Wypożyczalnia Samochodów Darwin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 125 zł za dzień
Klasa średnia

Tani przykład cenowy Klasa średnia

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 maj 2020, 12:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Darwin

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 125 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 128 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 143 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 161 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 18 maj 2020, 12:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Darwin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Darwin:

4.7 do 5 (205 oceny)

(4 do 5)
W przyszłości też wypożyczę samochód przez happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Paulia G.- 17 lip 2015, 13:58
(4.6 do 5)
Moja podróż się udała dzieki HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Damian W.- 19 lip 2015, 00:50
(4.4 do 5)
Strona całkiem w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia R.- 19 lip 2015, 02:57
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Darwin

Dla każdego kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę podczas urlopu, polecamy spakować plecak już dziś i wyruszyć na wyprawę do Australii. Zaplanujcie Państwo wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie najpiękniejszych jej zakątków. Jednym z nich jest miasto Darwin. HAPPYCAR jako porównywarka ofert ułatwi wyszukanie odpowiedniego na każdą wyprawę samochodu w najkorzystniejszej cenie. Dodatkowo nasz serwis będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas!

Informacje ogólne

Darwin położone jest w środkowej części północnego wybrzeża Australii nad cieśniną Clarence. Jest także stolicą Północnego Terytorium. Nazwa miasta pochodzi od Karola Darwina, na cześć którego zostało ono nazwane. Założone zostało w roku 1869, początkowo jako stacja telegraficzna. Miasto Darwin to najważniejszy port na północnym wybrzeżu Australii. W czasie II wojny światowej pełnił funkcję bazy zaopatrzeniowej, przez co uległ także silnemu zbombardowaniu. Darwin uważane jest za „Bramę do Azji” i jest gospodarzem gier Arafura, sportowego konkursu. Jest również punktem startu tras wycieczkowych do Parku Narodowego Litchfield lub Parku Narodowego Kakadu. Z międzynarodowego lotniska Darwin odlatują samoloty w kierunku Oceanii i Azji.

Darwin – stolica Terytorium Północnego

Wielokulturowe miasto Darwin znane jest ze swojego tropikalnego klimatu i tego, że panuje w nim dość zrelaksowana atmosfera. Stąd także warto wystartować w dalszą podróż po niezwykłym kontynencie australijskim. Krajobraz jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Terytorium Północne ciągnie się od pustynnych, czerwonych terenów znajdujących się w centrum kraju, które poprzeplatane są skalistymi formacjami i kanionami, a następnie przechodząc w płaskie równiny porośnięte lasem deszczowym, aż do nieco poszarpanego, bagnistego wybrzeża. Panuje tu klimat gorący i wilgotny.

Atrakcje i rekreacja

Do pieszych wędrówek i spacerów zachęca mnogość tras trekkingowych. Szczególnie poleca się wyprawy w lasy deszczowe.Wielką atrakcją Terytorium Północnego są także rejsy rzeczne. Warto się w nie wybrać także ze względu na możliwość zobaczenia wymierającego gatunku krokodyla. Rejsy odbywają się po szlakach na rzekach Katherine, Mary, East and South Alligator, Adelaide czy Yellow Water Billabong w Narodowym Parku Kakadu. Jak już wspomniano, klimat jest tu gorący, co w dużej mierze sprzyja kąpielom.

Park Narodowego Litchfield

Nazwa parku pochodzi od nazwiska australijskiego podróżnika Fryderyka Henryka Litchfielda. Mimo panujących tu bardzo mocnych opadów monsunowych park można odwiedzać przez cały rok. W Parku Litchfield jak i w innych atrakcyjnych miejscach północnej Australii można spotkać krokodyle australijskie i różańcowe. Zanotowane przypadki ataków na ludzi są znikome. Główną atrakcją krajobrazu są liczne wodospady, a także lasy, które występują na piaskowcach i odznaczają się obecnością wielu rodzajów roślin jak na przykład drzew eukaliptusowych. Lasy deszczowe monsunowe występują w wąwozach, które zostały wytworzone przez rzeki mające swój początek u podnóża wodospadów. Również świat zwierząt występujących w parku jest bogaty. Znaleźć można tu m.in kangura antypoli, walabię smukłą, niełaza plamistego, lotopałankę karłowatą. W parku występują także różne gatunki nietoperzy, a szczególnie bogaty jest świat ptaków.

Park Narodowy Kakadu

Park ten zajmuje powierzchnię prawie 20 tys. km2. W 1981 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W południowej części parku znajdują się skaliste regiony, które są doskonałym miejscem dla węży czy jaszczurek. Rosną tu także niewielkie lasy palmowe. Centrum parku to trawiaste równiny z wieloma rzekami i licznymi eukaliptusami. Północna część to podmokłe nabrzeża. Park jest domem dla wielu gatunków ssaków, gadów i ptaków. Mieszka tu także plemię aborygenów Gagudju.

Wynajem samochodu w Darwin

Jak mogli się już Państwo przekonać, Australia to bardzo niezwykłe miejsce z bardzo różnorodną fauną i florą. Wynajmując samochód z pomocą HAPPYCAR mogą Państwo zacząć swoją podróż od miasta Darwin. Po zakończonym zwiedzaniu jego okolic mogą Państwo skorzystać z australijskich połączeń lotniczych aby dostać się do innych miast takich jak Perth, Sydney czy Melbourne. Nasz portal porównawczy ma bogatą ofertę i każdy może znaleźć coś dla siebie. Zarówno sportowy jeep jak i samochód na rodzinną wyprawę. Zapraszamy do rezerwacji!