Wypożyczalnia Samochodów Jordania

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Jordania

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Jordania:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Lubię tą stronę.
Ocena wynajętego samochodu przez Agata D.- 28 lip 2015, 12:14
(4.9 do 5)
Super strona!
Ocena wynajętego samochodu przez Karolina B- 28 lip 2015, 08:49
(4.9 do 5)
Super strona!
Ocena wynajętego samochodu przez Karolina B- 28 lip 2015, 08:49
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Jordania

Tani wynajem samochodów Jordania

Wybierz się w niezapomnianą podróż wypożyczonym autem po Jordanii, a na pewno nie będziesz żałować!

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać czas spędzony w tym kraju, wynajem aut Jordania to jedyne sensowne rozwiązanie. Dlatego niezależnie od tego, w którym z miast zaczynasz swoją podróż, wypożyczalnia samochodów powinna być pierwszym miejscem, które odwiedzisz.

Dzięki HAPPYCAR możesz bez problemu porównać oferty różnych firm w interesującym Cię mieście i wybrać tę najkorzystniejszą. Każda licząca się wypożyczalnia samochodów Jordania ma swoje oferty na naszym portalu, a zatem z pewnością będziesz miał z czego wybierać!

Gdzie można wynająć auto w Jordanii?

Najdogodniejszą lokalizacją odbioru pojazdu zawsze jest port lotniczy, ponieważ:

Jednakże, jeśli nie chcesz wypożyczać pojazdu bezpośrednio po przylocie, lecz w trakcie pobytu, również nie będzie to problemem - wynajem aut z HAPPYCAR jest możliwy w wielu różnych lokalizacjach w całej Jordanii, chociażby w miastach takich jak:

Planując wyjazd do Jordanii naprawdę warto skorzystać możliwości, jakie stwarza internetowa porównywarka ofert HAPPYCAR. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak zaplanować wycieczkę, w tej kwestii również chętnie pomożemy, udzielając kilku wskazówek.

Co koniecznie trzeba zobaczyć w Jordanii?

W Jordanii można znaleźć naprawdę wiele zapierających dech w piersiach miejsc, takich jak na przykład:

Wartych odwiedzenia miejsc jest w tym pięknym kraju o wiele więcej, a wynajem samochodów Jordaniaotwiera przed Tobą cały wachlarz możliwości.

Jeżeli wynajem aut wciąż budzi Twoje wątpliwości, poniżej na pewno znajdziesz kilka przydatnych informacji na temat wypożyczania pojazdów za pośrednictwem HAPPYCAR.

Wynajem samochodów z HAPPYCAR - co należy wiedzieć?

Czy rezerwacja będzie natychmiast potwierdzona?

Rezerwacja jest zawsze dostępna na życzenie. Pomimo statusu “natychmiast dostępny”, wynajem aut Jordania musi zostać potwierdzony przez lokalną wypożyczalnię. Przetworzenie rezerwacji przez usługodawcę może potrwać do 72 godzin. Gdy tylko rezerwacja zostanie potwierdzona przez usługodawcę i organizatora, na podany adres mailowy otrzymasz automatycznie wygenerowany voucher na wynajem pojazdu.

Czego nie zawiera cena podana w prawym górnym rogu każdej oferty?

Ta kwota nie zawiera usług dodatkowych.

DODATKOWY KIEROWCA

Aby prowadzić pojazd na zmianę.

UWAGA! Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

FOTELIK DZIECIĘCYJeśli podróżujesz z dzieckiem, nie musisz zabierać własnego fotelika na urlop, z łatwością możesz wypożyczyć odpowiedni fotelik razem z autem.
GPSBardzo pomocny w poruszaniu się po nieznanym mieście i jego okolicach.
PRZEKROCZENIE GRANICYWystarczy, że poinformujesz nas o chęci przekroczenia granicy, abyśmy mogli sprawdzić, czy dana wypożyczalnia samochodów wyraża zgodę na przekroczenie granicy wynajętym autem.

Każda wypożyczalnia samochodów Jordania pobiera płatność za opcjonalne dodatki dopiero w momencie odbioru pojazdu, a więc nie są one zawarte w cenie wyświetlonej w portalu HAPPYCAR.

Czym, oprócz ceny, warto się kierować podczas wyboru oferty?

Przed dokonaniem rezerwacji należy zapoznać się z sekcją “Informacje&Warunki Najmu”, gdyż każda wypożyczalnia samochodów Jordania ma własne warunki.

Czy wymagany jest depozyt?

Wynajem aut za pośrednictwem HAPPYCAR zawsze wiąże się z koniecznością blokady kaucji na karcie kredytowej głównego kierowcy.

Czy można bezpłatnie anulować rezerwację?

W HAPPYCAR można bezpłatnie anulować rezerwację nie później niż na 24 godziny przed odbiorem pojazdu, z tym, że trzeba również uwzględnić godziny pracy naszego biura. Po dokonaniu anulacji, na swój adres mailowy otrzymasz potwierdzenie anulowania rezerwacji. Jeżeli Twoje konto zostało obciążone przedpłatą przez usługodawcę, kwota ta zostanie zwrócona.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.