jak najwięcej zakątków. Można pojechać samochodem z Auckland do Sky Tower i wspiąć się na najwyższą wieżę Nowej Zelandii. Tam do podziwiania jest cudowny widok na miasto Auckland i jego Skyline z oszklonej platformy widokowej lub restauracji znajdującej się na wieży. W słoneczny dzień krajobraz jest widoczny nawet do 80 kilometrów i daje wspaniałe możliwości do zrobienia idealnych zdjęć. 330-metrowa wieża należy do symbolu miasta. Dla miłośników mocnych wrażeń istnieje możliwość skoczenia z 200 metrowego poziomu wieży na bungee.

Kultura i nauka w Auckland

Są to ważne sektory dla miasta. Swoje siedziby ma tu wiele renomowanych uczelni, takich jak: Politechnika i Uniwersytet Auckland, który jest największą i najznakomitszą instytucją badawczą w całym kraju. Studencka populacja licząca około 40 tysięcy osób ma możliwość kształcenia się na licznych kierunkach np. medycyna, farmacja, architektura, informatyka, muzyka, prawo, teologia czy sztuki piękne. W mieście znajdują się także wspaniałe architektoniczne budowle, historyczne budynki, galerie sztuki czy słynne muzea. Najbardziej znane to Muzeum Transportu i Technologii. Auckland jest ważnym ośrodkiem wielu różnych dziedzin życia i w związku z tym oferuje masę ciekawych atrakcji i możliwości, z których mogą korzystać zarówno mieszkańcy miasta jak i turyści. Auckland ma także miasta partnerskie, z którymi rozwija współpracę. Są to m.in. Los Angeles w USA, Brisbane w Australii czy Pusanu w Korei Południowej.

Wynajętym samochodem z Auckland do Cathedral Cove

Mogą Państwo z Auckland pojechać do przystani promów i stąd udać się na półwysep Cathedral Cove, który jest rajem dla miłośników natury. Na łonie natury znajdują się imponujące skaliste formy przypominające swoim wyglądem katedrę. Stąd wzięła się nazwa półwyspu. Dzięki temu wzajemnemu uformowaniu skał i pływom przez setki lat, powstała ogromna jaskinia, którą w trakcie odpływów można przemierzyć na piechotę. Atrakcja jest od początku lat 90. terenem chronionym i jest domem dla nielicznych roślin i zwierząt. Również miłośnicy sportów wodnych znajdą tu coś dla siebie. Już dziś wynajmij samochód i wyrusz w niezapomnianą podróż.