Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Monachium

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 52 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 29 wrz 2017, 03:45 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Monachium

Mały samochód

Mały samochód

Od 52 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2017, 03:45 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2017, 03:45 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 61 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2017, 03:45 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2017, 03:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 72 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2017, 03:45 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2017, 03:45 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 91 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2017, 08:12 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2017, 08:12 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Monachium

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Monachium:

4.7 do 5 (70 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Monachium

Każdy kto porównuje oferty wynajmu samochodu na portalu HAPPYCAR, może jedynie zyskać. Tu mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze, które w późniejszym czasie mogą zostać spożytkowane na wakacyjne przyjemności.

Rent a car Munich

Miasto Monachium jest stolicą kraju związkowego Bawaria i posiada prawa powiatu. Położone jest na Wyżynie Bawarskiej. Przez miasto przepływa rzeka Izara. W Monachium mieści się centrala Towarzystwa Maxa Planca, które prowadzi działalność badawczo-rozwojową w Niemczech, ale i w innych krajach w Europie. Monachium to także główny ośrodek gospodarczy i naukowo-kulturalny południowej części kraju.

Frauenkirche

Pochodząca z XV w. Katedra Najświętszej Marii Panny jest najbardziej znaną i zarazem główną świątynią w Monachium. Katedra znajdujaca się w pobliżu Marienplatz, posiada dwie wieże zakończone miedzianymi kopułami. Świątynia, która obecnie znajduje się w Monachium jest trzecią powstałą na miejscu XIII-wiecznej romańskije bazyliki i kaplicy. W ciągu pięciu wieków jej wnętrze zostało poddawane wielokrotnym zmianom, lecz spora część historycznego wyposażenia przetrwała do dzisiaj. Frauenkirche to doskonały punkt orientacyjny znajdujący się na monachijskim starym mieście.

Rezydencja

Jak sama nazwa wskazuje była to rezydencja królów Bawarii w Niemczech. Rezedencję tworzy zespół kilku budowli skupionych wokół dziesięciu półotwartych lub całkowicie zamkniętych dziedzińców. Od roku 1920 Rezydencja działa głównie jako muzeum oraz jako miejsce reprezentacyjne czy kulturalne. W zespole muzealnym znajduje się 130 pomieszczeń. W czasie II wojny światowej Rezydencja została zniszczona, lecz w znacznej części odbudowano ją w latach 50. i 60. XX wieku. Rewaloryzacja pojedynczych pomieszczeń trwa do dzisiaj.

Ogród Angielski

Założony w roku 1788 na terenie wcześniejszego prywatnego lasu, obecnie znajduje się w samym centrum miasta, Ogród Angielski, posiadający powierzchnię 4,17 km2. Jest to największy park śródmiejski na świecie. Znajduje się wzdłuż rzeki Izary, która przecina miasto. Park jest podzielony na dwie części. Część południowa ma charakter prototypu parku miejskiego a część północna to zadbany park leśny. Park przecina także samochodowa trasa szybkiego ruchu, która jednakże nie koliduje z drogami, które łączą obie części parku. W południowej części wokół Chińskiej wieży można znaleźć największy ogród piwny w Monachium. Znajduje się tu także sztucznie nasypane wzniesienie z kopułą na greckich kolumnach w stylu klasycystycznym. Są to popularne punkty widokowe, z których można oglądać centrum miasta. W parku usytuowana jest także słynna plaża naturystów, jedyna tego rodzaju plaża znajdująca się w centrum wielkiego miasta. Park jest także licznie odwiedzany przez studentów, a to za sprawą znajdujących się po jego zachodniej stronie instytutów Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana. Latem, wiele mlodych ludzi gra tu muzykę na żywo.

Odkryj muzea Monachium z wynajętym samochodem

Wynajmując samochód w Monachium mogą Państwo odkryć wiele interesujących muzeów. Szczególnie dużo do zobaczenia oferuje część miasta Lehel. Mogą Państwo odwiedzić np. Bawarskie Muzeum Narodowe z eksponatami antycznych rzeźb lub Miejskie Muzeum Etnologiczne. Podróżując po Monachium samochodem, nie sposób pominąć Muzeum BMW. Dotyczy ono całej historii przedsiębiorstwa, które stworzyło markę BMW. W muzeum pokazany jest rozwój firmy od rozpoczęcia działalności po czasy dzisiejsze. Zobaczyć można silniki, turbiny, samoloty, motory i pojazdy w każdych mozliwych modelach. Obok aktualnych i starszych, jak i małych i dużych eksponatów znaleźć można futurystyczne i ekstrawaganckie przypadki z ostatnich dwudziestu lat. Wystawę zamykają aktualne projekty.

Wycieczka wynajętym samochodem przez Monachium

Polecamy przejażdżke samochodem przez Monachium aby przeżyć niezapomniane chwile pełne różnorodnych atrakcji. Warto zapoznać się z historią wspomnianej wcześniej Katedry Najświętszej Marii Panny lub Ogrodu Angielskiego, w którym można rozkoszować się wyśmienitym bawarskim piwem i białą kiełbasą. Następnie udać się do jednego z muzeów, aby podziwiać tamtejsze eksponaty. Wynajęcie samochodu w Monachium to pod każdym względem gwarancja udanego urlopu.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży