Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Darwin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 59 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 30 gru 2018, 02:33 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Darwin

Mały samochód

Mały samochód

Od 59 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 60 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 64 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 90 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Ta oferta została znaleziona 30 gru 2018, 02:33 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Darwin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Darwin:

4.9 do 5 (205 oceny)

(4 do 5)
W przyszłości też wypożyczę samochód przez happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Paulia G.- 17 lip 2015, 13:58
(4.6 do 5)
Moja podróż się udała dzieki HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Damian W.- 19 lip 2015, 00:50
(4.4 do 5)
Strona całkiem w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia R.- 19 lip 2015, 02:57
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Darwin

Dla każdego kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę podczas urlopu, polecamy spakować plecak już dziś i wyruszyć na wyprawę do Australii. Zaplanujcie Państwo wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie najpiękniejszych jej zakątków. Jednym z nich jest miasto Darwin. HAPPYCAR jako porównywarka ofert ułatwi wyszukanie odpowiedniego na każdą wyprawę samochodu w najkorzystniejszej cenie. Dodatkowo nasz serwis będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas!

Informacje ogólne

Darwin położone jest w środkowej części północnego wybrzeża Australii nad cieśniną Clarence. Jest także stolicą Północnego Terytorium. Nazwa miasta pochodzi od Karola Darwina, na cześć którego zostało ono nazwane. Założone zostało w roku 1869, początkowo jako stacja telegraficzna. Miasto Darwin to najważniejszy port na północnym wybrzeżu Australii. W czasie II wojny światowej pełnił funkcję bazy zaopatrzeniowej, przez co uległ także silnemu zbombardowaniu. Darwin uważane jest za „Bramę do Azji” i jest gospodarzem gier Arafura, sportowego konkursu. Jest również punktem startu tras wycieczkowych do Parku Narodowego Litchfield lub Parku Narodowego Kakadu. Z międzynarodowego lotniska Darwin odlatują samoloty w kierunku Oceanii i Azji.

Darwin – stolica Terytorium Północnego

Wielokulturowe miasto Darwin znane jest ze swojego tropikalnego klimatu i tego, że panuje w nim dość zrelaksowana atmosfera. Stąd także warto wystartować w dalszą podróż po niezwykłym kontynencie australijskim. Krajobraz jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Terytorium Północne ciągnie się od pustynnych, czerwonych terenów znajdujących się w centrum kraju, które poprzeplatane są skalistymi formacjami i kanionami, a następnie przechodząc w płaskie równiny porośnięte lasem deszczowym, aż do nieco poszarpanego, bagnistego wybrzeża. Panuje tu klimat gorący i wilgotny.

Atrakcje i rekreacja

Do pieszych wędrówek i spacerów zachęca mnogość tras trekkingowych. Szczególnie poleca się wyprawy w lasy deszczowe.Wielką atrakcją Terytorium Północnego są także rejsy rzeczne. Warto się w nie wybrać także ze względu na możliwość zobaczenia wymierającego gatunku krokodyla. Rejsy odbywają się po szlakach na rzekach Katherine, Mary, East and South Alligator, Adelaide czy Yellow Water Billabong w Narodowym Parku Kakadu. Jak już wspomniano, klimat jest tu gorący, co w dużej mierze sprzyja kąpielom.

Park Narodowego Litchfield

Nazwa parku pochodzi od nazwiska australijskiego podróżnika Fryderyka Henryka Litchfielda. Mimo panujących tu bardzo mocnych opadów monsunowych park można odwiedzać przez cały rok. W Parku Litchfield jak i w innych atrakcyjnych miejscach północnej Australii można spotkać krokodyle australijskie i różańcowe. Zanotowane przypadki ataków na ludzi są znikome. Główną atrakcją krajobrazu są liczne wodospady, a także lasy, które występują na piaskowcach i odznaczają się obecnością wielu rodzajów roślin jak na przykład drzew eukaliptusowych. Lasy deszczowe monsunowe występują w wąwozach, które zostały wytworzone przez rzeki mające swój początek u podnóża wodospadów. Również świat zwierząt występujących w parku jest bogaty. Znaleźć można tu m.in kangura antypoli, walabię smukłą, niełaza plamistego, lotopałankę karłowatą. W parku występują także różne gatunki nietoperzy, a szczególnie bogaty jest świat ptaków.

Park Narodowy Kakadu

Park ten zajmuje powierzchnię prawie 20 tys. km2. W 1981 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W południowej części parku znajdują się skaliste regiony, które są doskonałym miejscem dla węży czy jaszczurek. Rosną tu także niewielkie lasy palmowe. Centrum parku to trawiaste równiny z wieloma rzekami i licznymi eukaliptusami. Północna część to podmokłe nabrzeża. Park jest domem dla wielu gatunków ssaków, gadów i ptaków. Mieszka tu także plemię aborygenów Gagudju.

Wynajem samochodu w Darwin

Jak mogli się już Państwo przekonać, Australia to bardzo niezwykłe miejsce z bardzo różnorodną fauną i florą. Wynajmując samochód z pomocą HAPPYCAR mogą Państwo zacząć swoją podróż od miasta Darwin. Po zakończonym zwiedzaniu jego okolic mogą Państwo skorzystać z australijskich połączeń lotniczych aby dostać się do innych miast takich jak Perth, Sydney czy Melbourne. Nasz portal porównawczy ma bogatą ofertę i każdy może znaleźć coś dla siebie. Zarówno sportowy jeep jak i samochód na rodzinną wyprawę. Zapraszamy do rezerwacji!