Wypożyczalnia Samochodów Cairns

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 93 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 mar 2020, 12:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Cairns Airport

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 93 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 94 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 104 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 120 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ta oferta została znaleziona 18 mar 2020, 12:18 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Cairns Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Cairns Airport:

5 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
:-) :-) :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula I.- 21 lip 2015, 17:13
(4.5 do 5)
Najlepsza stronka jaką doychczas znalazłam.
Ocena wynajętego samochodu przez Paula E.- 21 lip 2015, 13:22
(4.6 do 5)
Super opcje ubezpieczenia, w przeciwnym razie nawet w przypadku niewielkiej ryski na szybie można pójść z torbami!
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł K.- 21 lip 2015, 08:15
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Cairns

Międzynarodowy port lotniczy w Cairns to szóste lotnisko w Australii pod względem obsługiwanych lotów. Znajduje się 7 km od Cairns, Queensland. Lotnisko posiada dwa terminale, które obsługują łącznie 4 miliony pasażerów rocznie. Lotnisko ma wszelkie udogodnienia, tj. restauracje, kawiarnie, poczta, kantory, itd.

Dojazd do Cairns

Lotnisko posiada rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, np. transport autobusowy, który dowozi pasażerów do najbliższych miejscowości. Sun Palm Express oferuje połączenia do Northern Beaches, Palm Cove, Port Douglas i Cape Tribulation. Na lotnisku jest także postój taksówek, jednakże kurs do centrum miasta może być kosztowny. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Cairns służą pomocą! Na lotnisku w północnej części terminalu krajowego znajdują się stanowiska wypożyczalni samochodów wielu firm, między innymi: Hertz, Avis, Budget i Europcar. Wystarczy jedynie zapoznać się wcześniej z ofertą HAPPYCAR, zarezerwować odpowiedni samochód, dostępny w dogodnym terminie i lokalizacji. Zaraz po przylocie samochód będzie czekał na Państwa. Odległe podróże po Australii staną się wygodniejsze i prostsze. Nie będą Państwo zależni od transportu publicznego, a planowanie wycieczek obedzie się bez jakichkolwiek limitów czasowych.

Atrakcje Cairns

Od strony morza otacza je Wielka Rafa Koralowa. Turystów przyciąga tu szczególnie chęć nurkowania, możliwość spływu górskimi rzekami oraz paralotniarstwo w pobliskich górach. Klimat sprzyja urlopom o każdej porze roku, ponieważ przez cały rok utrzymuje się wyrównana, słoneczna i ciepła pogoda. Cairns posiada także bogate życie nocne, dostępnych jest mnóstwo barów, klubów i dyskotek. W restauracjach można skosztować specjałów z całego świata. Cairns tętni życiem przez cały czas, jest ruchliwe i gwarne. Największa na świecie rafa koralowa znajdująca się u wybrzeży Australii. Dostrzegalna nawet z kosmosu pod postacią białej smugi na tle błękitu oceanu. Wielka Rafa Koralowa jest największą pojedynczą stworzoną przez żywe organizmy strukturą. Niewątpliwie jest to piękne miejsce wypełnione przeróżnymi gatunkami ryb, roślin i mięczaków. Jest to jedna z większych atrakcji Australii. Wybrzeże Cairns oferuje także piaszczyste białe plaże i mnóstwo wysepek z tropikalną roślinnością. Szczególnie piękne są Machans Beach, Holloways Beach, Trinity Beach, Kewarra Beach, Clifton Beach, Palm Cove und Ellis Beach. Oddalona o około 15 minut jazdy samochodem od Cairns, Skyriley to 7,5 kilometrowa linowa kolejka biegnąca ponad lasem tropikalnym.W pobliżu miasta znajduje się także ogród botaniczny oraz farma hodowli krokodyli. Cairns to jedno z niclicznych miejsc na świecie, gdzie można potrzymać Koalę i uwiecznić tę chwilę robiąc zdjęcie. I proszę się nie martwić, badania wykazały, że misie Koala czują się bardzo komfortowo w objęciach i nie są nerwowe podczas robienia zdjęć.

Rent a car Cairns

Wilgotny las deszczowy możemy zobaczyć w narodowym parku Daintree, w którym to także znajduje się Cape Tribulation. Jest to przylądek położony 110 kilometrów od Cairns. W odległości około 70 kilometrów od Cairns znajduje się Port Douglas, miasto znane jako ośrodek wczasowy i port jachtowy. Aktualnie jest to miejscowość wczasowa, pełna pensjonatów, hoteli oraz restauracji. Jej atutem jest szeroka plaża, bliskość do Wielkiej Rafy Koralowej, pola golfowe, fragment odtworzonego lasu deszczowego czy chociażby możliwość odbycia wycieczki na pobliskie wyspy i wspomniany już wcześniej przylądek Cape Tribulation. Jeżeli lubią Państwo pokonywać duże dystanse, wynajem samochodu w Cairns będzie wyjątkowo dobrym pomysłem. Wypożyczenie samochodu w Cairns zagwarantuje Państwu niezależność w czasie podróży. Mogą się Państwo udać do Brisbane, jednego z największych miast Australii lub do Darwin, w okolicy którego znajduje się mnóstwo parków i rezerwatów przyrody, w których można podziwiać piękno Australii. Ciekawym sposobem na zwiedzenie wschodniego wybrzeża Australii, będzie wypożyczenie samochodu w Sydney po przylocie na międzynarodowe lotnisko, zwiedzenie stolicy i kierowanie się na północ do Brisbane, a dalej do Cairns, bądź nawet docelowo do Darwin.

Jak zdążyli już Państwo przeczytać, urlop w Cairns obfituje w rozmaite atrakcje, ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, dlatego podróż samochodem jest dobrym wyborem pod każdym względem. Za pośrednictwem HAPPYCAR mogą Państwo sprawdzić dostępne oferty i wybrać najlepszą spośród nich.