Wypożyczalnia Samochodów Cairns

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 93 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 mar 2020, 12:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Cairns

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 93 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 94 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 104 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 120 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Cairns

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Cairns:

5 do 5 (208 oceny)

(4.9 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Bas- 17 lip 2015, 22:17
(4.4 do 5)
Dobre oferty na długie i krótkie podróże
Ocena wynajętego samochodu przez Dawid K.- 18 lip 2015, 01:20
(4.6 do 5)
Potwierdzenie mailem przyszło szybko, nie ma stresu.
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna R.- 18 lip 2015, 21:35
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Cairns

Podstawienie wynajętego samochodu wprost pod lotnisko, a potem szybki dojazd do hotelu? Z HAPPYCAR jest to dziecinnie łatwe. Już dziś mogą Państwo sprawdzić ofertę wynajmu samochodu w Cairns zarówno na rodzinny urlop czy samotną podróż w nieznane. Miasto położone w drugim co do wielkości stanie Australii oferuje szerokie spektrum możliwości spędzenia wolnego czasu.

Informacje ogólne

Miasto położone w północnej części stanu Queensland w Australii. Liczy ponad 150 tysięcy mieszkańców. Założone początkowo głównie jako miasto portowe służące kopalniom złota oraz innych kruszców i metali. Obecnie miasto jest znaczącym ośrodkiem turystycznym, które zdobyło już swoich wiernych fanów. W Cairns funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy, tak więc bez problemu mogą się Państwo dostać do tego raju na ziemii.

Turystyka w Cairns

Cairns ma bardzo dogodne połączenie z portem lotniczym, co jest wyraźnym plusem dla turystów. W mieście kończy się także droga stanowa „Bruce Hwy”. Miasto i jego okolice objęte są strefą tropikalną, od strony lądu otoczone jest lasami tropikalnymi i wzgórzami. Od strony morza otacza je Wielka Rafa Koralowa. Turystów przyciąga tu szczególnie chęć nurkowania, możliwość spływu górskimi rzekami oraz paralotniarstwo w pobliskich górach. Klimat sprzyja urlopom o każdej porze roku, ponieważ przez cały rok utrzymuje się wyrównana, słoneczna i ciepła pogoda. Cairns posiada także bogate życie nocne, dostępnych jest mnóstwo barów, klubów i dyskotek. W restauracjach można skosztować specjałów z całego świata. Cairns tętni życiem przez cały czas, jest ruchliwe i gwarne. Koszty utrzymania nie są wysokie w porównaniu z dużymi metropoliami australijskimi, takimi jak Brisbane, znajdującym się również w Queensland. Największa na świecie rafa koralowa znajdująca się u wybrzeży Australii. Dostrzegalna jest nawet z kosmosu pod postacią białej smugi na tle błękitu oceanu. Wielka Rafa Koralowa jest największą na świecie, pojedynczą stworzoną przez żywe organizmy strukturą. Niewątpliwie jest to piękne miejsce wypełnione przeróżnymi gatunkami ryb, roślin i mięczaków. Jest to jedna z większych atrakcji Australii. Wybrzeże Cairns oferuje także piaszczyste białe plaże i mnóstwo wysepek z tropikalną roślinnością. Oddalona o około 15 minut jazdy samochodem od Cairns, Skyriley to 7,5 kilometrowa linowa kolejka biegnąca ponad lasem tropikalnym. Ciekawą atrakcją jest również pandanus swamp board walk, czyli bagnisty teren, na którym rosną drzewa pandanusa oraz znajduje się tu drewniany pomost. W pobliżu miasta znajduje się także ogród botaniczny oraz farma hodowli krokodyli. Cairns to jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie można potrzymać Koalę i uwiecznić tę chwilę robiąc zdjęcie. I proszę się nie martwić, badania wykazały, że misie Koala czują się bardzo komfortowo w objęciach i nie są nerwowe podczas robienia zdjęć.

Zwiedzanie okolic Cairns - wynajem samochodu w Cairns

Wilgotny las deszczowy możemy zobaczyć w Parku Narodowym Daintree, w którym to także znajduje się Cape Tribulation. Jest to przylądek położony 110 kilometrów od Cairns. Swoją nazwę zawdzięcza kapitanowi James-owi Cook, który uszkodził swoją flotę, przekraczając Wielką Rafę Koralową (słowo pochodzi z języka angielskiego troubles – kłopoty). W okresie zimowym Cape Tribulation jest chętnie odwiedzane przez turystów. W odległości około 70 kilometrów od Cairns znajduje się Port Douglas, miasto znane jako ośrodek wczasowy i port jachtowy. Ze względu na swoje położenie w strefie klimatu tropikalnego, Port Douglas cieszy się w lecie temperaturami powyżej 30°C i silnymi opadami deszczu, a zimą temperaturą ponad 20°C. Aktualnie jest to miejscowość wczasowa, pełna pensjonatów, hoteli oraz restauracji. Jej atutem jest szeroka plaża, bliskość do Wielkiej Rafy Koralowej, pola golfowe, fragment odtworzonego lasu deszczowego, a także chociażby możliwość odbycia wycieczki na pobliskie wyspy i wspomniany już wcześniej przylądek Cape Tribulation. Jeżeli lubią Państwo pokonywać duże dystanse, wynajem samochodu w Cairns będzie wyjątkowo dobrym pomysłem. Wypożyczenie samochodu w Cairns zagwarantuje Państwu niezależność w czasie podróży. Mogą się Państwo udać do Brisbane, jednego z największych miast Australii lub do Darwin, w okolicy którego znajduje się mnóstwo parków i rezerwatów przyrody, w których można podziwiać piękno Australii. Ciekawym sposobem na zwiedzenie wschodniego wybrzeża Australii, będzie wypożyczenie samochodu w Sydney po przylocie na międzynarodowe lotnisko, zwiedzenie stolicy i kierowanie się na północ do Brisbane, a dalej do Cairns, bądź nawet docelowo do Darwin.

Jak zdążyli już Państwo przeczytać, urlop w Cairns obfituje w rozmaite atrakcje, ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, dlatego podróż samochodem jest dobrym wyborem pod każdym względem. Za pośrednictwem HAPPYCAR mogą Państwo sprawdzić dostępne oferty i wybrać najlepszą spośród nich.