Wypożyczalnia Samochodów Monachium

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 84 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 31 mar 2020, 09:22 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Monachium

Mały samochód

Mały samochód

Od 84 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 96 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 100 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 162 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Ta oferta została znaleziona 31 mar 2020, 09:22 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Monachium

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Monachium:

4.6 do 5 (209 oceny)

(4.6 do 5)
Udało się zaoszczędzić nieco pieniędzy rezerwując przez happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Tamara P.- 17 lip 2015, 22:59
(4.5 do 5)
Rezerwacja online jest super.
Ocena wynajętego samochodu przez Czesio E.- 17 lip 2015, 05:08
(4.9 do 5)
Odpowiedzi, które otrzymałam przez infolinię były wyczerpujące, miła obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Alicja C.- 19 lip 2015, 03:17
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Monachium

Tanie wynajęcie samochodu Monachium

Każdy kto porównuje oferty wynajmu samochodu na portalu HAPPYCAR, może jedynie zyskać. Tu mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze, które w późniejszym czasie mogą zostać spożytkowane na wakacyjne przyjemności. Miasto Monachium jest stolicą kraju związkowego Bawaria i posiada prawa powiatu. Położone jest na Wyżynie Bawarskiej. Przez miasto przepływa rzeka Izara. W Monachium mieści się centrala Towarzystwa Maxa Planca, które prowadzi działalność badawczo-rozwojową w Niemczech, ale i w innych krajach w Europie. Monachium to także główny ośrodek gospodarczy i naukowo-kulturalny południowej części kraju.

Atrakcje, wynajem samochodu Monachium

Pochodząca z XV w. Katedra Najświętszej Marii Panny jest najbardziej znaną i zarazem główną świątynią w Monachium. Katedra znajdująca się w pobliżu Marienplatz, posiada dwie wieże zakończone miedzianymi kopułami. Świątynia, która obecnie znajduje się w Monachium jest trzecią powstałą na miejscu XIII-wiecznej romańskiej bazyliki i kaplicy. W ciągu pięciu wieków jej wnętrze zostało poddawane wielokrotnym zmianom, lecz spora część historycznego wyposażenia przetrwała do dzisiaj. Frauenkirche to doskonały punkt orientacyjny znajdujący się na monachijskim starym mieście.Jak sama nazwa wskazuje była to rezydencja królów Bawarii w Niemczech. Rezydencję tworzy zespół kilku budowli skupionych wokół dziesięciu półotwartych lub całkowicie zamkniętych dziedzińców. Od roku 1920 Rezydencja działa głównie jako muzeum oraz jako miejsce reprezentacyjne czy kulturalne. W zespole muzealnym znajduje się 130 pomieszczeń. W czasie II wojny światowej Rezydencja została zniszczona, lecz w znacznej części odbudowano ją w latach 50. i 60. XX wieku. Rewaloryzacja pojedynczych pomieszczeń trwa do dzisiaj. Założony w roku 1788 na terenie wcześniejszego prywatnego lasu, obecnie znajduje się w samym centrum miasta, Ogród Angielski, posiadający powierzchnię 4,17 km2. Jest to największy park śródmiejski na świecie. Ciągnie się on wzdłuż rzeki Izary, która przecina miasto. Park jest podzielony na dwie części. Część południowa ma charakter prototypu parku miejskiego, a część północna to zadbany park leśny. Park przecina także samochodowa trasa szybkiego ruchu, która jednakże nie koliduje z drogami, które łączą obie części parku. W południowej części, wokół Chińskiej wieży można znaleźć największy ogród piwny w Monachium. Znajduje się tu także sztucznie nasypane wzniesienie z kopułą na greckich kolumnach w stylu klasycystycznym. Są to popularne punkty widokowe, z których można oglądać centrum miasta. W parku usytuowana jest także słynna plaża naturystów, jedyna tego rodzaju plaża znajdująca się w centrum wielkiego miasta. Park jest także licznie odwiedzany przez studentów, a to za sprawą znajdujących się po jego zachodniej stronie instytutów Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana. Latem, wiele młodych ludzi gra tu muzykę na żywo.

Odkryj Monachium i okolice wynajętym samochodem

Wynajmując samochód w Monachium mogą Państwo odkryć wiele interesujących muzeów. Szczególnie dużo do zobaczenia oferuje część miasta Lehel. Mogą Państwo odwiedzić np. Bawarskie Muzeum Narodowe z eksponatami antycznych rzeźb lub Miejskie Muzeum Etnologiczne. Podróżując po Monachium samochodem, nie sposób pominąć Muzeum BMW. Dotyczy ono całej historii przedsiębiorstwa, które stworzyło markę BMW. W muzeum pokazany jest rozwój firmy od rozpoczęcia działalności po czasy dzisiejsze. Zobaczyć można silniki, turbiny, samoloty, motory i pojazdy w każdych możliwych modelach. Obok aktualnych i starszych, jak i małych i dużych eksponatów znaleźć można futurystyczne i ekstrawaganckie przypadki z ostatnich dwudziestu lat. Wystawę zamykają aktualne, dopiero co wchodzące w życie projekty. Jeśli będąc w tej części Niemiec mają Państwo ochotę zobaczyć inne niemieckie miasta, sugerujemy przejażdżkę do Stuttgartu. Do jego najcenniejszych zabytków należą: pochodzący z końca XIII w. kościół klasztorny (Stifskirche) i XIV-wieczny Stary Pałac (Altes Schloß). W mieście znajduje się również wiele muzeów i galerii sztuki. Tym z Państwa, którzy planują dłuższy urlop w tej części Europy sugerujemy także wycieczkę do bliskich Monachium stolic - czeskiej Pragi, lub austriackiego Wiednia. Z wynajętym w Monachium samochodem będą Państwo mieli możliwość komfortowego podróżowania, niezależnie od innych środków transportu. Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.