Wypożyczalnia Samochodów Barcelona

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 87 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 03:33 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Barcelona

Mały samochód

Mały samochód

Od 87 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:33 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:33 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 118 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:33 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:33 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 147 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:33 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:33 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Barcelona

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Barcelona:

4.5 do 5 (207 oceny)

(5 do 5)
Pierwszy raz wypozyczylam smamochód i musze przyznać, że jstem zadowolona z tej usługi!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna G.- 19 lip 2015, 22:43
(4.5 do 5)
Konkurencyjne ceny i oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Grzegorz D.- 20 lip 2015, 02:27
(5 do 5)
Infolinia odpowiada na wszystkie pytania.
Ocena wynajętego samochodu przez Łukasz E.- 21 lip 2015, 02:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Barcelona

Tanie wynajęcie samochodu Barcelona

Historia Barcelony sięga czasów starożytnych, w których to miasto pełniło ważną rolę portu oraz ośrodka handlowego. Jeśli chcą Państwo poznać bliżej historię i zabytki miasta, wystarczy już dziś zarezerwować samochód z HAPPYCAR, aby odebrać go na miejscu w wypożyczalni samochodowej i wyruszyć na niezapomniane wakacje. Wynajem samochodów w Barcelonie to na pewno dobry pomysł.

Ogólne informacje o mieście

Wynajem samochodów w Barcelonie – miasto położone jest w północno-wschodniej części Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. Jest stolicą autonomicznej wspólnoty Katalonia. Miasto zamieszkałe jest przez ponad 1,6 milionów ludzi, co zaraz po Madrycie czyni je drugim pod względem wielkości miastem w Hiszpanii. Miasto jest pełne urokliwych uliczek i zakątków a także słynie z niepowtarzalnego stylu i architektury, co czyni je jednym z najpiękniejszych miast Europy. W mieście używane są dwa języki urzędowe: hiszpański i kataloński, a spora część mieszkańców zna także język angielski. W Barcelonie są dwa porty lotnicze, lotnisko El Prat i Girona, z czego to drugie jest oddalone od miasta o niecałe 100 km.

Zwiedzanie w Barcelonie, wynajem samochodu

Uważana za symbol Barcelony Świątynia Pokutna Świętej Rodziny (La Sagrada Família) została zaprojektowana przez Antoniego Gaudiego. Jej budowa rozpoczęła się w roku 1882 i do dziś pozostaje nieukończona. Przewidywania wskazują rok 2026 jako jako zakończenie budowy. To właśnie tego roku przypada setna rocznica śmierci projektanta świątyni. La Sagrada Familia jest najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem w Barcelonie. W 2010 roku podczas uroczystej mszy św. Papież Benedykt XVI konsekrował świątynię podnosząc ją do rangi bazyliki mniejszej. Park Güell jest również zaprojektowany przez Antoniego Gaudiego na życzenie jego przyjaciela Eusebio Güella, który tak był zauroczony angielskimi „miastami-ogrodami”, że postanowił sfinansować to przedsięwzięcie. Według początkowych założeń park miał być osiedlem dla bogatej burżuazji, lecz Gaudi nie dokończył nigdy swojego projektu. Później władze miasta wykupiły teren i przekształciły go w miejski park. W roku 1984 obiekt został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Sztuki UNESCO. Ciekawym miejscem w Barcelonie jest Muzeum Perfum, w którym znajdują się flakony z zapachami, sięgających czasów Mezopotamii. Będąc w Barcelonie nie można pominąć najsłynniejszej ulicy w mieście – La Rambla. Spotkać tutaj można grajków, mimów, artystów różnych dziedzin. Znajduje się tutaj mnóstwo restauracji i barów, w których można miło spędzić wieczór po całym dniu zwiedzania. Zostaje jeszcze Barceloneta, czyli najsłynniejsza plaża Barcelony, przy której wybudowano hotel w kształcie żagla, przypominający swoją architekturą ten w Dubaju.

Wynajętym samochodem w okolicach Barcelony

Położony 40 km od Barcelony klasztor Montserrat jest idealnym miejscem na jednodniową wycieczkę wynajętym samochodem. Klasztor znany jest z kultu figurki Matki Boskiej tzw. „Czarnulki”. Legenda głosi, że figurkę tą przywiózł do miasta św. Piotr. Obiekt położony jest na górze, która jest najwyżej położonym punktem na równinie katalońskiej. Dzięki malowniczemu krajobrazowi i różnorodności atrakcji przyciąga corocznie tysiące turystów z całego świata. Degustatorzy wina mogą udać się do Cava Cellars. Odwiedzając miejscową winiarnię można zobaczyć jak produkuje się wino czy katalońską wersję szampana - Cava. Wizytę można połączyć z degustacją wina oraz wyśmienitym obiadem. Miłośników dyskotekowych eskapad może zainteresować Sitges. Jest to miejscowość letniskowa w której panuje swobodniejsza atmosfera, a nocą cała okolica tętni życiem, szczególnie latem. Turystów do Sitges przyciąga także plaża. Spotkać tu można kąpieliska o różnej jakości, jak i różnym stopniu zatłoczenia. Idąc promenadą nadmorską znaleźć można wiele restauracji, barów a także wiele obiektów do uprawiania sportów wodnych. Około godziny jazdy od Barcelony położone jest miasto Tarragona. Szybko można tam dojechać wynajętym wcześniej samochodem. Słynie ono przede wszystkim z zabytków z okresu rzymskiego a główną atrakcją turystyczną jest archeologiczny kompleks Passeig Arqueològic. Do dzisiejszych czasów przetrwały między innymi resztki starożytnych murów miejskich, amfiteatru, dwóch forów rzymskich oraz cyrku, w którym urządzane były wyścigi rydwanów. To co pozostało z amfiteatru rzymskiego wybudowanego w II w. znajduje się za murami miejskimi w pobliżu brzegu rzeki. W czasach średniowiecza korzystano z amfiteatru jako z kamieniołomu, który dostarczał materiałów do budowy domów i świątyń. Niedaleko od Barcelony znajduje się rozrywkowy kurort, odwiedzany przez dużą ilość turystów, w szczególności tych z Polski – Lloret de Mar. W samej miejscowości nie ma wielu zabytków, jednak piękna plaża i główny deptak robią świetne wrażenie. Wypożyczenie samochodu w Barcelonie będzie trafnym wyborem, jeżeli oprócz stolicy Katalonii, chcą Państwo zwiedzić Walencję.