Wypożyczalnia Samochodów Stuttgart

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 83 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 wrz 2020, 08:49 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Stuttgart Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 83 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 102 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 118 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 08:49 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 123 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:17 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:17 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Stuttgart Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Stuttgart Lotnisko:

4.4 do 5 (211 oceny)

(4.6 do 5)
Dobra strona!
Ocena wynajętego samochodu przez Wioleta U.- 17 lip 2015, 14:19
(4.5 do 5)
rezerwacja przebiegła bez większych problemów, pozdrawiam!
Ocena wynajętego samochodu przez basia- 17 lip 2015, 10:54
(4.2 do 5)
Nawet w ostatniej chwili można zarezerwować dobry samochód w niezłej cenie.
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwier G.- 17 lip 2015, 23:16
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Stuttgart

Oferujemy Państwu wynajem samochodu na lotnisku w Stuttgarcie. Mogą Państwa szybko i wygodnie dostać się z lotniska w Stuttgarcie do centrum miasta. Stuttgart oferuje bardzo dużo różnorodnych atrakcji, więc każdy z pewnością spędzi w tym mieście wspaniałe chwile. W Stuttgarcie znajduje się mnóstwo gór i dolin. Występuje bardzo duże zróżnicowanie terenu, różnice w wysokości dochodzą nawet do 350 metrów, dlatego wypożczalnia samochodów zlokalizowana na lotnisku w Stuttgarcie jest wręcz koniecznością. Po wynajęciu samochodu mogą Państwo rozpocząć swoją podróż po tym pięknym mieście jakim jest Stuttgart.

Rent a car Stuttgart Airport

Lotnisko w Stuttgarcie jest szóstym pod względem wielkości lotniskiem w Niemczech. Rocznie korzysta z niego ponad 9 milionów pasażerów. Warto dodać, iż lotnisko w Stuttgarcie jest nieznacznie oddalone od centrum miasta, dlatego polecamy Państwu wynajęcie samochodu za pomocą HAPPYCAR, żeby Państwa  droga z lotniska do centrum Stuttgartu była szybka oraz wygodna. Nie będzie trzeba się martwić, że będą Państwo musieli liczyć na transport publiczny, który nie zawsze jest skuteczny. Gdy już dojadą Państwo do Stuttgartu to zachęcamy rozpocząć pobyt w tym uroczym mieście od spaceru.

Odkrywanie Stuttgaru wynajętym samochodem

W Stuttgarcie znajdą Państwo mnóstwo atrakcji. W tym mieście znajduje się fabryka firmy „Mercedes-Benz”. Oprócz tego moża zwiedzić muzeum firmy Mercedes-Benz, („Mercedes-Benz Museum”).  W muzeum znajdą Państwo legendarne samochody, począwszy od pierwszego auta świata. Ciekawostką jest też to, iż w muzeum stoi oficjalny autobus piłkarskiej reprezentacji Niemiec podczas Mistrzostw Świata w 1974, zodobyli oni wtedy mistrzostwo świata. Ponadto dla miłośników motoryzacji czeka w Stuttgarcie jeszcze jedna atrakcja. W Stuttgarcie siedzibę ma także kolejna bardzo popularna firma z branży motoryzacyjnej, czyli „Porsche”. Oprócz tego w mieście znajduje się także muzeum Porsche. Wszystko to sprawia, że pasjonaci luksusowych samochodów na pewno nie będą się tutaj nudzić. Stuttgart oferuje dla Państwa również „Ogród Zoologiczno-Botaniczny Wilhelma” („Wilhelma Zoologisch-Botanischer Garten”). Zajmuje on powierzchnię około 30 hektarów. Pod względem ilości gatunków jest to drugie największe zoo w Niemczech, znajdą Państwo w nim około 1000 gatunków zwierząt. Oprócz tego znajduje się w nim około 6 tysięcy różnych gatunków roślin z wszystkich stref klimatycznych ziemi. Po przyjeździe do Stuttgartu powinni Państwo udać się także na Plac Zamkowy, jest to największy plac w centrum miasta. Na początku jego powstania czyli w XVIII wieku odbywały się na nim parady wojskowe. Obecnie gości on różne koncerty, a także Jarmark Świąteczny. Mieszkańcy Stuttgartu przywiązują wagę do zabawy i rozrywki, dlatego też miasto słynne jest ze swoich festiwali i różnego rodzaju imprez. Jednym z popularniejszych w regionie jest Stuttgarcki Festiwal Piwa, który organizowany jest od XIX wieku, a słynniejszy jest jedynie bawarski Oktoberfest. Festiwal Piwa w Stuttgarcie odbywa się dwa razy do roku, a mieszkańcy bawią się do muzyki popularnej oraz folklorystycznej. Pod koniec lata można wziąć udział w Festiwalu Wina Weindorf, podczas którego oprócz celebrowania wina, swoje święto obchodzi również lokalna kuchnia. Latem można bawić na Sommerfest, a w okresie świątecznym odwiedzić targi bożonarodzeniowe. Jak widać Stuttgart zachęca turystów o każdej porze roku, oferując różne wydarzenia, dla młodych i dla tych starszych. 

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Stuttgarcie

Dzięki wynajętemu samochodowi mogą Państwo także odbyć urokliwą wycieczkę po landzie-Badenia Wirtembergia. Znajdą Państwo tam same piękne widoki, ponieważ są to tereny górzyste. Polecamy przede wszystkim udanie się do Schwarzwaldu, jest to znany ośrodek narciarski. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Stuttgarcie będzie ciekawym rozwiązaniem dla tych Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Stuttgarcie wraz z HAPPYCAR z przyjemnością pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód i ruszyć na podbój południa Niemiec. Wynajem samochodu na lotnisku w Stuttgarcie zagwarantuje Państwu niezależność w planowaniu i podróżowaniu, a także komfort jazdy po niemieckich autostradach. Aby poznać niemieckie centrum finansowe poleca się wycieczkę do Frankfurtu, a po drodze zatrzymanie się w przeuroczym mieście Heidelberg. Jeżeli jednak wolą Państwo zwiedzić słynne Monachium, należy kierować się na południowy wschód. Ta kolebka Oktoberfestu przyciąga turystów, szczególnie pod koniec września, kiedy w najlepsza trwa Festiwal Piwa. Zważywszy, że Stuttgart leży  niedaleko granicy z Francją, polecamy przejazd do Strasburga, gdzie swoje siedziby mają ważne europejskie instytucje.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować za pomocą portalu HAPPYCAR najlepszy samochód na lotnisku w Stuttgarcie i przeżyć niezapomniane chwile w tym mieście ale i całym regionie. Gwarantujemy wyszukanie najlepszej oferty zgodnie z potrzebami każdego klienta.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży