Wypożyczalnia Samochodów Stuttgart

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 83 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 wrz 2020, 08:49 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Stuttgart

Mały samochód

Mały samochód

Od 83 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 102 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 118 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 123 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:17 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:17 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Stuttgart

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Stuttgart:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.7 do 5)
Na początku miałem nieco sceptycznie podejście do tej porównywarki, ale oferta z ktorej skorzystałem rozwiała moje wszelkie wątpliwości.
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysztof J.- 20 lip 2015, 14:43
(4.1 do 5)
Mega udany urlop, moi znajomi też się z niego cieszą!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert T.- 20 lip 2015, 05:40
(4.9 do 5)
Mega udany urlop, moi znajomi też się z niego cieszą!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert T.- 20 lip 2015, 06:13
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Stuttgart

Informacje ogólne, wynajem samochodu Stuttgart

Stuttgart położony jest na południu Niemiec, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Miasto jest ośrodkiem naukowym, gdyż znajdują się tutaj dwa uniwersytety, dwa instytuty Maxa Plancka oraz wiele instytucji naukowo-badawczych. Oprócz tego, miasto można nazwać centrum medialnym, gdyż skupia liczne wydawnictwa fachowe, wydawnictwo jednej z większych gazet regionalnych – Stuttgarter Zeitung oraz liczne media audiowizualne. Stuttgart jest także domem wielu przedsiębiorstw, znanych na całym świecie, a najsłynniejsze to Alcatel-Lucent, Porshe czy Bosch. W mieście znajduje się port lotniczy, który co roku wita wielu turystów z Niemiec i Europy.

Atrakcje w Stuttgarcie wynajętym samochodem

Na pierwszy rzut oka Stuttgart kojarzy się z nowoczesną metropolią i nie jest to kłamstwo. Jednak miasto ma do zaoferowania dużo więcej niż nowoczesne budynki i międzynarodowe firmy. Stuttgart ma wiele ciekawych atrakcji oraz zabytków. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Do najcenniejszych zabytków średniowiecznego Stuttgartu należą: pochodzący z końca XIII w. kościół klasztorny (Stifskirche) i XIV-wieczny Stary Pałac (Altes Schloß).W mieście znajduje się również wiele muzeów i galerii sztuki. Jedną z nich jest Galeria Państwowa w Stuttgarcie, która prezentuje dzieła Picassa i Dalego. Stuttgart jest słynnym ośrodkiem motoryzacyjnym, tj. Jest domem czołowych niemieckich marek, takich jak Mercedes i Porshe. Miłośnicy Mercedesa odnajdą się w tej marki, w którym na trzech piętrach poznają całą jej historię, obejrzą ponad 160 modeli samochodów, a co najważniejsze, będą mieli okazję zobaczyć pierwszego Mercedesa. Fani motoryzacji nie będą się nudzić w Stuttgarcie, gdyż znajduje się tutaj również Muzeum Porshe. W Muzeum można podziwiać 300 samochodów tej marki z różnych okresów. W budynku znajdują się eleganckie restauracje, a nawet kąciki dla dzieci. Nawet najmniejsi będą mieli tutaj frajdę. Mieszkańcy Stuttgartu przywiązują wagę do zabawy i rozrywki, dlatego też miasto słynne jest ze swoich festiwali i różnego rodzaju imprez. Jednym z popularniejszych w regionie jest Stuttgarcki Festiwal Piwa, który organizowany jest od XIX wieku, a słynniejszy jest jedynie bawarski Oktoberfest. Festiwal Piwa w Stuttgarcie odbywa się dwa razy do roku, a mieszkańcy bawią się do muzyki popularnej oraz folklorystycznej. Pod koniec lata można wziąć udział w Festiwalu Wina Weindorf, podczas którego oprócz celebrowania wina, swoje święto obchodzi również lokalna kuchnia. Latem można bawić na Sommerfest, a w okresie świątecznym odwiedzić targi bożonarodzeniowe. Jak widać Stuttgart zachęca turystów o każdej porze roku, oferując różne wydarzenia, dla młodych i dla tych starszych. Jedną z najbardziej znanych budowli w Stuttgarcie jest niezaprzeczalnie New Castle, który powstał z inicjatywy Księcia Carla Eugen avon Wurttemberga i miał przypominać Wersal. Kolejnym pałacem wartym uwagi jest rezydencja Ludwigsburg, wspaniała budowla barokowa, największe tego typu założenie budowlane w Niemczech, skupiające aż 18 budynków. Oprócz monumentalnych pałaców i motoryzacyjnych muzeów, Stuttgart jest miastem bardzo zielonym. Niemal 20% powierzchni miasta objęte jest ochroną krajobrazową w postaci publicznych parków i terenów rekreacyjnych, określanych, jako „dzikie zielone U”. Jest to teren zielony w kształcie tej właśnie litery, łączący ogrody pałacowe oraz park Rosenstein, ogród Leibfriedscher Garten, Wartburg i park na wzgórzach Killesberg w jeden ośmiokilometrowy teren rekreacyjno - wypoczynkowy.

Okolice Stuttgartu wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Stuttgarcie będzie ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy oprócz miasta, chcieliby zwiedzić jego okolicę, pobliskie miasta. Wypożyczalnie samochodowe w Stuttgarcie wraz z HAPPYCAR z przyjemnością pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód i ruszyć na podbój południa Niemiec. Wynajem samochodu w Stuttgarcie zagwarantuje Państwu niezależność w planowaniu i podróżowaniu, a także komfort jazdy po niemieckich autostradach. Aby poznać niemieckie centrum finansowe poleca się wycieczkę do Frankfurtu, a po drodze zatrzymanie się w przeuroczym mieście Heidelberg. Jest to jedno z piękniejszych miast Niemiec. Jeżeli jednak wolą Państwo zwiedzić słynne Monachium, należy kierować się na południowy wschód. Ta kolebka Oktoberfestu przyciąga turystów, szczególnie pod koniec września, kiedy w najlepsza trwa Festiwal Piwa. Zważywszy, że Stuttgart leży niedaleko granicy z Francją, osobom, które chciałby połączyć niemieckie wakacje z francuskimi, polecamy przejazd do Strasburga, gdzie swoje siedziby mają ważne europejskie instytucje, jak np. Rada Europy, Parlament Europejski czy Europejski Trybunał Praw Człowieka.

HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodu w Stuttgarcie.