Wypożyczalnia Samochodów Australia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Australia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Australia:

4.8 do 5 (210 oceny)

(4 do 5)
Super, że możliwy był po wcześniejszym uzgodnieniu zwrot poza godzinami pracy wypożyczalni.
Ocena wynajętego samochodu przez Marzena S.- 17 lip 2015, 15:24
(4.2 do 5)
Lubię tą stronę.
Ocena wynajętego samochodu przez Agata D.- 18 lip 2015, 18:54
(4.9 do 5)
Ceny dopasowane do usług, jstem pozytywnie zaskoczony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tomek W- 19 lip 2015, 18:15
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Australia

Dlaczego warto zdecydować się wynajem samochodów Australia?

Australia jest jedynym na świecie krajem, który obejmuje cały kontynent. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać spędzony tam czas, wynajem aut to wręcz konieczność - wypożyczonym pojazdem będziesz mógł bowiem szybko dostać się w każde miejsce, nie tracąc czasu na przemieszczanie się komunikacją publiczną. Ponadto, w niektóre miejsca na tym kontynencie ciężko jest się dostać w jakikolwiek inny sposób niż samochodem. Skoro jesteś na stronie HAPPYCAR, to pewnie sam doskonale zdajesz sobie z tego sprawę!

Już wiesz, czemu warto się zdecydować na wypożyczenie auta w Australii, ale pewnie zastanawiasz się, dlaczego akurat na wynajem samochodów z HAPPYCAR… Odpowiedź jest prosta:

Na portalu HAPPYCAR bez problemu porównasz oferty różnych organizatorów wynajmu pojazdów i wybierzesz tę najkorzystniejszą!

Więcej informacji znajdziesz poniżej, a jeśli coś wciąż nie będzie dla Ciebie jasne, zawsze możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta lub też wejść w sekcję “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wynajem aut z HAPPYCAR

Jakie dokumenty są potrzebne do odbioru pojazdu?

Każda wypożyczalnia samochodów Australia wymaga okazania następujących dokumentów w momencie odbioru pojazdu: paszport, prawo jazdy, karta kredytowa. Wszelkie dokumenty muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy.

Czy wynajem aut w Australii bez karty kredytowej jest możliwy?

Niezależnie od miejsca wynajmu, karta kredytowa wystawiona na imię i nazwisko głównego kierowcy jest niezbędna, gdyż w momencie odbioru pojazdu jest na niej blokowana kaucja. Jako pośrednik nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że inne formy blokady depozytu zostaną zaakceptowane.

Ile wynosi kaucja?

Każda wypożyczalnia samochodów Australia ma inne wymogi dotyczące depozytu. Kwota kaucji bardzo często różni się w zależności od klasy pojazdu.

Spośród jakich klas pojazdów można wybierać?

Na stronie oraz w aplikacji HAPPYCAR można wybierać spośród następujących klas:

Co można dodać do rezerwacji?

DODATKOWY KIEROWCA

Aby prowadzić pojazd na zmianę.

UWAGA! Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

FOTELIK DZIECIĘCYJeśli podróżujesz z dzieckiem, nie musisz zabierać własnego fotelika na urlop, z łatwością możesz wypożyczyć odpowiedni fotelik razem z autem.
GPSBardzo pomocny w poruszaniu się po nieznanym mieście i jego okolicach.

Kiedy wynajem samochodów z HAPPYCAR już nie będzie miał dla Ciebie tajemnic, warto również zapoznać się z kilkoma wskazówkami na temat samej Australii.

Czym może zachwycić Cię Australia?

Australia to kraj kontrastów, dużych dystansów i wielu niespodzianek.

To, gdzie zaczniesz swoją australijską przygodę zależy w głównej mierze od tego, dokąd przylatujesz - możesz wybierać spośród kilku portów lotniczych, a najważniejsze z nich znajdują się w:

Zwiedzanie należałoby oczywiście zacząć od miejsca, do którego przylatujesz, natomiast jeśli zdecydujesz się na wynajem aut Australia, wszystkie wyżej wymienione miasta będą w Twoim zasięgu, a każde z nich jest zachwycające i zdecydowanie warte odwiedzenia!

Jednakże, metropolie to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania ten kraj. Będąc w Australii nie można pominąć:

Wyżej wymienione atrakcje to tylko drobna część ze wszystkich zapierających dech w piersiach miejsc w tym kraju. Jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów Australia, będziesz mógł jechać dokąd zechcesz, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota, a do tego we własnym tempie i w komfortowych warunkach. Zachęcamy do dokonania rezerwacji z HAPPYCAR już dziś!