Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Brisbane

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 101 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 23 lis 2018, 07:49 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Brisbane

Mały samochód

Mały samochód

Od 101 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 07:49 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 07:49 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 124 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 07:49 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 07:49 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 130 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 07:49 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 07:49 .

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 142 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 07:50 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 07:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Brisbane

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Brisbane:

4.7 do 5 (183 oceny)

(5 do 5)
Wszystko w porzadku, podziekowania dla Pan ktore wydawaly auto i dla duetu ktory przyjmowal odbior.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan L.- 14 gru 2018, 20:03
(5 do 5)
Wszystko
Ocena wynajętego samochodu przez Daniel G.- 11 gru 2018, 12:57
(4.5 do 5)
Prosty system rezerwacji i cena.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk C.- 08 gru 2018, 08:55

Wypożyczalnia samochodów Brisbane

Wynajem samochodów w Brisbane

Chcąc przeżyć wakacje w stolicy stanu Queensland w Australii i rozkoszować się subtropikalnym klimatem z ciepłymi i łagodnymi zimami i gorącymi wilgotnymi latami, warto już dziś zadbać o szczegóły wyjazdu. HAPPYCAR ma dla Państwa szeroki wybór korzystnych ofert wynajmu samochodu, zarówno małych dla dwóch osób jak i dużych dla całej rodziny.

Informacje ogólne

Brisbane jest jednym z największych miast Australii. Miasto jest ważnym ośrodkiem handlowym, naukowym (posiada 3 uniwersytety) i kulturalnym (liczne muzea czy galerie sztuki). Godne polecenia jest też odwiedzenie herbarium czy parków znajdujących się na terenie miasta. Brisbane jest też ośrodkiem przemysłu rafineryjnego, stoczniowego, gumowego i maszynowego. Miały tu miejsce także ważne wydarzenia sportowe i kulturalne. Igrzyska Wspólnoty Narodów (1982 r.), zbliżone w formie do nowożytnych igrzysk olimpijskich. W tych zawodach biorą udział sportowcy z krajów zrzeszonych we Wspólnocie Narodów. World Expo (1988 r.) czyli cykliczne ekspozycje, na których różne narody świata mogą zaprezentować swój dorobek naukowy, kulturalny i techniczny.

Brisbane – wymarzony urlop

Miasto jest doskonałym miejscem na spędzenie idealnego urlopu. Klimat jest bardzo przyjemny, mimo swoich wysokich temperatur. Położenie miasta jest bardzo malownicze, nad wybrzeżem oceanu. Przez Brisbane przepływa także rzeka o tej samej nazwie i jest najważniejszym elementem panoramy miasta obok drapaczy chmur znajdujących się w centralnym dystrykcie. Miasto jest ciche i spokojne, posiada dużą przestrzeń, co sprzyja dobremu wypoczynkowi. Mimo to staje się powoli metropolią. W 2007 roku wykazało się najszybszym rozwojem pośród wszystkich miast Australii (wg. spisu powszechnego). Wokół nabrzeży zdecydowano się stworzyć zielone tereny i urocze bulwary, które są słynne w Brisbane. Tuż obok drapaczy chmur znaleźć można przepiękny ogród botaniczny, a po przeciwnej stronie skałki doskonałe do wspinaczki. Nazwa tej części miasta to Kangaroo Point, a skały to pozostałość po starym wulkanie, choć wyrzeźbione klify są zasługą górnictwa i skazańców, którzy byli tu zatrudnieni. Ze skałek można także podziwiać krajobraz lub po prostu milo spędzić czas korzystając z dostępnych stanowisk do grillowania. W Brisbane została także doceniona scena muzyczna - amerykański tygodnik umieścił miasto na liście pięciu najlepszych Music Hotspots. Z Brisbane pochodzi także zespół Bee Gees oraz zdobywca Grammy, muzyk country, Keith Urban.

Centrum życia towarzyskiego Brisbane jest wybrzeże rzeki, nad którym znajduje się sporo knajpek, kafejek i restauracji. To właśnie w nich można zjeść świeże owoce morza i przede wszystkim lokalny specjał, jakim jest Moreton Bay Bugs, który wyglądem przypomina wielką rozdeptaną krewetkę bez głowy i smakuje rewelacyjnie. Najlepszy klub jazzowy Brisbane także jest położony nad rzeką. Koncert pod gwiazdami w ciepły letni wieczór, to prawdziwie niezapomniane przeżycie. Warto wspomnieć także o letnim kinie, koncertach na świeżym powietrzu i grupowych ćwiczeniach na trawie. To wszystko nad tą samą rzeką!

Wynajętym samochodem w okolice Brisbane

Zaledwie godzinę drogi w głąb lądu od Brisbane znajduje się park narodowy D’Aguilar National Park. Najlepiej dojechać tam samochodem kierując sie na Mount Mee, podążając za znakami tourist drive 29. Można wybrać także szybszą drogę autostradą, ale wtedy omija się piękne widoki natury. Wybierając pierwszą opcję dojazdu mamy okazję podziwiać piękne i nader zielone krajobrazy, ponadto nad wzgórzami i dolinami unosi się mgła nadając bajkowy charakter okolicy. Dzienne miejsce w parku wyposażone jest w łazienki i miejsca do grillowania, słychać odgłosy ptaków, a dookoła unosi się zapach eukaliptusa. Wypożyczenie samochodu w Brisbane jest szczególnie trafnym wyborem jeśli oprócz najbliższych okolic miasta chcemy zwiedzić inne tereny Australii. Większość turystów, oprócz Brisbane, kieruje się również do Sydney, słynnego z Opera House, Melbourne, czyli najbardziej wysuniętej na południe metropolii świata, czy znajdującego się na zachodzie kraju Perth. Wszystkie te miasta oferują multum atrakcji, a odwiedzenie ich zostanie nam na długo w pamięci. Jeżeli dystanse, które należy pokonać, aby dostać się do któregoś z tych miast są dla Państwa zbyt duże, to bez problemu mogą skorzystać Państwo z portu lotniczego w Brisbane, aby dostać się np. na lotnisko w Sydney i tam wypożyczyć samochód na dogodnych warunkach i w odpowiednim terminie. Podróż po Australii może okazać się bardzo przyjemna i prosta. HAPPYCAR zadba o to, aby cieszyli się Państwo swoimi upragnionymi wakacjami w Australii, ponieważ wynajem samochodu w Brisbane to nic trudnego!