Wypożyczalnia Samochodów Kuba

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Kuba

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Kuba:

4.7 do 5 (208 oceny)

(4.8 do 5)
Miejscowe wypożyczalnie mają na prawdę dobre oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Heniek J.- 17 lip 2015, 17:37
(4.7 do 5)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Ocena wynajętego samochodu przez Zygmunt U.- 17 lip 2015, 11:55
(5 do 5)
Strona godna polecenia.
Ocena wynajętego samochodu przez Nikola G.- 18 lip 2015, 12:22
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Kuba

Wynajem samochodów Kuba - dlaczego właśnie z HAPPYCAR?

Kuba - kraj salsy, rumu, cygar oraz zabytkowych pojazdów. A skoro już o samochodach mowa…

Wynajem aut Kuba to naprawdę świetny pomysł! HAPPYCAR z chęcią pomoże Ci w spełnianiu podróżniczych marzeń. Aby nie musieć martwić się niczym podczas urlopu, warto jeszcze przed wyjazdem zadbać o wszystkie szczegóły. Na naszym portalu swoje oferty przedstawia niejedna wypożyczalnia samochodów Kuba, a Ty możesz je porównać i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada - zarówno pod względem ceny czy parametrów samochodu, jak też innych elementów, takich jak na przykład:

Warto wiedzieć, że najkorzystniejszą cenowo lokalizacją odbioru pojazdu jest zwykle lotniskowa strefa car rental, ale oczywiście możesz wybrać również inne miejsce - na naszym portalu na pewno znajdziesz ofertę dla siebie!

A gdy już odbierzesz kluczyki…

Jakie miejsca na Kubie koniecznie trzeba odwiedzić?

Chociaż z pewnością marzysz o tym, żeby spędzić sporo czasu na karaibskich plażach, to będąc na Kubie warto również trochę pozwiedzać.

Pierwszym miejscem, które powinieneś odwiedzić po przybyciu jest oczywiście wypożyczalnia samochodów Kuba, bo nic nie ułatwia zwiedzania tak jak wynajem aut!

Wycieczkę po Kubie warto zacząć oczywiście od stolicy tego kraju - Hawany. Tam z pewnością poczujesz niezwykły kubański klimat.

Jednakże, Hawana nie jest jedynym miejscem, którego nie może zabraknąć w Twoim planie zwiedzania - powinny się tam znaleźć również:

Wszystkie wyżej wymienione miejsca są rozproszone po całej wyspie, zatem wynajem samochodów Kuba wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem. Zachęcamy do dokonania rezerwacji z HAPPYCAR już dziś!

Jakie informacje są potrzebne do dokonania rezerwacji?

Zanim zdecydujesz się na wynajem aut Kuba, należy odpowiedzieć sobie, a zarazem nam, na kilka podstawowych pytań:

1. W jakim dokładnie terminie chciałbyś wynająć pojazd?
Warto pamiętać, żeby podczas wyszukiwania wybrać poprawne daty i godziny, gdyż po dokonaniu rezerwacji, zarówno daty, jak i godziny są wiążące. Wybrana wypożyczalnia samochodów Kuba przygotuje pojazd w ustalonym terminie - w przypadku bardzo dużego spóźnienia nie jest zobowiązana do przytrzymania auta.

2. Czy interesuje Cię wynajem aut od jakiejś konkretnej wypożyczalni?
Być może posiadasz już doświadczenie w wynajmowaniu pojazdów i chcesz zobaczyć jedynie oferty od osobiście sprawdzonej wypożyczalni - nic prostszego, wystarczy zaznaczyć wybraną wypożyczalnię w filtrach.

3. Ile osób będzie podróżować wynajętym pojazdem?
W filtrach na naszej stronie można zaznaczyć odpowiednią ilość osób - po wybraniu tej opcji, wyświetlą się jedynie oferty odpowiadające kryteriom.

4. Czy jesteś zainteresowany ofertami z pełnym ubezpieczeniem?
Wynajem samochodów może wiązać się z pewnym ryzykiem, jednak za pośrednictwem portalu HAPPYCAR można wykupić ubezpieczenie i pozbyć się zmartwień.

5.Czy jesteś zainteresowany którymś z opcjonalnych dodatków?

DODATKOWY KIEROWCA

Aby prowadzić pojazd na zmianę.

UWAGA! Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

FOTELIK DZIECIĘCYJeśli podróżujesz z dzieckiem, nie musisz zabierać własnego fotelika na urlop, z łatwością możesz wypożyczyć odpowiedni fotelik razem z autem.
GPSBardzo pomocny w poruszaniu się po nieznanym mieście i jego okolicach.
PRZEKROCZENIE GRANICYWystarczy, że poinformujesz nas o chęci przekroczenia granicy, abyśmy mogli sprawdzić, czy dana wypożyczalnia samochodów wyraża zgodę na przekroczenie granicy wynajętym autem.

Pamiętaj, że każda wypożyczalnia samochodów Kuba pobiera płatność za opcjonalne dodatki dopiero w momencie odbioru pojazdu, a więc nie są one zawarte w cenie wyświetlonej w portalu HAPPYCAR.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.