Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Stuttgart

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 52 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 lut 2019, 11:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Stuttgart

Mały samochód

Mały samochód

Od 52 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 11:24 .

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 11:24 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 60 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 11:24 .

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 11:24 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 64 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 11:40 .

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 11:40 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 105 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 03:00 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 03:00 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Stuttgart

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Stuttgart:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.8 do 5)
Poważne podejście do klienta.
Ocena wynajętego samochodu przez Zosia K.- 20 lip 2015, 09:59
(4.7 do 5)
Jak mawiaja do trzech razy sztuka. Jak dotąd moja trzecia rezerwacja także przebiegła pomyślnie.
Ocena wynajętego samochodu przez Michał T.- 20 lip 2015, 19:23
(4.4 do 5)
Wszelkie obawy jakie miałam podczas rezerwcji zostały rozwiane podczas rozmowy z panią z infolinii.
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga Sz.- 20 lip 2015, 04:35
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Stuttgart

Informacje ogólne, wynajem samochodu Stuttgart

Stuttgart położony jest na południu Niemiec, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Miasto jest ośrodkiem naukowym, gdyż znajdują się tutaj dwa uniwersytety, dwa instytuty Maxa Plancka oraz wiele instytucji naukowo-badawczych. Oprócz tego, miasto można nazwać centrum medialnym, gdyż skupia liczne wydawnictwa fachowe, wydawnictwo jednej z większych gazet regionalnych – Stuttgarter Zeitung oraz liczne media audiowizualne. Stuttgart jest także domem wielu przedsiębiorstw, znanych na całym świecie, a najsłynniejsze to Alcatel-Lucent, Porshe czy Bosch. W mieście znajduje się port lotniczy, który co roku wita wielu turystów z Niemiec i Europy.

Atrakcje w Stuttgarcie wynajętym samochodem

Na pierwszy rzut oka Stuttgart kojarzy się z nowoczesną metropolią i nie jest to kłamstwo. Jednak miasto ma do zaoferowania dużo więcej niż nowoczesne budynki i międzynarodowe firmy. Stuttgart ma wiele ciekawych atrakcji oraz zabytków. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Do najcenniejszych zabytków średniowiecznego Stuttgartu należą: pochodzący z końca XIII w. kościół klasztorny (Stifskirche) i XIV-wieczny Stary Pałac (Altes Schloß).W mieście znajduje się również wiele muzeów i galerii sztuki. Jedną z nich jest Galeria Państwowa w Stuttgarcie, która prezentuje dzieła Picassa i Dalego. Stuttgart jest słynnym ośrodkiem motoryzacyjnym, tj. Jest domem czołowych niemieckich marek, takich jak Mercedes i Porshe. Miłośnicy Mercedesa odnajdą się w tej marki, w którym na trzech piętrach poznają całą jej historię, obejrzą ponad 160 modeli samochodów, a co najważniejsze, będą mieli okazję zobaczyć pierwszego Mercedesa. Fani motoryzacji nie będą się nudzić w Stuttgarcie, gdyż znajduje się tutaj również Muzeum Porshe. W Muzeum można podziwiać 300 samochodów tej marki z różnych okresów. W budynku znajdują się eleganckie restauracje, a nawet kąciki dla dzieci. Nawet najmniejsi będą mieli tutaj frajdę. Mieszkańcy Stuttgartu przywiązują wagę do zabawy i rozrywki, dlatego też miasto słynne jest ze swoich festiwali i różnego rodzaju imprez. Jednym z popularniejszych w regionie jest Stuttgarcki Festiwal Piwa, który organizowany jest od XIX wieku, a słynniejszy jest jedynie bawarski Oktoberfest. Festiwal Piwa w Stuttgarcie odbywa się dwa razy do roku, a mieszkańcy bawią się do muzyki popularnej oraz folklorystycznej. Pod koniec lata można wziąć udział w Festiwalu Wina Weindorf, podczas którego oprócz celebrowania wina, swoje święto obchodzi również lokalna kuchnia. Latem można bawić na Sommerfest, a w okresie świątecznym odwiedzić targi bożonarodzeniowe. Jak widać Stuttgart zachęca turystów o każdej porze roku, oferując różne wydarzenia, dla młodych i dla tych starszych. Jedną z najbardziej znanych budowli w Stuttgarcie jest niezaprzeczalnie New Castle, który powstał z inicjatywy Księcia Carla Eugen avon Wurttemberga i miał przypominać Wersal. Kolejnym pałacem wartym uwagi jest rezydencja Ludwigsburg, wspaniała budowla barokowa, największe tego typu założenie budowlane w Niemczech, skupiające aż 18 budynków. Oprócz monumentalnych pałaców i motoryzacyjnych muzeów, Stuttgart jest miastem bardzo zielonym. Niemal 20% powierzchni miasta objęte jest ochroną krajobrazową w postaci publicznych parków i terenów rekreacyjnych, określanych, jako „dzikie zielone U”. Jest to teren zielony w kształcie tej właśnie litery, łączący ogrody pałacowe oraz park Rosenstein, ogród Leibfriedscher Garten, Wartburg i park na wzgórzach Killesberg w jeden ośmiokilometrowy teren rekreacyjno - wypoczynkowy.

Okolice Stuttgartu wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Stuttgarcie będzie ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy oprócz miasta, chcieliby zwiedzić jego okolicę, pobliskie miasta. Wypożyczalnie samochodowe w Stuttgarcie wraz z HAPPYCAR z przyjemnością pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód i ruszyć na podbój południa Niemiec. Wynajem samochodu w Stuttgarcie zagwarantuje Państwu niezależność w planowaniu i podróżowaniu, a także komfort jazdy po niemieckich autostradach. Aby poznać niemieckie centrum finansowe poleca się wycieczkę do Frankfurtu, a po drodze zatrzymanie się w przeuroczym mieście Heidelberg. Jest to jedno z piękniejszych miast Niemiec. Jeżeli jednak wolą Państwo zwiedzić słynne Monachium, należy kierować się na południowy wschód. Ta kolebka Oktoberfestu przyciąga turystów, szczególnie pod koniec września, kiedy w najlepsza trwa Festiwal Piwa. Zważywszy, że Stuttgart leży niedaleko granicy z Francją, osobom, które chciałby połączyć niemieckie wakacje z francuskimi, polecamy przejazd do Strasburga, gdzie swoje siedziby mają ważne europejskie instytucje, jak np. Rada Europy, Parlament Europejski czy Europejski Trybunał Praw Człowieka.

HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodu w Stuttgarcie.