Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Perth

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 148 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 20 paź 2017, 01:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Perth

Mały samochód

Mały samochód

Od 148 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 01:29 .

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 01:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 154 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 01:29 .

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 01:29 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 156 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 01:29 .

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 01:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Perth

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Perth:

4.7 do 5 (68 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Perth

Polecamy zwiedzanie miasta Perth położonego przy ujściu rzeki Łabędziej wprost do Oceanu Indyjskiego. Inne znane nazwy miasta Perth to „Miasto bez zmartwień” czy „Miasto słońca”.  To właśnie tętniące życiem miasto Perth jest położone w środku australijskiego bezkresu, które nie tylko jest rajem dla surferów, ale także posiada wspaniałe plaże, różnorodną kulturę i niezliczone możliwości na zakupy. Z pomocą HAPPYCAR mogą Państwo szybko i wygodnie znaleźć najdogodniejszą ofertę.

Informacje ogólne

Perth jest położone w zachodniej części Australii u podnóża gór Darling. Centrum miasta i jego znaczna część przedmieść znajduje się na płaskim i piaszczystym terenie. To najbardziej odosobniona metropolia na świecie, najbliższe duże miasto – Adelajda położone jest w odległości 2693 kilometrów. Przez swoje odosobnienie, Perth nie jest tłumnie odwiedzane przez turystów jak na przykład Sydney. Dzięki temu można zakosztować jedynej w swoim rodzaju przyrody i w pełni odpocząć na łonie natury. Klimat w Perth jest gorący i suchy a ochłodę w upalne dni przynosi bryza znad Oceanu Indyjskiego, woda osiąga nierzadko 22 stopnie i również doskonale nadaje się do ochłody.

Perth posiada dobrze rozwiniętą komunikację z resztą kraju. Dostępne jest lotnisko, stąd odchodzą także promy i autobusy a swój początek ma tu linia kolejowa Indian Pacific, która prowadzi aż do Sydney. Z Perth do stolicy można dostać się samolotem i kontynuować swoją wyprawę z lotniska w Sydney. My jednak zachęcamy Państwa do rozważenia wypożyczenia samochodu w Perth i rozpoczęcia niezależnej podróży.

Atrakcje Perth

Do największych atrakcji miasta należy Kings Park, obejmujący powierzchnię 500 ha. Mieści się na wzgórzu Elizy i powstał w końcu XIX wieku. Dawniej był to święty teren dla Aborygenów, a legenda głosi, że pod ziemię wszedł mityczny wąż Wagyl i utworzył rzekę Swan u stóp wzgórza Elizy.
Kolejna atrakcja miasta to Katedra Najświętszej Maryi Panny w Perth, która jest kościołem biskupim. Zbudowana została w neogotyckim stylu. Katedra mieści się przy Victoria Square.
W Perth znajduje się najstarsza mennica w Australii. Wybudowana została w 1899 roku i funkcjonuje aż do dzisiaj. Znana także jako Gold Corporation przerabia około 60% złota wydobywanego w Australii.
Okrągły Dom to najstarszy budynek w Perth, który do dziś pozostał w niezmienionym stanie. Była to pierwsza stała budowla nad rzeką Łabędzią. Budynek można zwiedzać codziennie.

Do Perth warto przyjechać podczas trwania Międzynarodowego Festiwalu Sztuki, odbywającego się nieprzerwanie od lat 50. ubiegłego wieku.  Festiwal jest najstarszą tego typu imprezą odbywającą się na kontynencie australijskim. Program jest bogaty w przedstawienia teatralne i wydarzenia związane z muzyką, tańcem i filmem.

Godna uwagi jest także starówka, na której znajdują się liczne stylowe budynki mające około 200-letnią tradycję. Miasto może się poszczycić kilkudzięsięcioma zabytkowymi obiektami, które warto zobaczyć, np. Parlament Stanowy, Poczta Główna, Okrągły dom, Katedra NMP, Teatr, Sąd, Ratusz Miejski.

Odkryj zachodnią Australię wynajętym samochodem

Mogą zostawić Państwo swój samochód w porcie w Perth i ruszyć w podróż na wyspę Rottnest. Wyspa w całości jest rezerwatem przyrodniczym, ale jednocześnie miejscem turystycznym. Tę niewielką wyspę można w jeden dzień zwiedzić rowerem. Panuje tu niezwykły spokój, można podziwiać uroki miejscowej fauny i flory. To tutaj żyją niektóre bardzo rzadkie gatunki ptaków, które zachwycą niejednego turystę.

Prowadząc swój samochód poza Perth w kierunku wschodnim. Mają Państwo szansę przeżyć niezwykły spektakl natury, jak i zapierającą dech w piersiach  pustynię Pinnacles, położoną na trenie parku narodowego Namburg. Pinnacles jest piaszczystą pustynią, na której znajduje się mnóstwo formacji wapiennych w kształcie stożków. Są to pozostałości po rosnących tu niegdyś drzewach. Najlepszym okresem na zwiedzanie jest przełom wrzesień/październik. Twarde podłoże pustyni sprawia, że można wjechać samochodem na jej teren. Koszt wstępu/wjazdu to 11 dolarów australijskich. Dojechawszy do Sydney, można rozważyć wizytę w innym dużym mieście Brisbane. Warto udać się również do Melbourne, najbardziej wysuniętej na południe metropolii świata.

Urlop między piaszczystymi plażami, egzotycznymi palmami i nowoczesnym miastem na pewno na długo zapadnie w pamięć, a żeby być pewnym, że tak się stanie, warto już dziś zadbać o wszystkie szczegóły wyprawy i na przykład wynająć samochód  za pośrednictwem HAPPYCAR!