Wypożyczalnia Samochodów Perth

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 74 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 cze 2020, 11:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Perth

Mały samochód

Mały samochód

Od 74 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 77 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 83 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 98 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 11:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Perth

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Perth:

4.5 do 5 (207 oceny)

(4.9 do 5)
Godne polecenia!
Ocena wynajętego samochodu przez Joanna B.- 18 lip 2015, 22:05
(4.6 do 5)
Raz wypożyczyłem samochód na urlop z rodziną a później na póxniej na weekendowy wyjazd ze znajomymi, w obu przypadkach nie było żadnego problemu.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian P.- 20 lip 2015, 17:10
(4.7 do 5)
Miła obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Ala K.- 20 lip 2015, 18:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Perth

Tanie wynajęcie samochodu HAPPYCAR

Wybierają się Państwo do australijskiego miasta Perth? Jeśli tak, warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni samochodowych w tym mieście, aby już dziś zaplanować dokładnie podróż. Inne znane nazwy miasta Perth to „Miasto bez zmartwień” czy „Miasto słońca”. To właśnie tętniące życiem miasto Perth jest rajem nie tylko dla surferów, ale także posiada wspaniałe plaże, różnorodną kulturę i niezliczone możliwości na zakupy. Z pomocą HAPPYCAR mogą Państwo szybko i wygodnie znaleźć najdogodniejszą ofertę wynajęcia samochodu tak aby wygodnie zwiedzić to miasto i jego okolice.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Perth

Perth jest położone w zachodniej części Australii u podnóża gór Darling. Centrum miasta i znaczna część jego przedmieść znajduje się na płaskim i piaszczystym terenie. Warto zauważyć, że jest to najbardziej odosobniona metropolia na świecie, gdyż najbliższe duże miasto – Adelajda położone jest w odległości 2693 kilometrów. Przez swoje odosobnienie, Perth nie jest tłumnie odwiedzane przez turystów jak na przykład Sydney. Dzięki temu można zakosztować tu jedynej w swoim rodzaju przyrody i w pełni odpocząć na łonie natury. Klimat w Perth jest gorący i suchy, a ochłodę w upalne dni przynosi bryza znad Oceanu Indyjskiego. Wody przybrzeżne osiągają nierzadko 22 stopnie i również doskonale nadają się do ochłody osób przebywających na plaży.

Perth posiada dobrze rozwiniętą komunikację z resztą kraju. Dostępne jest lotnisko, port morski, dworzec autobusowy i ma tu także swój początek linia kolejowa Indian Pacific, prowadząca aż do Sydney. Z Perth do stolicy można dostać się samolotem i kontynuować swoją wyprawę z lotniska w Sydney. My jednak zachęcamy Państwa do rozważenia wypożyczenia samochodu w Perth i rozpoczęcia niezależnej podróży.

Atrakcje Perth

Do największych atrakcji miasta należy Kings Park, obejmujący powierzchnię 500 ha. Mieści się na wzgórzu Elizy i powstał w końcu XIX wieku. Dawniej był to święty teren dla Aborygenów, a legenda głosi, że pod ziemię wszedł tu mityczny wąż Wagyl i utworzył rzekę Swan u stóp wzgórza Elizy.

Kolejna atrakcja miasta to znajdująca się przy Victoria Square Katedra Najświętszej Maryi Panny w Perth, która jest kościołem biskupim. Zbudowana została ona w neogotyckim stylu.

W Perth znajduje się najstarsza australijska mennica. Wybudowana została ona w 1899 roku i funkcjonuje aż do dzisiaj. Znana jest pod nazwą Gold Corporation i przerabia około 60% złota wydobywanego w Australii.

Okrągły Dom to najstarszy budynek w Perth, aż do dzisiaj pozostający w niezmienionym stanie. Była to pierwsza stała budowla nad rzeką Łabędzią. Budynek można zwiedzać codziennie.

Do Perth warto przyjechać podczas trwania Międzynarodowego Festiwalu Sztuki, odbywającego się nieprzerwanie od lat 50. ubiegłego wieku. Festiwal jest najstarszą tego typu imprezą odbywającą się na kontynencie australijskim. Jego program jest bogaty w przedstawienia teatralne i wydarzenia związane z muzyką, tańcem i filmem.

Godna uwagi jest także starówka, na której znajdują się liczne stylowe budynki mające około 200-letnią tradycję.

Odkryj zachodnią Australię wynajętym samochodem

Zwiedzając mogą zostawić Państwo swój samochód w porcie w Perth i ruszyć w podróż na wyspę Rottnest. Cały obszar wyspy jest objęty ochroną w postaci rezerwatu przyrody i ze względu na niewielką powierzchnię można w jeden dzień zwiedzić ją rowerem. Panuje tu niezwykły spokój, można podziwiać uroki miejscowej fauny i flory. To tutaj żyją niektóre bardzo rzadkie gatunki ptaków, które zachwycą niejednego turystę.

Przemieszczając się w kierunku wschodnim mają Państwo szansę przeżyć niezwykły spektakl natury. Do zobaczenia jest między innymi zapierająca dech w piersiach pustynia Pinnacles. Zlokalizowana jest ona na terenie parku narodowego Namburg. Na jej powierzchni znajduje się mnóstwo formacji wapiennych w kształcie stożków. Najlepszym okresem na zwiedzanie jest przełom wrzesień/październik. Twarde podłoże pustyni sprawia, że można wjechać samochodem na jej teren. Koszt wstępu/wjazdu to 11 dolarów australijskich. Jeśli Państwa wyprawa jest wystarczająco długa warto udać się do Sydney lub rozważyć wizytę w innym dużym mieście, np. Brisbane. Warto udać się również do Melbourne, najbardziej wysuniętej na południe metropolii świata.

Urlop między piaszczystymi plażami, egzotycznymi palmami i nowoczesnym miastem na pewno na długo zapadnie w pamięć, a żeby być pewnym, że tak się stanie, warto już dziś zadbać o wszystkie szczegóły wyprawy wraz z wynajęciem samochodu za pośrednictwem HAPPYCAR!