Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Nowy Orlean

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 18 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 6 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 lut 2019, 07:27 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Nowy Orlean

Mały samochód

Mały samochód

Od 18 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 23 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 32 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 158 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:27 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Nowy Orlean

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Nowy Orlean:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
Po prostu super!
Ocena wynajętego samochodu przez Zuzia W.- 20 lip 2015, 04:43
(4.3 do 5)
Dobrze, że happycar ma także oferty wynajmu samochodu dla wielodzietnych rodzin.
Ocena wynajętego samochodu przez Maria W.- 20 lip 2015, 21:27
(4 do 5)
Dobrze, że jest możliwość kontaktu w różnoraki sposób, bo ja akurat preferuję rozmowy telefoniczne.
Ocena wynajętego samochodu przez Norbert P.- 20 lip 2015, 20:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Nowy Orlean

Informacje ogólne, tanie wynajęcie samochodu Nowy Orlean

Nowy Orlean w stanie Luizjana jest dość specyficznym ale i pozytywnym miastem Stanów Zjednoczonych. „Południowcy” są tu bardzo przyjaźnie nastawieni do ludzi różnych nacji, a miasto jest odzwierciedleniem tolerancji i wolności. Miasto zamieszkuje ok. 370 tysięcy mieszkańców i jest popularnym kierunkiem turystycznym nie tylko wśród Amerykanów, ale i wśród Europejczyków, a to wszystko za sprawą wpływów jakie mieli tu Brytyjczycy, Hiszpanie czy Francuzi. Około 20 km od Nowego Orleanu znajduje się port lotniczy Louis Armstrong Airport, na które dolecimy w większości przypadków z przesiadką.

Atrakcje, wynajem samochodu Nowy Orlean

Wynajem samochodu w Nowym Orleanie będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią podróżować niezależnie od transportu publicznego, a także dla tych, którzy planują zwiedzić więcej, niż tylko Nowy Orlean. Miasto jest znane ze swojej muzykalności. Muzykę można usłyszeć wszędzie – na ulicy, w hotelu czy w restauracjach. Do najsłynniejszych miejsc, gdzie można posłuchać dobrego jazzu, należą bary w French Quarter. Znajdują się tam najlepsze bary jazzowe, które przyciągają mieszkańców i turystów co wieczór. Wspaniała atmosfera, która panuje podczas małych koncertów jazzowych jest nie do opisania i można ją przeżyć tylko w Nowym Orleanie. Miasto w zupełności nie przypomina typowych amerykańskich metropolii, gdyż tradycyjna architektura, ozdobione balkoniki i małe lokalne sklepy przeważają w krajobrazie miasta. Mówi się również, że Nowy Orlean słynie ze swojej kuchni, głownie z owoców morza, a także z elementów kuchni francuskiej, np. bagietki czy remulada. Jeżeli lubią Państwo sklepy z antykami to warto udać się na ulicę Royal, która przepełniona jest sklepikami ze starociami, galeriami i grajkami na ulicach. Lokalni artyści chętnie dzielą się informacjami oraz legendami związanymi z historią i kulturą miasta. Ciekawostką jest również to, że miasto nazywane jest nawiedzonym. Z tym południowym miastem łączy się wiele strasznych legend, dlatego też warto udać się na wycieczkę z przewodnikiem Haunted History Tours, który zaprowadzi Państwa do najstraszniejszych miejsc w mieście. Następnie, warto wybrać się do Voodoo Museum i Voodoo Chapel, w których można poznać obrzędy kultu.

Okolice Nowego Orleanu wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Nowym Orleanie to świetny sposób na zwiedzenie nie tylko miasta ale i jego okolic. Skoro już wynajmą Państwo samochód, dlaczego nie skorzystać z jego dobrodziejstw i nie wybrać się na wycieczkę słynnymi amerykańskimi drogami. W pobliżu miasta znajduje się dużo pięknych terenów zielonych z dostępem do jezior, np. jezioro Salvador czy Ponchartrain. Warto również wybrać się do stolicy stanu Luizjana, a mianowicie do Baton Rouge. Jest to miasto mniejsze od Nowego Orleanu, ale znajduje się na trasie do Houston, do którego poprowadzi nas droga numer 10. Wynajęcie samochodu w Nowym Orleanie pozwoli nam na swobodne przemieszczanie się po Houston, który jest czwartym miastem USA pod względem wielkości. Jeżeli więc lubią Państwo wielkie metropolie, to wizyta w stolicy Teksasu z pewnością przypadnie Wam do gustu, zwłaszcza, że to miejsce oferuje naprawdę dużo atrakcji. Do Houston mogą się Państwo również dostać z lotniska w Nowym Orleanie na lotnisko im. George’a Busha w Houston. Jeżeli chcą Państwo chłonąć jeszcze więcej amerykańskiej kultury to bez wątpienia, jednym z lepszych wyborów będzie przejażdżka do Dallas – miasta bardzo zróżnicowanego, gdyż z jednej strony czujemy tutaj metropolitalny klimat, z drugiej atmosferę południowego rancza. Choć odległości między miastami w Stanach Zjednoczonych są duże, to warto wybrać się w taką podróż, aby spełnić choć po części swój amerykański sen.

HAPPYCAR i wypożyczalnie samochodowe w Nowym Orleanie z przyjemnością pomogą Państwu wynająć samochód i podróżować po USA bez uzależnienia od publicznych środków transportu.