Wypożyczalnia Samochodów Cypr

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 21 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lis 2019, 10:47 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Cypr

Mały samochód

Mały samochód

Od 21 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:47 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:47 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 28 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 12:49 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 12:49 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 38 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:47 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:47 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 113 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 12:49 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 12:49 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Cypr

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Cypr:

4.3 do 5 (209 oceny)

(4.8 do 5)
Czas reakcji serwisu na moje prośby był szybki, co mnie ucieszyło!
Ocena wynajętego samochodu przez Jadwiga S.- 18 lip 2015, 02:33
(4.8 do 5)
Wszystko przebiegło po mojej myśli.
Ocena wynajętego samochodu przez Gabrysia K.- 18 lip 2015, 14:47
(4.8 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 21 lip 2015, 02:13
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Cypr

Czy chcą Państwo bardzo przyjemnie spędzić urlop? Jeżeli tak to proponujemy Państwu wczasy na przepięknym i wiecznie słonecznym Cyprze. Dla jeszcze większej wygody mogą Państwo wynająć samochód za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wypożyczeniu samochodu poczują się Państwo zdecydowanie pewniej podczas pobytu w tym malowniczym miejscu. Ponadto kraj ten oferuje bardzo dużo ciekawych atrakcji, od zwiedzania zabytków, aż po opalanie się na bardzo pięknych plażach.

Wypożyczalnia samochodów – Cypr

Cypr jest krajem wyspiarskim. Położony jest we wschodniej części Morza Śródziemnego. Bardzo blisko Cypru, na północy znajduje się także Turcja, natomiast od wschodu Syria i Liban. Nieco dalej, na południu położony jest Izrael oraz Egipt. Stolicą Cypru oraz jego największym miastem jest Nikozja. Pozostałymi większymi miastami są: Limassol oraz Larnaka. Cypr zamieszkuje blisko 850 tysięcy osób. Kraj ten jest również członkiem Unii Europejskiej. Językami urzędowymi są grecki oraz turecki, a waluta to Euro.

Zwiedzanie Cypru wynajętym samochodem

Wyspa kryje w sobie mnóstwo atrakcji, każdy z pewnością znajdzie tam coś interesującego dla siebie. Po przylocie na Cypr, proponujemy Państwu udanie się najpierw do Nikozji. Jest to piękne miasto położone w północno-środkowej części Cypru. Nikozja otoczona była dawniej murami, znajdowały się tutaj 3 przepiękne bramy-Pafos, Kyrenia oraz Famagusta. Obecnie wszystkie bramy zostały odrestaurowane i można je bez przeszkód podziwiać. Ciekawym zabytkiem jest także Kościół Katolicki Świętego Krzyża. Można go zobaczyć bardzo blisko bramy Pafos. Powstał on w 1900 roku. Znajdą Państwo tam m.in. herb Komisariatu Ziemi Świętej, a także posągi wykonane z drewna przedstawiające Dziewicę Maryję oraz Św. Józefa. Kolejnym budynkiem, który bardzo gorąco Państwu polecamy jest Meczet Selimiye. Jego budowa zakończyła się w drugiej połowie XIV wieku, a ciekawostką jest to, że trwała ona w sumie około 150 lat. Następną atrakcją Nikozji są Mury Weneckie. Znajdują się one w południowej części miasta i otaczają Stare Miasto.

Wynajem samochodów - Cypr

Malownicza wyspa jaką jest niewątpliwie Cypr, to idealne miejsce do wypoczynku. Polecamy Państwu także udanie się wypożyczonym samochodem od oddalonego o około 80 kilometrów w kierunku południowo-zachodnim od Nikozji, miasta Limassol. Miłośnicy architektury z pewnością będą zachwyceni. Jednym z najciekawszych miejsc w tym mieście jest Zamek Limassol. Został on zbudowany pod koniec XII wieku. Znajduje się on w samym środku starego miasta. Wewnątrz znajdą Państwo bardzo interesujące Średniowieczne Muzeum Cypru. Przeszło 16 kilometrów na południowy-zachód od Limassolu zobaczą Państwo kolejne bardzo ciekawe miasto- Kourion. Znajduje się ono na wzgórzu i będąc w tym miejscu, mają Państwo możliwość podziwiać naprawdę przepiękny widok na Morze Śródziemne. Mogą Państwo zobaczyć tam także ruiny m.in. po baptysterium oraz po bazylice, ciekawostką jest natomiast fakt, iż znajduje się tam także Amfiteatr, który odnowiono i nawet odbywają się w nim sztuki teatralne. W zachodniej stronie wyspy położone jest kolejne ciekawe miejsce, a mianowicie Kato Pafos. Znajduje się tam przede wszystkim bardzo popularny Park Archeologiczny, w którym zobaczą Państwo pamiątki po czasach Starożytnych oraz ze Średniowiecza. W południowo-wschodniej części wyspy znajduje się Larnaka, będąca kolejnym miastem wartym zwiedzenia. Ciekawym zabytkiem jest tutaj Cerkiew Św. Łazarza. Została ona zbudowana w IX wieku. Cypr oprócz swoich bardzo pięknych zabytków ma również Państwu do zaoferowania mnóstwo przepięknych plaż. Jedną z nich jest np. plaża Phinikoudes. Jest ona zaliczana do jednej z najlepszych cypryjskich plaż. Świadczy o tym to, iż została jej przyznana Błękitna Flaga (oznacza to, że jest tam bardzo czysto i bezpiecznie). Kolejnymi godnymi polecenia na Cyprze są plaże w Ayia Napa, kurorcie położonym we wschodniej części wyspy. Także w południowej części wyspy znajduje się kolejna interesująca plaża - Plaża Gubernatora (Governor’s Beach). Oddalona jest od Limassolu o przeszło 25 kilometrów w kierunku wschodnim. Innym, ciekawym kurortem jest miasto Polis położone w północno-zachodniej części Cypru.

Uważamy, iż dzięki wynajęciu samochodu za pomocą Portalu HAPPYCAR będą Państwo bardzo zadowoleni. Bardzo dużo atrakcji będą mieli Państwo na wyciągnięcie ręki. Ponadto dzięki wynajęciu samochodu będą mieli Państwo możliwość odpoczywania każdego dnia na innej plaży, które są rozmieszczone po całej wyspie.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży