Wypożyczalnia Samochodów Sydney

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 83 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 29 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 wrz 2020, 03:30 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Sydney

Mały samochód

Mały samochód

Od 83 zł za dzień
przy 29 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 03:30 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 03:30 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 84 zł za dzień
przy 29 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 03:30 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 03:30 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 86 zł za dzień
przy 29 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 03:30 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 03:30 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 109 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 10:56 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 10:56 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Sydney

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Sydney:

4.8 do 5 (208 oceny)

(4.7 do 5)
Dzęki happycar za super samochód!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert F.- 19 lip 2015, 04:07
(4.8 do 5)
Pewnie w przyszłości też zarezerwuję samochód przez happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Hanna R.- 19 lip 2015, 16:23
(4.8 do 5)
Rezerwacja przebiegła pomyslnie, dziekuję Happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna Sz.- 20 lip 2015, 12:08
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Sydney

Tanie wynajęcie samochodu Sydney

Zapoznajcie się Państwo z południowo-wschodnią Australią za pomocą wynajętego samochodu od HAPPYCAR i pozwólcie oczarować się pięknem miasta Sydney. Porównajcie Państwo oferty i wybierzcie najkorzystniejszą z nich. Zaplanujcie Państwo urlop według własnych upodobań. HAPPYCAR umożliwi spędzenie niezapomnianej podróży po tak wspaniałym mieście, jak Sydney.

Ogólne informacje, wynajem samochodu Sydney

Sydney to największe miasto Australii, liczące 4,8 milionów mieszkańców i stolica stanu Nowa Południowa Walia. Obecnie jest najistotniejszym centrum finansowym, handlowym, kulturalnym i transportowym w Australii. Sydney położone jest między Pacyfikiem, a Górami Błękitnymi, a jego port jest największą na świecie naturalną zatoką. Jest to głęboko wcięta w piaskowiec dolina rzeczna zalana przez ocean. W mieście znajduje się także ponad siedemdziesiąt plaż. Krajobraz Nowej Południowej Walii, jak i miasta Sydney jest bardzo interesujący. Składa się z równin po jednej stronie, a po drugiej z nadbrzeżnych australijskich gór. Jeśli będą Państwo przejeżdżać samochodem przez okoliczne tereny Sydney zachęcamy do odwiedzenia Snowy Mountains i spędzenia tam chwili czasu w trakcie urlopu.

Atrakcje, wynajem samochodu Sydney

Australia nieodzownie kojarzy się z przepiękną przyrodą i wieloma gatunkami zwierząt, których nie spotkamy nigdzie indziej jak tu. O nasze doświadczenia zadbali gospodarze zoo i dzięki temu w jednym miejscu możemy zobaczyć takie gatunki jak miś koala i kangur. Do Toronga Zoo możemy dopłynąć promem, który podczas podróży oferuje nam widok na wspaniałą panoramę miasta. Zwierzęta można oglądać w przykrytej szklanym dachem hali Wildlife World lub na wielkiej odkrytej przestrzeni oddychając rześkim powietrzem znad zatoki. Dodać trzeba, że zwierzęta mają bardzo dobre warunki w tutejszym zoo, także odwiedzając je nie należy się obawiać iż robią Państwo coś przeciw naturze.

Symbolem miasta znanym na całym świecie jest Opera House, w której występowało wiele światowych gwiazd. Znaczącą zaletą miasta jest jego położenie na wybrzeżu Pacyfiku, które przyciąga turystów swoimi wspaniałymi plażami oraz amatorów sportów wodnych. Ze względu na świetne warunki do pływania, dużą popularnością cieszy się surfing. Oprócz wymienionych wyżej atrakcji warto zwiedzić także starówkę „The Rocks” ze starymi magazynami przy zatoce. Zaraz obok dworca centralnego dla autobusów i pociągów znajduje się olbrzymi ogród botaniczny, a obok niego wiele interesujących muzeów. Sydney ma także nowoczesne centrum komercyjne, gdzie dominują drapacze chmur. Darling Harbour jest centrum rozrywkowym. To obszar wokół portu, na którym znajdują się kawiarnie, restauracje, chiński ogród oraz akwarium morskie. Kierując się we wschodnią stronę miasta dotrzemy do dzielnicy Paddington utrzymanej w wiktoriańskim stylu, w pobliżu której znajduje się centrum frywolnych rozrywek. Most Harbour jest jednym z największych mostów łukowych na świecie. Organizowane są tu także zabezpieczone wejścia na szczyt łuku, które są bardzo popularne wśród turystów.

W okolice Sydney wynajętym samochodem

Kierując się 50 km na zachód od Sydney, dotrzemy do jednego z popularniejszych symboli Sydney, a mianowicie Gór Błękitnych. Nazwa pochodzi od olejku eukaliptusowego, który parując, tworzy często błękitną mgiełkę nad górami. W trakcie australijskiej zimy (w okolicach lipca) zdarzają się niewielkie opady śniegu, w trakcie których w hotelach i pensjonatach ubierane są choinki i serwowane świąteczne potrawy, co jest popularne wśród mieszkańców Sydney. Wybierając się w odpowiednim czasie nieznacznie poza miasto, można podziwiać wspaniały zachód słońca, który trwa 20 minut. Panoramę najlepiej widać z Watsons Bay. Wycieczkę można zacząć także od południowej części stanu Nowa Południowa Walia, odwiedzając Park Narodowy Kościuszki, który jest największym parkiem narodowym w tej części Australii. Jednakże, nie jest powiedziane, że muszą zwiedzać Państwo wyłącznie okolice Sydney. Będąc na wschodnim wybrzeżu, warto zawitać do Brisbane, bądź Darwin czy Cairns na północy. Chociaż odległości między miastami są duże, warto rozważyć opcję wynajęcia samochodu w Sydney, aby podróżować po całej Australii komfortowo, bez ograniczeń i wedle swojego planu. Ten odległy od nas kontynent, oferuje wiele niezapomnianych atrakcji, a tylko od nas zależy w jaki sposób będziemy chcieli je zobaczyć i przeżyć. Jeżeli nie jesteście Państwo wielkimi fanami dalekich wojaży, skorzystajcie z portu lotniczego w Sydney, aby dostać się do reszty australijskich miast. Wypożyczalnie samochodowe dostępne są na terenie wszystkich metropolii w kraju.

Najlepiej już dziś porównać oferty wynajmu samochodu na portalu HAPPYCAR i zaplanować swoją niezapomnianą przygodę. Nie ma różnicy czy jest to samochód osobowy, czy terenowy, w naszej ofercie na pewno znajdą Państwo coś dla siebie!