Wypożyczalnia Samochodów Nowy Orlean

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Nowy Orlean

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Nowy Orlean:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Zrozumiałe warunki wynajmu, w razie pytań szybki i sprawny kontakt.
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula E.- 20 lip 2015, 11:30
(4 do 5)
Wszelkie obawy jakie miałam podczas rezerwcji zostały rozwiane podczas rozmowy z panią z infolinii.
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga Sz.- 20 lip 2015, 14:01
(4.1 do 5)
Nawet zmiany w rezerwacji są szybkie i bez zbędnych formalności.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil J.- 20 lip 2015, 21:28
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Nowy Orlean

Informacje ogólne, tanie wynajęcie samochodu Nowy Orlean

Nowy Orlean w stanie Luizjana jest dość specyficznym ale i pozytywnym miastem Stanów Zjednoczonych. „Południowcy” są tu bardzo przyjaźnie nastawieni do ludzi różnych nacji, a miasto jest odzwierciedleniem tolerancji i wolności. Miasto zamieszkuje ok. 370 tysięcy mieszkańców i jest popularnym kierunkiem turystycznym nie tylko wśród Amerykanów, ale i wśród Europejczyków, a to wszystko za sprawą wpływów jakie mieli tu Brytyjczycy, Hiszpanie czy Francuzi. Około 20 km od Nowego Orleanu znajduje się port lotniczy Louis Armstrong Airport, na które dolecimy w większości przypadków z przesiadką.

Atrakcje, wynajem samochodu Nowy Orlean

Wynajem samochodu w Nowym Orleanie będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią podróżować niezależnie od transportu publicznego, a także dla tych, którzy planują zwiedzić więcej, niż tylko Nowy Orlean. Miasto jest znane ze swojej muzykalności. Muzykę można usłyszeć wszędzie – na ulicy, w hotelu czy w restauracjach. Do najsłynniejszych miejsc, gdzie można posłuchać dobrego jazzu, należą bary w French Quarter. Znajdują się tam najlepsze bary jazzowe, które przyciągają mieszkańców i turystów co wieczór. Wspaniała atmosfera, która panuje podczas małych koncertów jazzowych jest nie do opisania i można ją przeżyć tylko w Nowym Orleanie. Miasto w zupełności nie przypomina typowych amerykańskich metropolii, gdyż tradycyjna architektura, ozdobione balkoniki i małe lokalne sklepy przeważają w krajobrazie miasta. Mówi się również, że Nowy Orlean słynie ze swojej kuchni, głownie z owoców morza, a także z elementów kuchni francuskiej, np. bagietki czy remulada. Jeżeli lubią Państwo sklepy z antykami to warto udać się na ulicę Royal, która przepełniona jest sklepikami ze starociami, galeriami i grajkami na ulicach. Lokalni artyści chętnie dzielą się informacjami oraz legendami związanymi z historią i kulturą miasta. Ciekawostką jest również to, że miasto nazywane jest nawiedzonym. Z tym południowym miastem łączy się wiele strasznych legend, dlatego też warto udać się na wycieczkę z przewodnikiem Haunted History Tours, który zaprowadzi Państwa do najstraszniejszych miejsc w mieście. Następnie, warto wybrać się do Voodoo Museum i Voodoo Chapel, w których można poznać obrzędy kultu.

Okolice Nowego Orleanu wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Nowym Orleanie to świetny sposób na zwiedzenie nie tylko miasta ale i jego okolic. Skoro już wynajmą Państwo samochód, dlaczego nie skorzystać z jego dobrodziejstw i nie wybrać się na wycieczkę słynnymi amerykańskimi drogami. W pobliżu miasta znajduje się dużo pięknych terenów zielonych z dostępem do jezior, np. jezioro Salvador czy Ponchartrain. Warto również wybrać się do stolicy stanu Luizjana, a mianowicie do Baton Rouge. Jest to miasto mniejsze od Nowego Orleanu, ale znajduje się na trasie do Houston, do którego poprowadzi nas droga numer 10. Wynajęcie samochodu w Nowym Orleanie pozwoli nam na swobodne przemieszczanie się po Houston, który jest czwartym miastem USA pod względem wielkości. Jeżeli więc lubią Państwo wielkie metropolie, to wizyta w stolicy Teksasu z pewnością przypadnie Wam do gustu, zwłaszcza, że to miejsce oferuje naprawdę dużo atrakcji. Do Houston mogą się Państwo również dostać z lotniska w Nowym Orleanie na lotnisko im. George’a Busha w Houston. Jeżeli chcą Państwo chłonąć jeszcze więcej amerykańskiej kultury to bez wątpienia, jednym z lepszych wyborów będzie przejażdżka do Dallas – miasta bardzo zróżnicowanego, gdyż z jednej strony czujemy tutaj metropolitalny klimat, z drugiej atmosferę południowego rancza. Choć odległości między miastami w Stanach Zjednoczonych są duże, to warto wybrać się w taką podróż, aby spełnić choć po części swój amerykański sen.

HAPPYCAR i wypożyczalnie samochodowe w Nowym Orleanie z przyjemnością pomogą Państwu wynająć samochód i podróżować po USA bez uzależnienia od publicznych środków transportu.